Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary w Polsce - stan obecny i perspektywy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    Nawet nie wiedziałem że Głubczyce miały jakąś przerwę ale jeśli z niej wróciły to fajnie. W Warszawie ich piwa i tak zawsze pojawiały się incydentalnie. Jednak spora odległość a widać za mocno nie siedzą w ofertach hurtowni.
    Przerwy nie mieli, po prostu od dłuższego czasu, zdaje mi się że od lat, nie udzielali się w social media. A tu nagle aktywizacja + nowe produkty...

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      Efekt pracy zdalnej. Ludzie, którzy jeździli w teren teraz mają działać z domu. Przypomniano sobie o takim medium jak FB.

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4324

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        Nawet nie wiedziałem że Głubczyce miały jakąś przerwę ale jeśli z niej wróciły to fajnie. W Warszawie ich piwa i tak zawsze pojawiały się incydentalnie. Jednak spora odległość a widać za mocno nie siedzą w ofertach hurtowni.



        Niech Chińczyków poproszą o pomoc. Mają doświadczenie w komercyjnym spożyciu tych ssaków.
        A już nieco (ale tylko nieco) serio to ja wykorzystałbym to właśnie marketingowo bo nie wiem czy jakiś inny browar ma "takie problemy". Może jakieś logo dla browaru od razu z gotową historyjką, genezą powstania.
        Taką kolonię chyba można przenieść bezboleśnie w odpowiednim okresie roku. Jak coś to na pewno pomoże nasz forumowy kolega Kowalsik.
        A to w Czechach nie ma browaru z nietoperzem? Zdaje się, że jest.

        Comment

        • heckler
          Senior
          • 09-2012
          • 1836

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Znasz może nazwę browaru?
          Póki co browar ma nosić nazwę Reden. Pisze póki, gdyż z wiadomych powodów start z warzeniem zostanie przesunięty, a co za tym idzie być może nazwą go inaczej

          Comment

          • kjaros
            Senior
            • 03-2007
            • 377

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
            Póki co browar ma nosić nazwę Reden.
            A znasz może dokładną lokalizację? Szukałem tego browaru bez powodzenia.
            Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

            Comment

            • heckler
              Senior
              • 09-2012
              • 1836

              Oprócz nazwy ulicy i browaru nie wiem nic. A, nie wiem jeszcze, że będzie zatrudnione tam 8 osób

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Wspominano o okolicach Grójca.
                Otwock

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9734

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Otwock
                  No, jak na okolice Grójca, to… szeroko .

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10838

                    Podobno browar SirBeer z Bytomia stał się kontraktem. Instalacja aktualnie jest niewykorzystywana.

                    Ps. Posiadacie jakieś wieści dotyczące browaru Sądeckiego z Limbrantowa? Strona www w budowie, FB od wielu miesięcy nie aktualizowany. Nieciekawie to wygląda.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                      Podobno browar SirBeer z Bytomia stał się kontraktem. Instalacja aktualnie jest niewykorzystywana.
                      (...).
                      Moje obawy niestety się potwierdziły. Browar stał się kontraktem. Warzy w Beskidzkim Browarze Rzemieślniczym. Aktualnie browar w Bytomiu nie jest wykorzystywany! Będzie trzeba wykreslić browar z listy
                      Last edited by abernacka; 13-05-2020, 07:26.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19168

                        A Sir Beer nie był kontraktem? Weszli w układy z właścicielami Piwnicy Gawronów i warzyli jak na swoim. Z tego postu by tak wyglądało. Nie byli właścicielami instalacji.
                        Last edited by e-prezes; 13-05-2020, 07:31.

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          A Sir Beer nie był kontraktem? Weszli w układy z właścicielami Piwnicy Gawronów i warzyli jak na swoim. Z tego postu by tak wyglądało. Nie byli właścicielami instalacji.
                          Po części masz rację. Sir beer od Piwnicy Gawronów cały sprzęt dzierżawił. Nie zmienia to faktu, że od pół roku sprzęt nie jest wykorzystywany przez jakikolwiek podmiot.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19168

                            W lutym pojawiły się w bazie piwa Sir Beer, może one już z kontraktu?

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10838

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              W lutym pojawiły się w bazie piwa Sir Beer, może one już z kontraktu?
                              Z pewnościa tak jest. Od września ubiegłego roku nie warzą w Bytomiu.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                Browar Czarnków zakończył działalność

                                Browar Czarnków w restrukturyzacji przekazał raport za pierwszy kwartał 2020 r., z którego wynika, że jego przychody spadły, a strata netto wzrosła. Spółka wskazuje na pandemię koronawirusa w kraju jako przyczynę spadków. Podjęta też został
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎