Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dalons, Indian Baltic Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alkoneser
    PremiumUżytkownik
    • 06-2023
    • 42

    Dalons, Indian Baltic Porter

    Ekstrakt: 20 BLG
    ALK: 8%

    Piwo uwarzone w kolaboracji z PINTA.

    Aromat: Nie jestem sensorykiem i dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia, ale z kronikarskiego obowiązku - słabo wyczuwalny.
    Smak: Niewyróżniający się. Pomimo zawartości alkoholu zbliżającej się do górnych widełek stylu to prawie go nie czuć. Lekko słodki.

    W tej cenie (39zł), z pewnością można znaleźć dużo lepszych reprezentantów tego stylu.
    Attached Files
    Kolekcja kapsli od piwa <- Kolekcjonuję jedynie kapsle z piw wypitych osobiście, aktualnie ponad 600
    Kolekcja Whisky
  • Viktor
    Senior
    • 04-2002
    • 617

    #2
    Piwo to nabyłem w Auchan. Mała buteleczka (0,33 ml), a cena znaczna (23 zł). Typowy porter z silną goryczką i wyrazistym zapachem palonego słodu. Wyczuwalny posmak alkoholowy (8 %).Ciekawostką jest, że właściciele Pinty dotarli na małą wysepkę Reunion ( niedaleko znanej wysepki Mauritius na Oceanie Indyjskim) i we francuskim browarze DALONS zamówili Porter Bałtycki - dla mnie bomba. Podziwiam fantazję właścicieli Pinty. Dodatkowo do kolekcji piękna etykieta i ciekawy kapsel browaru Dalons

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alkoneser Wyświetlenie odpowiedzi
      E
      W tej cenie (39zł), z pewnością można znaleźć dużo lepszych reprezentantów tego stylu.
      No właśnie możesz być w błędzie. Dużo ich wypiłem, ale nie za 39 PLN. Cena nie odzwierciedla jakości.

      BTW, ale zepsiał ten świat...

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎