Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielki B. pils #80

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    Wielki B. pils #80

    po nalaniu ogroooomna piana utrzymująca sie do końca degustacji,
    bardzo dużo bąbelków odrywających się od dna , przyjemnie szczypiących w jezyk, wyraźna goryczka i piękny kolor , super piwo - Wielki jesteś Wielki
    Mniej książków więcej piwa
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    oto foto tego cuda
    Attached Files
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Wielki_B
      Senior
      • 02-2005
      • 1968

      #3
      Jeśli było przechowywane we w miarę chłodnych warunkach, to powinno być dość dobre.
      Ostatnio przekonałem się na własnej skórze, że pilsy przechowywane w chłodziarce zachowywały dobrą jakość. Te same, lecz ze skrzynki leżakującej w ciepłym pomieszczeniu, obecnie wykazują jakieś uboczne posmaki, mimo że najpierw przez jakieś 2 m-ce stacjonowały w temp. nie przekraczającej 13 st. C. Smaczki te zapewne pochodzą z autolizy drożdży.
      PS.
      Sezon lagerowy 2007/2008 rozpoczęłem w... lipcu . Tak po lekku, bo na bazie lodówek. A więc góra 2 warki w m-cu. No i zmniejszam chmielenie, choć jeszcze niedawno zarzekałem się, że tego nigdy nie zrobię.

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B Wyświetlenie odpowiedzi
        (...) No i zmniejszam chmielenie, choć jeszcze niedawno zarzekałem się, że tego nigdy nie zrobię.
        No to mi podpadłeś...
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎