Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie Pale Ale Belgijskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Papuz
    Junior
    • 02-2007
    • 8

    Dawno takiego piwa nie piłem. Zapach i treściwość tego trunku daje poczucie smakowania w przeciwieństwie do żłopania przeciętnych piw. Zakupione w Almie w Rybniku, szklanek brak, jest natomiast dodatkowo spora ilość Mastnego po 3,99zł.

    Comment

    • giudice
      Gość
      • 07-2005
      • 231

      W radomskim PiP nabyłem wczoraj po pracy. Cena 4,79 pln.
      Stała cała paleta tego piwa.
      Chyba byłem pierwszym klientem "w temacie".
      Zapytałem o pokale, facet poszedł się dowiedzieć na zaplecze i przyniósł cały koszyk pokali w kartonikach.
      Dostałem jeden pokal do każdych dwóch zakupionych piw.

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        Pojawiło się w Joli na Koszykowej w Warszawie, cena 6,50 - pokali brak - degustacja wieczorem
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • Pawelord2
          Senior
          • 05-2007
          • 133

          W lublinie byłem w Almie koło 20 w dzień premiery i szklaneczkę dostałem do jednej butelki. Wziąłem kilka, ale nie mam czasu na picie :/ a w lodówce towarzystwa dotrzymuje im koźlak dubeltowy

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            Pyszne piwo!

            Barwa przypomina mi Brackie "klasyczne", piana ładna gęsta, obfita, zapach intensywny, z nutkami owocowymi, czuć kompozycję słodów; podobnie w smaku - intensywna goryczka, pełna treść, nagazowanie ciut za mocne, choć może to być spowodowane bólem mojego gardła , szkoda, że alma tak daleko....

            Dori - gratulacje!
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              Rodzinka-Bis - są w cenie 5,7. Pokali brak
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • YouPeter
                Senior
                • 05-2004
                • 2379

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                Pojawiło się w Joli na Koszykowej w Warszawie, cena 6,50 - pokali brak - degustacja wieczorem
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                Rodzinka-Bis - są w cenie 5,7. Pokali brak
                I za to lubię Marię II w Krakowie. Inne specjalistyczne sklepy sprzedają drożej niż cena oficjalna, a u nich zawsze jest taniej.
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                  I za to lubię Marię II w Krakowie. Inne specjalistyczne sklepy sprzedają drożej niż cena oficjalna, a u nich zawsze jest taniej.
                  A może cena sprzedaży zależy od ceny zakupu ?
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    Wczoraj stałem sie posiadaczem zestawu 3 piwa + pokal - Dzięki Przemo
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • wg2
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 264

                      Tarnów Alma, pod dostatkiem. Piwo pyszne, Dori - gratulacje!
                      GAWEŁ

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        A może cena sprzedaży zależy od ceny zakupu ?
                        Z moich obserwacji kilku sklepów (Jola, Maria, Strefa Piwa, Kocyk, Browarek, Drink Hala, Zofmar) wynika, że proporcje cenowe piw tam oferowanych są w 90 % takie same.
                        Chyba polityka marżowa jest różna i tyle.

                        Comment

                        • mk666
                          Junior
                          • 07-2008
                          • 23

                          Odwiedziłem PiP w Gdańsku na Przywidzkiej. Na pytanie o Belgian Pale Ale usłyszałem odpowiedź od pana zajmującego się działem piwnym, że nie prowadzą sprzedaży takich piw, gdyż jest to nieopłacalne Dopiero po moim wyjaśnieniu zadzwonił do PiPa na Manhatanie, okazało się, że ma być dopiero w przyszłym tygodniu . O szklankach nawet nie wspominałem... No cóż, będę musiał zadowolić się Smokami

                          Comment

                          • Promil03
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2833

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mk666 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Odwiedziłem PiP w Gdańsku na Przywidzkiej. Na pytanie o Belgian Pale Ale usłyszałem odpowiedź od pana zajmującego się działem piwnym, że nie prowadzą sprzedaży takich piw, gdyż jest to nieopłacalne Dopiero po moim wyjaśnieniu zadzwonił do PiPa na Manhatanie, okazało się, że ma być dopiero w przyszłym tygodniu . O szklankach nawet nie wspominałem... No cóż, będę musiał zadowolić się Smokami
                            Podobną sytuację zastałem w PiP w Chrzanowie i Katowicach. Różnica w tym, że pomyślałem, żeby pocałowali się gdzieś, a piwo kupiłem w Almie.

                            Comment

                            • mk666
                              Junior
                              • 07-2008
                              • 23

                              Uczynił bym podobnie aczkolwiek do PiPa mam łącznie 4 km a do sopockiej Almy 50 Nieopłacalny biznes, zaoszczędzone pieniążki na paliwie wolę przeznaczyć na np. więcej BBPA, a że wypiję później, niż inni (jeżeli w ogóle je dostanę) - trudno

                              Comment

                              • Ramiel
                                Senior
                                • 11-2010
                                • 207

                                Przyznam że piwo się udało. Pierwsze łyki mało ciekawe - głównie goryczka i ten wspomniany metaliczny posmak ale jak gęba się już przyzwyczai do głosu dochodzą ejlowe nutki owocowe i pije się z przyjemnością. A ten zapach - cudny

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎