Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Grand Champion 2011

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hedin
    Senior
    • 02-2011
    • 370

    Gdy piłem po raz drugi mocniej schłodzone, wyraźnie wyczułem smak niedojrzałych orzechów włoskich, zapewne smak pochodził od słodu orkiszowego. W sumie ciekawy efekt, ale w przypadku koelscha nie jest to pozytywne moim zdaniem.

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      Nie wiem czym sobie zasłużyłem ale dzisiaj kurier przywiózł mi prezent od Gruby Żywiec w postaci okolicznościowego opakowania GC ze szklanką, podstawką i autografem Janka
      Wcześniej dostałem też e-mailowe zaproszenie na premierę w Sketch'u.

      Piwa jeszcze nie próbowałem bo od premiery leczę przeziębienie które skutecznie pozbawiło mnie sprawności sensorycznej.

      Comment

      • przemo70
        † 1970-2019 Piwosz w Raju
        • 05-2007
        • 1501

        Ja również dziękuję za ten miły gadżet
        Save water, drink beer ...

        http://www.parowozy.com.pl/
        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          Nas Sebastian jednak nie lubi za bardzo bo dostaliśmy bombę rozpryskową
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Bo to zamach był!
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: jasnozłocisty, klarowne [5]
              Piana: ładna czapa zaraz po nalaniu, szybko opada, po chwili tylko cieniutki kożuszek na piwie [2.5]
              Zapach: przyjemny, średnio intensywny, słodowo-zbożowy [4]
              Smak: na pierwszy plan wychodzi miła, orzechowo-chmielowa goryczka, w ślad za nią akcenty warzywne, w kącikach ust lekkie słodowe nuty, dobrze wywarzone smaki dobrze się komponują ze sobą, brakuje mi pełności i treściwości [4]
              Wysycenie: bez zarzutu [5]
              Opakowanie: trochę oklepana stylistyka ale jeszcze jedna moze przejść, dedykowany kapsel [4.5]
              Uwagi: Smaczne piwo, na pewno do powtórzenia

              Moja ocena: [3.975]
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • PiwnicaZamkowa
                codziennie od 16:00
                • 05-2011
                • 805

                Oceny wystawiane piwu jasne,że są ważne ale i tak rynek wszystko zweryfikuje. Na dzień dzisiejszy BGCH sprzedaje się w Piwnicy bardzo dobrze. Powiedział bym,że na 5+. Bywalcy dobrze je przyjęli doceniając walory smakowe. Nie bez znaczenia jest też cała oprawa. Piękne szklanki,butelki,podkładki,stendy. Na to też zwracają uwagę.Udana kampania dobrego produktu.

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4325

                  Jasne, rynek ciągle weryfikuje jakość, szczególnie w Polsce: miejsce GC jest między Tyskim, Żubrem, Żywcem, Lechem et consortes. Też się sprzedają dobrze.

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    porównywanie produktów, które są non stop reklamowane w mediach do jednorazowej akcji praktycznie bez reklamy jest bez sensu.
                    Last edited by jacer; 12-12-2011, 22:33.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • PiwnicaZamkowa
                      codziennie od 16:00
                      • 05-2011
                      • 805

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jasne, rynek ciągle weryfikuje jakość, szczególnie w Polsce: miejsce GC jest między Tyskim, Żubrem, Żywcem, Lechem et consortes. Też się sprzedają dobrze.
                      Oj.Chyba nie czytacie uważnie. Odnosiłem się tylko do sprzedaży w Piwnicy Zamkowej. Nie porównuję z koncerniakami bo na dzień dzisiejszy mamy jeszcze tylko Kasztelana "niepasteryzowanego". Wśród ponad 120 rodzajów polskich piw sprzedaż BGCH jest naprawdę bardzo dobra.
                      Last edited by PiwnicaZamkowa; 12-12-2011, 23:55.

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwnicaZamkowa Wyświetlenie odpowiedzi
                        ... na dzień dzisiejszy mamy jeszcze tylko Kasztelana "niepasteryzowanego". Wśród ponad 120 rodzajów polskich piw sprzedaż BGCH jest naprawdę bardzo dobra.
                        MUSZĘ Was odwiedzić i to zobaczyć.
                        Last edited by Seta; 13-12-2011, 11:14.
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • dzemek
                          Senior
                          • 12-2010
                          • 450

                          Piwo dobre aczkolwiek zakup tylko jednorazowy-cena nie pozwala na więcej. Brackie Pale Ale Belgijskie jeszcze kupiłem parę razy ale w okolicach 5 zł za 0,33 zł to trochę za dużo jak na moje warunki. Spodziewałem się większej delikatności i przeźroczystego koloru ale mile pomyliłem się w swoich rachowaniach. Dobra goryczka, wyważone piwo, dobrze dobrane proporcje-bardzo fajne piwo.

                          Comment

                          • CyboRKg
                            Senior
                            • 04-2010
                            • 593

                            Ciekawy eksperyment: piwo gornej fermentacji z dodatkiem slodu pszenicznego i orkiszowego.
                            Obfita piana. Zdecydowana goryczka. Slodowo-chlebowa baza + chmiel. Pszenica nadaje mu lagodnosc. Ciekawe piwo, do powtorzenia. Gdyby nie ta cena: 4,50zl za but. 0,33l
                            "Jedno pivo ne vadi!"
                            "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                            Comment

                            • rysioz
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 144

                              Piwo mi smakowało ,cena troszkę mrozi,ale warto powtórzyć.

                              Comment

                              • Kwadri
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 1216

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Jasnozłoty, klarowny. [5]
                                Piana: Biała, drobna, średniowysoka. Opada powoli do niepełnej warstwy, lekko brudząc szkło. [4]
                                Zapach: Całkiem intensywny, mocno słodowy. W tle delikatne czuć owoce i chmiel. Przez moment czuć też masełko i lekką metaliczność. [4]
                                Smak: Słodowy początek, lekko owocowy. Później poprzez mineralne posmaki dociera całkiem mocna goryczka, zostawiając wytrawny finisz. Smaczne, ale mało wyraziste. Taki styl. [4]
                                Wysycenie: Sredniowysokie, po czasie nieco łagodnieje. [4.5]
                                Opakowanie: Parametry podane, dedykowany kapsel i szklaneczka, ale jako całość średnio mi się podoba. [4]
                                Uwagi:

                                Moja ocena: [4.075]
                                www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎