Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy zostają zamknięte : (

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raciborz
    Senior
    • 06-2004
    • 594

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Mogę wymienić dużo piw do 12 zł np. MISTY . Nawet prosta Grodziska APA bije te Czeskie siki .Czesi są dobrzy w tanich lagerach za 2 zł , kraft tam prawie nie istnieje .
    Sam jesteś " sik ", dla mnie kraft w prostej postaci to siki. Chociaż są tez wyjątki, a 75 % to przereklamowane gówno które nie ma nic wspólnego z piwem. Co to za sztuka łopatą dodać jednego czy drugiego chmielu z USA, Australii itd. Pokaz mi dobrego Pilsa ( kraftowego ) w Polsce ?, tu też są wyjątki ale sporadyczne. A zapomniałem dla ciebie Pils to nie piwo. Zgadzam się że Czesi są ciency w kraftach, ale na szczęście 75 % z nich robi tylko klasykę ( czytaj piwo ). Awe..

    Comment

    • Raciborz
      Senior
      • 06-2004
      • 594

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
      Chłopie gdzie ty żyjesz ?!? Lager to już dawno du.. nie urywa . Jak chcesz się tanio napić to Czechy to dobry wybór . Akurat często zwiedzam Czechy więc wiem co piszę . Jak jesteś fanem taniego i prostego piwa to już Twój problem . Na zdravi
      co za dupek, no i po co zwiedzasz piwa skoro tam nie ma piwa ?

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4305

        #18
        NIe ma co dyskutować na takim poziomie. Kolega Leśniczy wyraźnie utożsamił słowo "piwo" wyłącznie z nowinkarskim kraftem. Jak ktoś o różnorodności czeskich dolniaków pisze w ten sposób, to znaczy, że nie ma o tym zielonego pojęcia.

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
          co za dupek, no i po co zwiedzasz piwa skoro tam nie ma piwa ?
          Inteligencją nie grzeszysz ale to Twój problem . Od kiedy turystyka to jazda od gospody do gospody . W Czeskim piwie też są wyjątki ale ogólnie to proste piwo dla niewymagającego klijenta. Jak byś nie widział tam się chodzi na piwo codziennie po pracy i oczywiście w łikendy . Wypija się dwie desitki po których człowiek nie jest pijany i tak codziennie .

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            #20
            Oooooo. ...jak się nie jest pijanym to rzeczywiście dla niewymagających klientów.

            Comment

            • fidoangel
              Senior
              • 07-2005
              • 3489

              #21
              Panowie, nie po to wchodzę na Bbiz aby takiego języka doświadczać. Taki poziom dyskusji tutaj nigdy nie miał miejsca bytu.
              Nawet jak się nie zgadzamy z kolegą z lasu


              Jak komuś się podobają brunetki to nie ma siły, blondynki mu nie naraisz. Taki przywilej młodości.

              Ja jestem w tym wieku że, potrafię znaleźć wdzięk i piękno w blondynce z Czech oraz ciemnej jak noc czarnulce, wypacykowanej na maxa nowoczesnymi chmielami (P)ipie czy kwaśnej Kwaśniewskiej. Czyli można to pogodzić



              A co do meritum, to faktycznie zamknęli, co prawda z naszej strony ale nie ważne z której strony drzwi kłódka wisi, zamknięte i już.
              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

              Comment

              • heckler
                Senior
                • 09-2012
                • 1817

                #22
                Cóż, wstyd się przyznać, ale jednak trochę spanikowałem i w sobotę odwiedziłem piwotekę w Bohuminie .

                Comment

                • LESNICZYy
                  Senior
                  • 01-2018
                  • 950

                  #24
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
                  Cóż, wstyd się przyznać, ale jednak trochę spanikowałem i w sobotę odwiedziłem piwotekę w Bohuminie .

                  https://www.browar.biz/galeria.php?id=27506
                  Najlepsze piwo jest przeca z plastikowego PETa

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #25
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Najlepsze piwo jest przeca z plastikowego PETa
                    Po prostu przelewaj piwo do kufla, jak inni
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • heckler
                      Senior
                      • 09-2012
                      • 1817

                      #26
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Najlepsze piwo jest przeca z plastikowego PETa
                      I tak o sto procent wolę czeskie piwo z plastiku, niż polskie ze szklanej butelki .

                      Comment

                      • slawekkazek
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 544

                        #27
                        Mnie już zostało tylko jedno czeskie piwko w petce. Za to będę mógł sobie wieczorami poczytać piękne opisy tych piw na naszym forum - i tak przez najbliższe kilka tygodni.

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          #28
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Najlepsze piwo jest przeca z plastikowego PETa
                          Wszystko oceniasz po opakowaniu? W ciemno wziąłbym PETa z lagerkiem z losowego czeskiego mikrusa zamiast losowego polskiego kraftowego żura, choćby w najpiękniejszej butelce z najbardziej trendy etykietą.

                          Comment

                          • Gringo
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 2151

                            #29
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                            Najlepsze piwo jest przeca z plastikowego PETa
                            A te perfumowane wynalazki to z czego leją ? ze chromowanego nalewaka ?
                            A pod nalewakiem plastikowe PET-KEGi które bardzo często wykorzystywane są przez tych których tak wychwalasz.

                            Comment

                            • LESNICZYy
                              Senior
                              • 01-2018
                              • 950

                              #30
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                              A te perfumowane wynalazki to z czego leją ? ze chromowanego nalewaka ?
                              A pod nalewakiem plastikowe PET-KEGi które bardzo często wykorzystywane są przez tych których tak wychwalasz.
                              Mieszkam w małej mieścinie więc pijam w 90% kraft z butelki .
                              DP prawdę Ci powie .

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎