Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

De Molen, Hel & Verdoemenis Bourbon Barrel Aged

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maciu82
    Senior
    • 02-2012
    • 100

    De Molen, Hel & Verdoemenis Bourbon Barrel Aged

    Kolor: Prawie czarny, delikatna brązowa poświat na krawędziach trunku [5]
    Piana: Brązowa. Bardzo niska, szybko znika[2,5]
    Zapach: Bardzo intensywny, czuć burbona i drewno, dochodzi także aromat paloności. Wszystko przykryte alkoholem i gumą [3,5]
    Smak: Bardzo specyficzny niby nie smakuje a chce się pić dalej. Czuć nuty czekolady, beczka po burbonie róniweż w kubki samkowe uderza. Czuć alkohol, pali w przełyku, zbalansowana słodycz, delikatna gorzyczka [4]
    Wysycenie: Prawie brak. [3,5]
    Opakowanie: Demolenowa. Nie lubię [2]
    "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
    galeria spożytych piw
    Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Kolor: Ciemnobrunatny.
    Piana: Niziutka, szybko znika.
    Zapach: Słodki, kakao, czekolada, silne burbonowe aromaty - lakier, politura itp.
    Smak: Gorzka czekolada, kawa, lekko palone, likierowe. Wyraźne są nuty beczkowe, na koniec lekki popiół.
    Wysycenie: Średnie.
    Opakowanie: Minimalistyczna etykieta, dobrze rozplanowany układ graficzny. Mi się podoba.

    Świetne piwo, zapach bardzo przypomina mi Jima Beama Black, specyficzny, dla miłośników whiskey. Smak początkowo zaskakująco lekki, potem coraz bardziej czuć jego siłę. Smakuje jak likier kawowy zmieszany z płynną gorzką czekoladą. Mi bardzo smakowało, polecam!

    Comment

    • rgrzech
      Senior
      • 12-2013
      • 230

      #3
      Kolor: Czarny jak smoła, nieprzejrzysty. [5,0]
      Piana: Beżowa, zbudowana z dużych pęcherzy, skąpa. Przyzwoicie krążkuje. [3,5]
      Zapach: Poezja: nuty bourbona, drewna, wanilii, szlachetnego alkoholu, czekolady, oraz czerwonych owoców. [5,0]
      Smak: Nuty analogiczne do zapachu. Potężna dawka bourbona, drewna i wanilii. Goryczka wyraźna, palona, oraz przypominająca pestkę z wiśni. Piwo nie jest tak geste jak sugerowałby jego ekstrakt, jest wytrawne, wręcz suche. Uczucie suchości i ściągania spowodowane jest przez nuty beczkowe, oraz przede wszystkim przez alkohol. W smaku nie jest on już szlachetny, tak jak w aromacie. Tutaj gryzie, mocno rozgrzewa oraz potęguje uczucie suchości. Mógłby być bardziej szlachetny lub lepiej ukryty, bo piwo dużo przez niego traci. [4,0]
      Wysycenie: Znikome. [5,0]
      Opakowanie: Etykieta w stylu De Molena. Bardzo prosta, z dużą ilością informacji. [3,5]
      Uwagi: Złożone piwo, z potężną dawką bourbona, drewna i wanilii. Problematyczna natomiast jest nuta alkoholowa, która w smaku powodowała uczucie intensywnego ściagania. Przez to piwo jest stosunkowo wytrawne, wręcz suche.
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎