Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    dziku napisał(a)
    Patrzę sobie dziś na stronę główną www.browar.biz i widzę piwa ostatnio oceniane:
    Krajan - Złoty Tynf (1,9)
    Belgia - Keniger (1,9)
    Jabłonowo - Imperator (1,5)
    Same cymesy
    Jakby Forumowicze zaczęli pić w ramach jakiejś pokuty...
    Niestety my piwosze poświęcamy się dla dobra ogółu,by ostrzec innych przed niepotrzebnym zakupem,w szeroko rozumianym interesie
    Ja dodam Dublin z Juranda,ja tak paskudnego piwa dawno nie piłem.Brak skali do oceny Ja tak lubię ciemniaczki!


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      Jako xza-palony piwosz-eksperymentator wypiłem już niejedno świństwo. Jednak nie moge do nich zaliczyć Dublina. Jest cierpkie, ale myślę, że takie miało być. Myślę Pogoniarzu, że przyzwyczaiłeś się do delikatnych piwek w stylu naszych południowych sąsiadów. A tu taka niespodzianka - piwo ciemne o sporej wytrawności. Nie można mylić piw po prostu nieudanych z piwami o zdecydowanym smaku, który akurat nam nie odpowiada.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        grzech napisał(a)
        Jako xza-palony piwosz-eksperymentator wypiłem już niejedno świństwo. Jednak nie moge do nich zaliczyć Dublina. Jest cierpkie, ale myślę, że takie miało być. Myślę Pogoniarzu, że przyzwyczaiłeś się do delikatnych piwek w stylu naszych południowych sąsiadów. A tu taka niespodzianka - piwo ciemne o sporej wytrawności. Nie można mylić piw po prostu nieudanych z piwami o zdecydowanym smaku, który akurat nam nie odpowiada.
        Być może Masz trochę racji,ale to moje odczucie i nic na to nie poradzę,że mi nie wchodzi.Choć Koźlak ze Szczecina bardzo mi smakował, a miał swój charakter,portery też uwielbiam,a jak sam wiesz są bardzo różne w smaku(choć jest ich coraz mniej).
        Jeśli komuś smakuje Dublin to po prostu niech pije to piwko Mnie moje kubki smakowe odmawiają współpracy z tym piwem i taka jest rzeczywistość.
        Temat brzmi najgorsze piwo jakie piłem-dla przypomnienia


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Standarte
          Gość
          • 08-2003
          • 467

          Dublin z Juranda

          Szanuję Twoje zdanie, Pogoniarz, w końcu preferencje smakowe to sprawa tak osobista, że niemal intymna. Niemniej jednak zaoponować muszę, gdyż osobiście bardzo to piwo lubię i umieszczanie go na liście najgorszych wzbudza we mnie poczucie krzywdy. Może trafiłeś na jakiś "niewypał", w końcu to się czasem zdarza...

          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            Ja na pewno nie zaliczę Dublina, do najgorszych.
            Ale ad rem, jak mówią starożytni Polacy
            Po raz kolejny do listy najgorszych chciałbym dopisać Stanley Odys i Kmicic Częstochowa
            Nie dadzą się wypić i już.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              Co do Kmicica, to zgodzę się, ale jeśli chodzi o mocne. Werja lżejsza nie jest orgazmem smakowym, ale kilka razy piłem i nie wykrzywiało mi gęby.

              Najgorsze piwo jakie piłem... w ciągu ostatniego czasu (koło miesiąca, kiedy to piłem Odysa), to było... Książęce z Lwówka! Zakupione wczoraj w Piwoszku ledwo nadawoło się do picia
              Wydawało się że ktoś podmienił etykiety z któregoś chojnowskigo wywaru...
              Lwówek bardzo lubię, bywa raz lepsze, raz kiepściejsze, a to jest naprawdę mocno kiepska partia...
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                slavoy napisał(a)Lwówek bardzo lubię, bywa raz lepsze, raz kiepściejsze, a to jest naprawdę mocno kiepska partia... [/B]
                czy gprsza partia? może było po prostu kiepsko przechowywane, ostatnio najgorsze jakie piłem to Keniger z Belgii, a najgorsze w tym roku jakie zapamietałem to grybowska "ceratka" Jasne pełne dla Leader Price
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  pjenknik napisał(a)
                  Ja na pewno nie zaliczę Dublina, do najgorszych.
                  Ale ad rem, jak mówią starożytni Polacy
                  Po raz kolejny do listy najgorszych chciałbym dopisać Stanley Odys i Kmicic Częstochowa
                  Nie dadzą się wypić i już.
                  Nie lubisz wszystkich piw z Kmicica
                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • Pepek
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 1499

                    slavoy napisał(a)
                    Najgorsze piwo jakie piłem... w ciągu ostatniego czasu (koło miesiąca, kiedy to piłem Odysa), to było... Książęce z Lwówka! Zakupione wczoraj w Piwoszku ledwo nadawoło się do picia
                    Wydawało się że ktoś podmienił etykiety z któregoś chojnowskigo wywaru...
                    Lwówek bardzo lubię, bywa raz lepsze, raz kiepściejsze, a to jest naprawdę mocno kiepska partia...
                    Ech, niedobrze, bo dziś mi się skończą chyba jego zapasy.

                    Jak pisałem już w tym temacie wcześniej unikam określenia najgorsze piwo. W ostatnich tygodniach najmniej zachwyciły mnie (co dałem wyraz w Piwie - konkretnie): głubczycki Alix, jurandowa Europa, zwłaszcza mocna i krajanowy Złoty Tynf.

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      arzy napisał(a)
                      Nie lubisz wszystkich piw z Kmicica
                      Nie smakuje mi tylko Kmicic i Bohun
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        pjenknik napisał(a)
                        Nie smakuje mi tylko Kmicic i Bohun
                        Czyli cały asortyment częstochowskiego browaru.

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • arzy
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 2814

                            pjenknik napisał(a)
                            Nie smakuje mi tylko Kmicic i Bohun
                            O ile wiem to nie tylko Kmicic i Bohun produkowane są przez Kmicica. Nadal nie wiem które Ci smakują
                            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            Bractwo Piwne
                            Skład Piwa
                            Piszę poprawnie po polsku!

                            Comment

                            • dziku
                              Senior
                              • 12-2002
                              • 1992

                              pjenknik napisał(a)
                              Nie smakuje mi tylko Kmicic i Bohun
                              Dawno temu pijałem "Kmicica" i był całkiem wypijalny. Za to niedawno spróbowałem "Bohuna" i...
                              Po tym co napisał Pjenknik jakoś mniej intensywnie rozglądam się za "Kmicicem"...
                              Dziku


                              Comment

                              • zawisor
                                Junior
                                • 09-2003
                                • 13

                                Grunwald

                                kupiłem coś takiego w Leader Price i poległem jak Wielki Mistrz-paskudztwo!
                                Давай За........

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎