Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jaroslav
    Senior
    • 10-2005
    • 967

    Sokół jest piwnym antyglobalistą

    PS. Musi być na temat, więc nadal podtrzymuje (prawie 2 lata
    juz minęły od ostatniego postu): Szwejk z Bojanowa (z ostatnich
    podrygów browaru)
    Last edited by Jaroslav; 21-10-2007, 10:03.

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Troche nie na temat - sprostowanie:


      Marki te należały do BG zanim przejął je Van-Pur. Przez pewien czas utrzymywana była lokalizacja marek. Na chwilę obecną jestem na 90% pewnien, że nie marka, puszka czy butelka decyduje o pochodzeniu piwa; tylko względy logistyczne.
      Trochę nie na temat, maleńkie sprostowanie:
      Zanim Van Pur przejął Zabrze marki "Śląskie Pełne" i "Śląskie mocne" nie istniały. Ze wszystkich marek zabrzańskich pozostał tylko "SuperPiwosz"

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach Wyświetlenie odpowiedzi
        Trochę nie na temat, maleńkie sprostowanie:
        Zanim Van Pur przejął Zabrze marki "Śląskie Pełne" i "Śląskie mocne" nie istniały. Ze wszystkich marek zabrzańskich pozostał tylko "SuperPiwosz"
        Sprostowanie do sprostowania - Śląskie Mocne było za czasów Browarów GórnoŚląskich (co najmniej od 2003 roku). Van Pur faktycznie wprowadził do oferty Śląskie Pełne i Śląskie Super Mocne.
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • dkrasnodebski
          cymbał
          • 05-2003
          • 2316

          Żubr z puszki na giełdzie w Tychach. Normalnie cofało mi się i nadal nie wiem czy to dlatego, że takie przegazowane czy takie nie dobre.
          Dlaczego zepsuto tak dobre kiedyś piwo?
          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

          www.radoslawstolar.pl

          Comment

          • Aldach
            Senior
            • 07-2003
            • 1269

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
            Sprostowanie do sprostowania - Śląskie Mocne było za czasów Browarów GórnoŚląskich (co najmniej od 2003 roku). Van Pur faktycznie wprowadził do oferty Śląskie Pełne i Śląskie Super Mocne.
            Racja, Śląskie Mocne było. Zmyliła mnie zupełnie inna szata graficzna.

            Comment

            • Semper_Fidelis
              Member
              • 10-2007
              • 78

              Jabłonowo w plastikowych butelkach. Wszystkie odmiany. Kupione tylko dla etykiety. Jednak najbardziej podłym wynalazkiem (nawet producent bał się określić swój produkt mianem piwa), był: "Wampir", napój piwny, mocno alkoholowy (miało to chyba około 16%), wyprodukowane bodajże w Ostrołęce.
              "Ergo bibamus!"

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Semper_Fidelis Wyświetlenie odpowiedzi
                (...)"Wampir", napój piwny, mocno alkoholowy (miało to chyba około 16%), wyprodukowane bodajże w Ostrołęce.
                Wampir to nazwa własna na piwa z rozlewni Filar w Grabowie, rozlewali m.in Ciechanów, Nakło i Legnicę
                Piłem jednego Wampira kupionego kiedyś w jakimś warzywniaku w Suwałkach, był z Nakła i był totalnie wampiryczny, mętny i kwasny
                Last edited by becik; 25-10-2007, 11:47.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Tomasz_Moczarski
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 182

                  Narazie do najgorszych zaliczę: Tesco, VIP, Żubr (2 Żubry i faktycznie spokój)
                  koncerniak = prawie jak piwo :D
                  Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                  reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                  Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                  Comment

                  • loluś
                    Junior
                    • 01-2008
                    • 5

                    dla mnie najgorszym piwem do tej pory był Racibor nie mogłem dopić do końca :/

                    Comment

                    • tarnowitz
                      Junior
                      • 11-2007
                      • 1

                      Najgorszym jakie właśnie przed chwilą wypiłem jest Pilsener Strong z Reala , produkcji VanPur . Piłem kilka razy zwykłego Pilsenera i był jak na swoją cenę bardzo dobry . Strong w smaku przypomina VIP z biedronki , paskudztwo !!

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Czy chodzi Wam o VIP z Łomży ? bo mnie akurat łomżyński smakuje


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          Cytat:
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Semper_Fidelis
                          (...)"Wampir", napój piwny, mocno alkoholowy (miało to chyba około 16%), wyprodukowane bodajże w Ostrołęce.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wampir to nazwa własna na piwa z rozlewni Filar w Grabowie, rozlewali m.in Ciechanów, Nakło i Legnicę
                          Piłem jednego Wampira kupionego kiedyś w jakimś warzywniaku w Suwałkach, był z Nakła i był totalnie wampiryczny, mętny i kwasny
                          Wydaje mi się że S_F ma raczej na myśli jakąś aplażkę produkcji Oligocen-Ostrołęka. Firma ta oprócz rozlewu piwa parała się również produkcją tanich win. Voltyżerka też pasuje do alpażki niż nawet do ekstraktu piwa gdyż ten w Wampirze (piwie podanym przez Becika) był raczej niższy.
                          Jeśli już pojawiłem się w tym temacie to z ostatnich porażek smakowych zgłaszam tu (pewnie narażając się fanom niszowych marek) Naturalne Niefiltrowane z Gościszewa. Fakt że piwo zdecydowanie nie ma smaku koncernowego. Mi smakowało jak typowe piwo z browaru domowego a do smaku tych jakoś nie mogę się przyzwyczaić. Nawet stopień nagazowania był identyczny jak w domówkach tzn nie wstrząśnięte piwo po otworzeniu w ułamku sekundy w ilości chyba 25% swej objętości znalazło się na moich porciętach
                          Od razu dodam że konkurencyjne niepastery np Żywe , niepasteryzowane Ciechanowy lub Dawne z Konstancina bardzo mi smakują.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                            C Nawet stopień nagazowania był identyczny jak w domówkach tzn nie wstrząśnięte piwo po otworzeniu w ułamku sekundy w ilości chyba 25% swej objętości znalazło się na moich porciętach
                            Na 30 warek ani jedno mi takie nie wyszło, więc bez przesady.
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              Widać już koncerniaki w domu trzaskasz
                              CP , GŻ i KP drżyjcie przed konkurencją
                              Widać akurat te kilka (raczej mniej niż 10) domówek które miałem możliwość spróbować akurat miały takie wysokie nagazowanie i właśnie do nich się odniosłem porównując.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                                Widać już koncerniaki w domu trzaskasz
                                hehehehe

                                No może.

                                Ale kilku forumowiczów jakoś tego nie potwierdza.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎