Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 5000

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gramak Wyświetlenie odpowiedzi
    A tak z ciekawości co tam dają?
    Z tych "lepszych" jest Tyskie i Lech w butelkach.
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • gramak
      Senior
      • 08-2012
      • 267

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
      Z tych "lepszych" jest Tyskie i Lech w butelkach.
      No tak, tego się spodziewałem. Globalizacja
      http://www.ohbeautifulbeer.com/

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1837

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
        Z tych "lepszych" jest Tyskie i Lech w butelkach.
        Ktoś Ci tam chyba na złość robi
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • Radek70
          • 04-2013
          • 116

          wracając do paru postów wstecz...Pamietam jak na małym kacyku snuliśmy się po Wiśle a było to w roku 1990 i szukaliśmy browarka by zgasić pragnienie. I nagle olsnienie...Znależlismy sklepik a tam "Krakus" export.....o rany...pilismy siedząc sobie w słoneczku ,nie zapomniany smak... Toć był to browar Żywiec. Ale pamietam siągając bardziej wstecz,Ojciec przywoził nie znane mi wcześniej piwo Grodziskie!!! Napewno było nie zapomniane ale czy rzucało na kolana?musiało być zimne by uspokoić drożdże,ciepłe było tylko do wylania.I Nasz Zielonogórski Jubilat był niezapomniany...ale musiał być zimny i świezy...parodniowy.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            Żywiec, Krakus, Pilsko, Brackie w latach 90 to były wielkie piwa, za które oddałbym całą ta rewolucję piwną.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
              Żywiec, Krakus, Pilsko, Brackie w latach 90 to były wielkie piwa, za które oddałbym całą ta rewolucję piwną.

              No tak, piwo za 3 zeta
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                No tak, piwo za 3 zeta
                Relatywnie było dużo tańsze. I lepsze od wszystkiego co jest dzisiaj.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • WojciechT
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 2546

                  A to nie jest tak, że po prostu masz z tym piwem wspaniałe wspomnienia, a w rzeczywistości wcale nie były szczególnie ciekawe?
                  Last edited by WojciechT; 27-11-2013, 20:01.

                  Comment

                  • rohozecky
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2008
                    • 1837

                    Były ciekawe. Po prostu porządne, normalne piwa. Podobnie Okocim, Tyskie, Lech, nie mówiąc o innych.
                    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                    Comment

                    • Szakali
                      Senior
                      • 08-2013
                      • 572

                      Tak czytając wasze posty nasuwa mi się pytanie...?? To do cholery nie da się wyprodukować dobrego taniego piwa powiedzmy w cenie 2.50 i zwojować rynek ? Ludzie kupili by raz , drugi ...stwierdzili "Świetne ! " Było by to piwko do codziennego picia , ale po co jak lepiej robić drogie piwa rzemieślnicze i sprzedawać za fortune .

                      Comment

                      • kielek
                        Junior
                        • 11-2013
                        • 27

                        Żywiec cd.

                        ..wczoraj doświadczeni piwosze trochę pojechali z mojego zdania że Żywiec od dawien dawna już nie nadaje się do picia. No i ogólnie z tego że d.. ze mnie nie piwosz(trochę słusznie). Wziąłem na dzisiejszy meczyk portera żywieckiego i okocimskiego. Innych w moim osiedlowym sklepiku nie mieli(jest fajne ciemne Nałęczowskie). I fakt ! Okocim ma pianę, ciekawy kawowy smaczek, natomiast Żywiec jest słodki, nijaki i bez piany. Czemu?

                        Comment

                        • Szakali
                          Senior
                          • 08-2013
                          • 572

                          A to ciekawe, bo ja mam całkiem odwrotnie ...Porter Żywiecki ( w zasadzie Cieszyński ) bo mało on ma wspólnego w żywcem , jest jednym z lepszych polskich porterów biorąc pod uwagę dostępność ....natomiast okocimski kompletnie mi nie smakuje .
                          Mógłbym Cie prosić o podanie partii pitego porteru żywieckiego ? Bo pijam te piwo dość często i ostatnie wypusty były bardzo znośne i całkiem smaczne . Co do okocimskiego nie wystawiam sądów ostatecznych , ponieważ piłem go tylko 2 razy ..a z tego co widzę na forum ma on też swoich zwolenników.

                          Comment

                          • kielek
                            Junior
                            • 11-2013
                            • 27

                            L329861601412

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kielek Wyświetlenie odpowiedzi
                              L3298616D1412
                              O datę chodziło
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • chesti84
                                Member
                                • 10-2013
                                • 70

                                Roger z Auchan, Tesko... Wali rozpuszczonym papierem... Przypominalo w smaku żutą kartkę w kratkę

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎