Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Manufaktura Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #61
    Dzięki, wymiotło go ze wszystkich sklepów, w których bywam.

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1303

      #62
      żą, pozwiedzaj osiedlowe sklepy
      takie, przed którymi leżą nakrętki po rysach
      a panowie-zrzutowie delektują się naleweczką za pinć
      pils ujawnia się w niespodziewanych miejscach
      piwo z jabłonowa dawno juz przecież trafiło pod strzechy
      veni, emi, bibi

      Comment

      • Manifesto
        Member
        • 05-2010
        • 70

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
        pare dni temu widziałem w Leclrecu na Bielanach i to 2,49 plus butelka
        Jestem w szoku. W świecie Piw w Przemyślu 3,20 zł. Ale i tak cena jest przyzwoita jak na tak dobre piwo.
        Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

        Comment

        • PaPe
          Senior
          • 03-2005
          • 176

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy ten Pils jest w ogóle jeszcze dostępny? Nie widziałem go w Warszawie od paru miesięcy.
          W Piwoszu na Ostrobramskiej jest zawsze gdy tam kupuję. I to sporo.
          Cena chyba 2,70 - niezła (choć na Grochowskiej kupowałem za 2,30).

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Manifesto Wyświetlenie odpowiedzi
            Jestem w szoku. W świecie Piw w Przemyślu 3,20 zł. Ale i tak cena jest przyzwoita jak na tak dobre piwo.
            W warszawskiej Piwonii również po 3,20 widziałem

            Comment

            • dadek
              Senior
              • 09-2005
              • 4568

              #66
              Ja też miałem ostatnio kłopoty z dostaniem Pilsa a bardzo mi zasmakował. Na szczęście doniesiono mi ze jest Leclercu, byłem we wtorek i kupiłem zapasik. Cena bardzo dobra bo 2,49 + 0,50 kaucja.

              Comment

              • legart
                Senior
                • 06-2012
                • 913

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja też miałem ostatnio kłopoty z dostaniem Pilsa a bardzo mi zasmakował. Na szczęście doniesiono mi ze jest Leclercu, byłem we wtorek i kupiłem zapasik. Cena bardzo dobra bo 2,49 + 0,50 kaucja.

                dzisiaj nadal dostępne po tej samej cenie

                Comment

                • zohan666
                  Senior
                  • 11-2012
                  • 259

                  #68
                  Biorąc pod uwagę, że to piwo w gdańskim Leclerc jest po 3,74 zaczynam przypuszczać, że te horrendalne ceny niektórych piw nie biorą się z winy sklepów tylko pomorskich hurtowni ...

                  Comment

                  • concerto
                    Senior
                    • 09-2003
                    • 859

                    #69
                    Sprawdził ktoś może dostępność i cenę w Leclercu we Wrocławiu na Zakładowej? Ostatni raz byłem ze 2 miesiące temu i nie widziałem w ogóle Pilsa.
                    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      #70
                      Transport też kosztuje. To nie fracht kontenerami z Chin, żeby koszt na jednostkę wyniósł grosze.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                        Transport też kosztuje. To nie fracht kontenerami z Chin, żeby koszt na jednostkę wyniósł grosze.
                        We Wrocławiu w Victorii można było kupić za 2,49zł, w DrinkHali za 3,50zł. To samo miasto, przebitka o złotówkę.
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • minib00m
                          Member
                          • 11-2012
                          • 60

                          #72
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Złoty, lekko mętny. [4]
                          Piana: Klasa sama w sobie, gruba, zwarta, wysoka, drobna, oblepia szkło. [5]
                          Zapach: Coś nie w porządku, wyraźny rozpuszczalnik. Trochę zniechęcający. Wyczuwalny chmiel. [3]
                          Smak: Dalej wyczuwalny rozpuszczalnik, coś poszło nie tak przy warzeniu danej warki...
                          Wyczuwalna słodowość. Przyjemna goryczka chmielowa. [3.5]
                          Wysycenie: Uśrednione, bardzo przyjemne, piwo przez to wydaje się być bardziej pełne i sycące. [5]
                          Opakowanie: Starodawne, w serii "powrót do tradycji". [4]
                          Uwagi: Pomijając niewdzięczny rozpuszczalnik w tym piwie to mogę powiedzieć, że nie jest to dobry przedstawiciel "Pilsów", piwo jest średnio orzeźwiające, bardziej sycące.
                          Tak czy owak, polecam spróbować, wybija się ponad przeciętność polskich produkcji.

                          Moja ocena: [3.6]

                          Nie dostrzegam u innych podobnych wniosków co do zapachu oraz smaku... Moja warka z datą : 10.04.13r.
                          Last edited by minib00m; 14-12-2012, 17:49.

                          Comment

                          • Komar_Pafnucy
                            Senior
                            • 08-2005
                            • 1114

                            #73
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Jak na pilsa trochę za ciemny, ale biorąc pod uwagę ekstrakt - jest OK. [4]
                            Piana: Biała. Drobno pęcherzykowa. Początkowo średnio obfita. Później opada ale utrzymuje się cienkim kożuszkiem. [4]
                            Zapach: Czysty, słodowy, wręcz chlebowy profil. Byłoby super gdyby pojawiło się też trochę chmielu. [4]
                            Smak: Słód dobrze zbilansowany goryczką. Średniej długości chmielowy finisz. Bardzo dobre. [4.5]
                            Wysycenie: Średnie. Jest OK. [5]
                            Opakowanie: Manufakturowy "Pies". Jest fajnie. Brakuje tylko info o ekstrakcie. [4.5]
                            Uwagi: W cenie, którą udało mi się za nie zapłacić (2,50 zł), piwo jest wręcz doskonałe. Smakuje mi bardziej niż pierwsza, beczkowa partia. Przydałoby się jedynie dorzucić trochę chmielu na aromat.

                            Moja ocena: [4.275]

                            Multitap Crawl
                            Multitap Crawl na Facebook

                            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4312

                              #74
                              A ja po raz pierwszy trafiłem na "rozpuszczalnikowe" smaczki, jakie sugerował ktoś z przedpiśców, psujące znacznie dobre wrażenia sensoryczne. Szkoda, że nie sprawdziłem warki, w lokalu panował półmrok. Trochę głupio najpierw się tak zachwycać, a potem wybrzydzać, ale w imię prawdy... To, co mnie irytuje w polskiej produkcji z małych browarów, to właśnie niestabilność. I niestety, dotyczy to także Pilsa z Manufaktury.

                              Comment

                              • Rogerson
                                Senior
                                • 08-2012
                                • 421

                                #75
                                To rewelacyjne piwko (jak na tę cenę) widziałem może z miesiąc temu w gazetce promocyjnej Selgrosa na Krakowskiej we Wrocławiu.

                                Cena: 1,96zł za sztuke, bodajże pakowane po 20 sztuk.

                                Kto wie, może jeszcze je mają, chyba że wszystkie znane sklepy wrocławskie się rzuciły i teraz sprzedają po 3,50

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎