Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Ciechan Lagerowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TomX
    Senior
    • 09-2004
    • 1035

    Ocena z ARTomatu

    Kolor: pełne złoto,lekko opalizuje. [5]
    Piana: Śnieżnobiała, obfita. Niestety gruboziarnista i szybko opada do zera. [3.5]
    Zapach: Intensywny, rześki, chmielowy. [4]
    Smak: Dobry balans pomiędzy słodową bazą a chmielową goryczką. Na początku sprawia wrażenie nieco słodkawego, są akcenty chlebowe. W miarę intensywna (ciut garbnikowa, pozostająca) goryczka współgra z aromatem świeżego chmielu. Leciutka piwniczność (?). Dobre. [4.5]
    Wysycenie: Jakoś szybko uleciało ze szklanki, brakowało go pod koniec. [3.5]
    Opakowanie: Schludne i w sumie ładne, podane są wszystkie informacje. Jakoś jednak nie wyróżnia się spośród sąsiadów na półce. [4]
    Uwagi: Partia z datą do 10.05.'12

    Moja ocena: [4.175]
    Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

    I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Warka do 23.04.2012

      Piana, zapach, kolor taki jak poprzednio czyli w miarę OK.
      Smak jak najbardziej OK czyli ponownie, dość goryczkowe a zarazem z wyraźną nutą słodową, wszystko się ładnie balansuje i kusi by wypić sporo więcej jak jedną butelkę.
      Raczej wysoka pijalność, bo 4sztuki weszły bardzo szybko.

      POLECAM za taką cenę to bardzo dobra alternatywa dla koncerniaków nawet an grilla czy na większe imprezy, nie wspominając na smakowanie choćby tylko jednej butelki wieczorkiem po pracy.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Chyba nadal nie trafiłem na warkę godną wielu powyższych zachwytów. Piwo jest dobrze pijalne, goryczkowe, niefiltrowane i bardzo tanie. Ale słodowej podbudowy za mało, goryczka taka ziołowo-piekąco-piołunowa, aromatu chmielu nie ma.
        Wczoraj zestawiłem je z Krakowiakiem Nieklarownym i przegrywa z nim płytkością i jeszcze bardziej piekącą goryczką.
        Jest natomiast, Lagerowe, bezkonkurencyjne cenowo. 2,55 zł w Marii za piwo z jakąkolwiek goryczką wysuwa je na czoło piw "grylowych"

        Comment

        • Blackbeard
          Senior
          • 12-2011
          • 209

          Mam spostrzeżenia podobne do tych, które przedstawił przedmówca. W niedługim odstępie czasu piłem 3 Lagerowe z datami przydatności do spożycia: 10.05, 16.05 oraz 24.05 i z przykrością stwierdzam, iż każde smakowało inaczej.

          Współczynnik cena/jakość Lagerowe ma faktycznie świetny, ale zabawa w „podaj datę warki”, czy też kupowanie na raty - są męczące.
          Mors ultima linea rerum.

          Comment

          • fxone10
            Member
            • 08-2011
            • 32

            pół Pilsner z miętową niespodzianką za 2,69 plus kaucja

            Kolor: jasno żółty, mętny[4]
            Piana: śnieżnobiała na 2 palce, a potem trwała pościel na ćwierć palca[4]
            Zapach: lekko ziołowy, ale trzeba naprawdę się nieźle zaciągnąć, żeby coś z tego piwa na nos wydobyć [3]
            Smak: mocna goryczka chmielowa przytępawa trochę, co przy niewielkiej słodowości
            takie dziwne wrażenie jak po "tygodniu niemieckim" w lidlu... posmak ziołowy (mięta) chmielu i chlebusiowy od słodu [4]
            Wysycenie: średnio-niskie ale piwo poszło mocno do góry po otwarciu, więc trzeba uważać[3]
            Opakowanie: przypomnienie o zapachu, którego praktycznie nie ma[4]
            Uwagi:Przyzwoity pół-Pilsner z niespodzianką "miętową"(Perle?) i wychodzeniem piwa z butelki warka do 1.06
            Moja ocena: [3.75]
            średnia narciarska, najwyższą i najniższą obcinam, średnia zaokrąglana w przedziale 0.5

            Comment

            • tom38
              Member
              • 11-2008
              • 70

              Bez większego rozwodzenia się na tema tego piwa....poprostu śmiało można polecić.Przypomina mi czarnkowskie tak z przed trzech lat
              FIODOR-PIWO moje jedyne paliwo

              Comment

              • ZKB
                Senior
                • 12-2009
                • 172

                Bardzo udane piwo, podobnie jak poprzednik mogę porównać z Noteckim zielonym z jego najlepszych czasów. Chmiel, świeżość i lekkość mimo swojej mocy. Jak dla mnie rewelacja ubiegłego roku.
                Teraz to piwo winno być flagowym produktem Ciechana po znacznym obniżeniu lotów przez Wyborne ( o którym tak dobre słowa można było pisać dwa lata temu).
                Beer is for life not just for christmas !

                Comment

                • Manifesto
                  Member
                  • 05-2010
                  • 70

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZKB Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bardzo udane piwo, podobnie jak poprzednik mogę porównać z Noteckim zielonym z jego najlepszych czasów. Chmiel, świeżość i lekkość mimo swojej mocy. Jak dla mnie rewelacja ubiegłego roku.
                  Teraz to piwo winno być flagowym produktem Ciechana po znacznym obniżeniu lotów przez Wyborne ( o którym tak dobre słowa można było pisać dwa lata temu).
                  Dokładnie, Wyborne strasznie obniżyło loty i boję się że Lagerowe za jakis czas spotka to samo Piwo to jest imo chyba najlepszym obecnie produktem jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Rewelacyjne piwko, tylko raz trafiłem na feralny egzamplarz (nie była to raczej wina warki tylko złego przechowywania w sklepie egzamplarza), każda inna warka smakowała wyśmienicie.
                  Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                  Comment

                  • Gonzo1
                    Member
                    • 12-2008
                    • 65

                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Daję 5. Piwo jest mętne, pachnie zachęcająco.
                    Mętne jak diabli , w kuflu zupełnie nieprzezroczyste. Gdybym był specem od marketingu, zrobiłbym reklamę jakie jest ono naturalne. [5]
                    Piana: Po nalaniu pojawia się lekka czapa i znika. To piwo nie jest mistrzem piany tzw. czapy, brody czeskiej, świętego mikołaja nie zrobimy. Piwny Joe wypatrzy jednak buzujące, gęste łańcuchy piany wewnątrz kufla. [3]
                    Zapach: Przy tej zawartości alkoholu 6%-jest super. Pierwszy raz piłem to piwo ciepłe "spod lady" w menelskim spożywczaku. Kompot piwny. Nawet ciepłe nie waniało alksem.

                    Po uczciwym schłodzeniu Lagerowe jest genialne. Nawet zimne daje świeży owocowy zapach. [4.5]
                    Smak: Jak zwał tak zwał. Piwo z gatunku, które można pić do upadłego. Nie nudzi się.
                    Czuć syty ekstrakt, piwo nie jest chude. Świeżutkie! Na kontretykiecie "pierwsze piwo pilzneńskie", ale z pilznerem wspólną ma tylko doskonałą pijalność. Największe zaskoczenie -przy 6% zaw. alkoholu (to dużo) jest on kompletnie niewyczuwalny. Jęzor sam leci do szklanki, nawet w upał.
                    Świetna, sucha goryczka na przedzie, długo nic i na sam koniec wyczuwamy świeży chleb. [4.5]
                    Wysycenie: Jest ok. [4]
                    Opakowanie: Co powiedzieć? Jest szkło. Jest kaucja. Szkiełko ŻGB, ale awantury przy zwrocie (polecam sklepy piwne, aby nie kombinować przy skrzynkach w spożywczakach .
                    Etykieta wygląda z daleka na brak farby w drukarce, ale wpisuje się w to piwo doskonale. Jeszcze raz powtórzę: naturalnością. [5]
                    Uwagi: Udało się panu Jakubiakowi!!!
                    Co tu dużo gadać. Częstuje Lagerowym ludzi, którzy na co dzień piją Żywce, Tyskie i wiedzą, że są one the best. Trza widzieć ich miny!

                    Moja ocena: [4.375]

                    Comment

                    • mrmario
                      Member
                      • 03-2012
                      • 40

                      Po dłuższej przerwie sięgnąłem znowu po Lagerowego smakuje mi jeszcze bardziej niż warki które spożywałem 3 miesiące temu. Na plus też niewygórowana cena w delikatesach 2.89 zł (butelka zw) w osiedlowym trochę drożej bo 3.99 zł (butelka bzw).
                      Warka 02.08.2012 - wyśmienita w smaku
                      Naprawa i sprzedaż komputerów, pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, tworzenie stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www.

                      Comment

                      • funky83
                        Senior
                        • 07-2009
                        • 136

                        Potwierdzam dobrą formę. Piłem dzis warkę 27.07 i przyznaję że smakowała bardzo. Kupione w Mokpolu za 3,30 Idę jutro po więcej

                        Comment

                        • Piwowar
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 2543

                          Jest po prostu dobre.
                          Archiwum piwne

                          Poznaj
                          http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                          Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                          Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Mnie nadal zadziwia to, że to piwo pomimo że jest smaczne, i to nawet bardzo, z goryczką prawie idealnie wycelowaną w mój gust to ciągle i uparcie jest piekielnie powtarzalne. Jeszcze nie trafiłem na żaden gorszy egzemplarz
                            W PiP cena jest dziwnie ruchoma, bo waha się z tygodnia na tydzień między 2,79 zł a 3,09 zł plus butelka
                            Lwówek książęcy zresztą też ma wahania cenowe w PiP
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • gobong
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 658

                              To chyba koniec mojej przygody z browarem CIechanów, 3.30 za coś takiego? Nawet syndromem końca lata tego nie wytłumaczę. Niestety parę browarów regionalnych zaczęło spijać śmietankę. Oj srogo to się zemści. Lagerowe jest po prost nie pijalne kupiłem 2 i zmusiłem się do wypicia 1/2 butelki. Reszta kanał.

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                Ale że co skisłe czy po prostu Ci nie smakuje?
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎