Po wielu latach przerwy, trzy lata temu powróciłem do kolekcjonowania etykiet piwnych. W bardzo okrojonym zakresie. Konkretnie przezroczystych/plastikowych od Heinekena i Desperadosa ale z całego świata. Późną wiosną dodałem do tego zbierania kartonowe opakowania od trójpaków...
BrowarBiz utrzymuje się z dobrowolnych datków PremiumUżytkowników. Do absolutne podstawowego działania serwisu niezbędnych jest 100 wspierających osób.
Żeby go móc rozwijać - potrzeba 300+ wspierających.
Dodaj swoją cegiełkę teraz!
Nieustające wsparcie daje nam sklep piwowarski Centrum Piwowarstwa pokrywając resztę brakujących talarów - zapraszamy na zakupy!
Waga elementów opakowania
Treść dla wspierających
Treść dostępna jest dla osób, które wspierają działanie Browar.Bizu.
To nic nowego. Za wszystko, co tu widzisz (i za to, czego jeszcze nie widzisz), ktoś płaci — pracą, wiedzą albo pieniędzmi.
Browar.Biz to miejsce bez reklam, sponsorów i ukrytych interesów. Istnieje wyłącznie dzięki ludziom, którzy uznali, że warto.
To cel finansowy umożliwiający podstawowe działanie serwisu.
Możesz wesprzeć Browar.Biz na dwa sposoby:
-
💛 Wsparcie finansowe
Jeśli możesz i chcesz — pomóż utrzymać serwis.
Zaloguj się i wspierajPo przeprocesowaniu wpłaty - otrzymasz niezwłocznie dostęp do treści. Wpłata 100 zł = dostęp na rok.
-
✍️ Wkład merytoryczny
Napisz coś piwnego. Załóż temat lub dołącz do dyskusji.Nowy wątek lub odpowiedź sprawdzimy i po akceptacji - publikujemy, wraz z publikacją otrzymasz dostęp do serwisu na okres 2 miesięcy.
Bez presji. Bez reklam. Z wyboru.
Related Topics
-
Witam,
Po wielu latach przerwy, trzy lata temu powróciłem do kolekcjonowania etykiet piwnych. W bardzo okrojonym zakresie. Konkretnie przezroczystych/plastikowych od Heinekena i Desperadosa ale z całego świata. Późną wiosną dodałem do tego zbierania kartonowe opakowania od trójpaków...-
Channel: Giełda: kupię - sprzedam - zamienię
-
-
Nowy browar restauracyjny otwarty w październiku biegłego roku robi duże wrażenie.
Zlokalizowany jest w centrum Strzegomia w miejscu, gdzie dawniej mieściła się odlewnia ZREMB-u.
Cały obiekt pieczołowicie odrestaurowano w każdym detalu, tworząc wyjątkowe miejsce pełne smaku,...-
Channel: Dolnośląskie
-
-
Lokal mieści się w samym centrum Bielska-Białej, tuż obok Rynku Starego Miasta, w zrewitalizowanej kamienicy. Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów miejsca jest wewnętrzny dziedziniec o XVIII-wiecznym rodowodzie z zabytkową studnią i kamienną kolumną. W kilka minut można dojść...-
Channel: Śląskie
-
-
Nowa dziesiątka w ofercie Zubra. Określona jako gorzka czeska dziesiątka. 4,2% alk.
Aromat - ziołowy chmiel
Piana - wysoka, dość zwarta, trwała, długi kożuszek
Barwa - ciemniejsze złoto, klarowne
Wysycenie - wysokie, musujące
Smak - chmielowe zioła,...-
Channel: Czechy
2026-06-08, 21:46 -
-
Doppelbock
Browar z Wysoczyny. Kiedyś warzyli w Igławie jako Jihlavský radniční právovárečný pivovar, potem przenieśli się do pobliskiej miejscowości Kamenice, gdzie kupili stary, zniszczony budynek gorzelni. Po jego wyremontowaniu warzą jako Madcat:
https://www.madcat.bee...-
Channel: Czechy
-
- Loading...
- Koniec listy.