Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GaryFisher
    Senior
    • 10-2009
    • 739

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    bo ta akratnie ma dziwny bliżej nieokreślony posmak ,a zwykła woda powinna smakować jak woda

    Piłem ostatnio Carslberga tym razem z LIDLA (duża butla 0,66l za 2,29zł) i był o niebo lepszy jak ten kiedyś z biedronki zwykły 0,5 też za 2,29zł

    Chyba różne browary je rozlewają bo różnica była znaczna
    To była jakaś nieudana seria, co któraś butelka waliła ruskim "szampanem"... i w sumie smakowało to lepiej niż "dobry" Carlsberg
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

    Comment

    • Chupacabra
      Junior
      • 03-2011
      • 10

      Niemiłe zaskoczenie, piszę w trakcie konsumpcji-Gniewosz Koźlak.

      Comment

      • kamcio1990
        Senior
        • 11-2010
        • 300

        Najgorsze piwo jakie do tej pory piłem to był to Master Pils z Witnicy. Piwo niepijalne - w połowie kufla piwo wylałem, co zdarza się niezwykle rzadko.

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamcio1990 Wyświetlenie odpowiedzi
          Najgorsze piwo jakie do tej pory piłem to był to Master Pils z Witnicy. Piwo niepijalne - w połowie kufla piwo wylałem, co zdarza się niezwykle rzadko.
          Musiałeś chyba trafić na kwaśnego. Co niektóre egzemplarze mają na dnie biały osad i z reguły są kwaśne i niesmaczne. Mimo wszystko polecam powtórkę, bo nie jest to złe piwo (o ile nie ma osadu - tak ja je rozpoznaję).
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • Budzio
            Junior
            • 05-2011
            • 1

            Jak dla mnie najgorsze z łatwo dostępnych piw jest Tatra, ostatnio jak próbowałem 3 tyg. temu to aż gębę wykręcało

            Comment

            • WojtekW
              Member
              • 03-2011
              • 73

              Ostatnio spróbowałem Wojaka i należy mu się tu miejsce...

              Comment

              • kredens81
                Member
                • 10-2010
                • 33

                Ostatnio coś mnie "tcheło" i spróbowałem VIPa z Biedronki. ŁŁeee miało zapach jak woda z brudnych skarpetek lub nóżek po całodziennym chodzeniu
                Rodem z Podkarpacia

                Comment

                • MaszynaDoPiwa
                  Junior
                  • 03-2011
                  • 27

                  Studencka Warka w klubach jest okropna. W ogóle lane piwo jakieś gorsze jest. Co do butelkowego to Karpackie 9%, istny gazowany spirytus

                  Comment

                  • R_F
                    Senior
                    • 11-2003
                    • 159

                    Ostatnio kupiłem sobie piwo Koreb Miodowe 7,2% alc, ważne do 30.08.2011 po otwarciu od razu dostałem po nosie ohydnym zgerowanym zapachem w a smaku było kwaśne i obrzydliwe, nie wiem jak takie piwo można sprzedawać, 6 zł poszło do zlewu. Nie polecam.

                    Comment

                    • bob1969
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 170

                      Bierhof Pils w zielonej puszce zakupione w Stokrotce z 1 zł z groszami - smak mocno rozwodnionego piwa. Czegoś gorszego dawno nie piłem ... no chyba, że napój Tymbark o smaku arbuzowym,

                      Comment

                      • aska_g
                        Junior
                        • 06-2011
                        • 1

                        U mnie do tej pory był to Wells, Banana Bread Beer. Nie dałam rady wypić nawet pół butelki.

                        Comment

                        • lubinek1946
                          Junior
                          • 06-2011
                          • 3

                          Diabelsko Mocne z Witnicy i Kruger (kupione w Biedronce kilka lat temu).

                          Comment

                          • Kefir87
                            Member
                            • 09-2010
                            • 70

                            Dziesiątka z Opata. Być może trafiłem na wybrakowany egzemplarz, ale smakowało to jak woda, w której się opłukuje obrane ziemniaki.
                            Posłusznie melduję, panie lejtnant - odpowiedział Szwejk z poczciwym uśmiechem - że podczas gdy czekałem na pociąg, spotkała mnie ta przygoda, że siedziałem przy stole i piłem jeden kufel piwa za drugim.
                            http://kawairakija.wordpress.com O Bałkanach - powierzchownie i dogłębnie

                            Comment

                            • rohozecky
                              PremiumUżytkownik
                              • 11-2008
                              • 1837

                              To rzeczywiście musiałeś trafić na zepsuty egzemplarz; innego wytłumaczenia po prostu nie ma, nawet przy najszerszej tolerancji dla odmiennych zdań.
                              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Kiedyś był to Strzelec produkowany dla Biedronki (stare dawne czasy, koniec lat 90-tych) ale Master Pils z Głubczyc produkowany dla Żabki to już czarna rozpacz: ściera do potęgi n-tej, piana z jakimś dziwnym zakończeniem na kożuchu, w połowie picia wylądowało w kanalenie wiem jak dałem rady tyle wypić tego wynalazku
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎