Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sebol
    Member
    • 02-2002
    • 66

    Jakie mogło być najgorsze piwo? Oj trudno jednoznacznie stwierdzić ,ostatnio co pamiętam to wynalazek kupiony w hipermarkecie Hypernova , a nazywało się to piwo Tanie i pewne czy coś w tym stylu ,już nie pamiętam czy było to mocne czy normalne ale generalnie koszmar , połowę wylałem.
    sebastian30000

    Comment

    • JaCa
      Junior
      • 04-2003
      • 1

      Heh ...

      Naj gorsze piwo jakie piłem to Reds :P jest obrzydliwie ssłodkie!

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        Najgorszych piw nie piłem. O ile piciem można nazwać pociągnięcie ostrożnego łyka i wylanie reszty do zlewu. Tak postąpiłem z kilkoma wynalazkami z Białorusi. Jednego nawet nie spróbowałem, od razu wylałem. Nie odważyłem się po tym co zobaczyłem w butelce. Mam za to teraz kolorową etykietę piwa z Nowogródka.

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Ostatnio zdecydowanie TAB z Rybnika.Miałem 3 sztuki i wszystkie poszły do zlewu.Po wzięciu łyka w ustach miałem smak stęchlizny.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Od pewnego czasu nie bardzo podchodzi mi piwo z chojnowskiego Stanleya. Mam nadzieję, że to chwilowe i zdążą uwarzyć dobre piwo na wrześniową giełdę .

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              Jeszcze się nie wypowiadałem.
              Dla mnie najgorsze są piwa zawierające mało ekstraktu. Są to tak zwane siuski.
              Chodzi mi głównie o produkcję piwa Głubczyc na skalę marketingową.
              Inne piwa to takie kwaśne, tz mający bardzo kwaśny zapach i smak. Piwa te nie nadają się wg mnie do picia.
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23808

                mwa napisał(a)
                ... na skalę marketingową. ...
                proszę o wytrzeźwienie, tyczy się również innych postów, ale tu już nie wytrzymałem.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  ART napisał(a)
                  proszę o wytrzeźwienie, tyczy się również innych postów, ale tu już nie wytrzymałem.
                  Słowa Art'a przywracają stan świadomości.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • iommi
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1522

                    A próbował ktoś z Was przypadkiem zmęczyć piwo Diament (browar Rybnik, czas produkcji - druga połowa lat 80-tych?). Pamiętam dokładnie - piwo zakupione w sklepie, czas do spożycia - trzy miesiące...
                    A tu niespodzianka - po tygodniu w butelce pływały takie białe farfocle... A jak człowiek kupił i wypił natychmiast (coby się te farfocle nie pojawiły...) to po chwili zastanawiał się, czy przypadkiem ta ciecz nie została odzyskana z końskiego nawozu. Pamiętam też, że kilka lat wcześniej ojciec pijąc Diamenta zawsze mówił:
                    "Piwo powinno się pienić!" - i pokazywał na buteleczkę pełną bladej i bezpiennej lury.
                    Ale dzieci ojców zazwyczaj nie słuchają i potem walczą z farfoclami...
                    *****************************

                    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                    *****************************

                    Comment

                    • Wallles
                      Junior
                      • 07-2003
                      • 25

                      Mistrz

                      a piliście takie piwo jak "Mistrz' nie pamiętam z ajkiego to Browaru, ale wypiłem tylko łyk i oddałem koledze, któremu ten smak nie przeszkadzał.
                      A drugi wynalazek to piwo z Browaru w Lwówku Śląskim nie pamiętam nazwy, ale było wstrętne. Może rozpoznacie go po takich określeniach - Butelka Euro, etykieta prostokątna, boki etykiety ząbkowane

                      Comment

                      • Pepek
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 1499

                        Wallles napisał(a)
                        ...A drugi wynalazek to piwo z Browaru w Lwówku Śląskim nie pamiętam nazwy, ale było wstrętne. Może rozpoznacie go po takich określeniach - Butelka Euro, etykieta prostokątna, boki etykiety ząbkowane
                        O tzw. przez Ciebie wynalazkach z Lwówka Śl. możesz poczytać tutaj:

                        Dowiesz się również, jakie są inne (pozytywne) opinie dot. piw z tego browaru. Co prawda powiedzenie mówi, że o gustach się nie dyskutuje, ale wydaje mi się, że chyba nie masz wyrobionego gustu. Ode mnie to tyle. Dobrze, że dziś niedziela, bo w każdy powszedni dzień byłbyś już nieźle "rozliczony" przez innych Forumowiczów z tej wypowiedzi.

                        Comment

                        • kangurpl
                          Senior
                          • 03-2002
                          • 2660

                          Odp: Mistrz

                          Wallles napisał(a)
                          a piliście takie piwo jak "Mistrz' nie pamiętam z ajkiego to Browaru, ale wypiłem tylko łyk i oddałem koledze, któremu ten smak nie przeszkadzał.
                          No coż Pepek już skomentował twoje upodobania piwne,
                          każdy pije to co lubi.
                          Mi np. Mistrz z Victorii bardzo odpowiada na takie upały jakie akurat mamy
                          Last edited by kangurpl; 27-07-2003, 16:17.
                          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Comment

                          • Aldach
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1269

                            Najgorszy był Brax z Głubczyc, piłem to kiedyś w takim lokalnym barze na wsi, był max tani, ale cena nie rekompensowała smaku. Fatalnie naciąłem się też na lubelską Perłę w Radomiu, ale po długim czasie spróbowałem ponownie w Bytomiu (mieli swój ogródek) i okazało się do wytrzymania więc podły smak z radomia to chyba jednak wina lokalu albo daty produkcji.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Odp: Mistrz

                              Wallles napisał(a)
                              a piliście takie piwo jak "Mistrz' nie pamiętam z ajkiego to Browaru, ale wypiłem tylko łyk i oddałem koledze, któremu ten smak nie przeszkadzał.
                              A drugi wynalazek to piwo z Browaru w Lwówku Śląskim nie pamiętam nazwy, ale było wstrętne. Może rozpoznacie go po takich określeniach - Butelka Euro, etykieta prostokątna, boki etykiety ząbkowane
                              Mistrza nie piłam, ale z tym, Lwówkiem to nieźle dałes do pieca
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Odp: Mistrz

                                Wallles napisał(a)
                                a piliście takie piwo jak "Mistrz' nie pamiętam z ajkiego to Browaru, ale wypiłem tylko łyk i oddałem koledze, któremu ten smak nie przeszkadzał.
                                A drugi wynalazek to piwo z Browaru w Lwówku Śląskim nie pamiętam nazwy, ale było wstrętne. Może rozpoznacie go po takich określeniach - Butelka Euro, etykieta prostokątna, boki etykiety ząbkowane
                                Jeżeli chodzi o piwko z browaru Victoria "Mistrz" to nie chcę pamiętać tego smaku,ale ocena piwa z Lwówka od Śląskich to normalnie szoczek i to duży


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎