Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    Dzisiaj w programie "Dzień dobry TVN" było troszkę o alkoholu.
    Rozmowa z panią sprzedającą w sklepie monopolowym:
    Redaktor: co najczęściej kupują?
    Sprzedawczyni: niestety tanie piwo
    R: dlaczego niestety?
    S: bo tanie jest niedobre.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • nikita_banita
      Senior
      • 06-2003
      • 1363

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
      chumoru.
      Humoru!!! - FCJP

      Comment

      • mark33
        Idę po piwo do piwnicy.
        • 04-2005
        • 3283

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
        Humoru!!! - FCJP

        Tak wiem, wstydzę się od 26 września do końca świata (bo tyle będzie istniał browar.biz)

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Właśnie w na TVP3, w programie "Kowalski i Schmidt" pokazali co się też obecnie dzieje we Wrocławskim Browarze Mieszczańskim: Teatr tam działający, próby zespołu muzycznego, warsztaty piwowarskie (pokazali ekstrakt wlewany do gara i pomiar balingu ). Wsponiano też iż na terenie browaru mają zamieszkać artyści.
          Last edited by adam16; 07-01-2006, 13:10.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            W "Podróżach Kulinarnych Roberta Makłowicza" wyemitowanych w Świeta Bożego Narodzenia, Makłowicz odwiedził klasztor w Tyńcu i wraz z o. Leonem Knabitem mówili też o działającym w klasztorze w minionych wiekach browarze.

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • grzes_ch
              Senior
              • 10-2003
              • 612

              W regionalnej 3 TVP Kraków , oglądałem "bardzo ciekawy " reportaż o rekultywacji terenów kopalni soli w Wieliczce. Głównym tematem było wyburzenie komina i budynków warzelni. Przedstawiono również plany zagospodarowania odzyskanych terenów. Jednym z nich jest budowa browaru warzącego lokalne piwo . Umiejscowiony ma być on w budynkach byłej maszynowni. Niestety reporter nie był tak dociekliwy by spytać czy to będzie browar restauracyjny czy też minibrowar.

              Comment

              • YouPeter
                Senior
                • 05-2004
                • 2379

                Kolega z Wieliczki związany z kopalnią też ostatnio coś wspominał że w mieście ma powstać nowy browar. Nie wydaje mi się żeby to był browar restauracyjny bo w tak małym mieście nie maiłby raczej racji bytu.
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                  Kolega z Wieliczki związany z kopalnią też ostatnio coś wspominał że w mieście ma powstać nowy browar. Nie wydaje mi się żeby to był browar restauracyjny bo w tak małym mieście nie maiłby raczej racji bytu.
                  Do jednej tylko Zabytkowej Kopalni Soli walą nieprzebrane tłumy. Tym samym browar restauracyjny w Wieliczce, żyjący z turystów, ma jak najbardziej rację bytu.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    Dosłownie przed chwileczką pokazli w regionalnej "Trójce", relację z dzisiejszej giełdy w Świdnicy. W kadrze kamery non stop przewijały się znane forumowe nam twarze.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Dreamer
                      Senior
                      • 05-2003
                      • 1576

                      Jest taki starszy polski film "Prywatne śledztwo" (1986), w kórym Wilhelmi szuka odwetu na kierowcy ciężarówki za śmierć żony i dzieci w wypadku samochodowym. No i okazuje się, że piwo odgrywa tu kluczową rolę - wypadek powoduje skacowany kierowca (Andrzej Pieczyński), który traci kontrolę nad ciężarówką sięgając po butelkę Hetmana z Warki leżącą na fotelu obok kierowcy. Film przypomina ostatnio Kino Polska.
                      Blog: Piwna Brytania

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        Dziś rano, jak zwykle gdy wstaję po 5-tej, włączyłem telewizor. Miałem zamiar zerknąć na TVN 24, ale palec mi się omsknął i wskoczyła Jedynka. A tam gadają o piwie. Trochę poopowiadał piwowar z czeskiego Trutnova, było trochę o produkcji chmielu, a na koniec pokazano browar w Ciechanowie, a opowiadał o nim znany nam z zeszłorocznego zlotu, pan Jakubiak.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Dziś było na Travel Channel o Irlandii. Wątkiem przewodnim programu było piwo. Głównie Guinness, ale i inne browary wspomniano, w tym także restauracyjne.
                          Rzecz nosi tytuł Spragniony podróżnik: Black Gold, irlandzki nektar The Thirsty Traveller . Najbliższa powtórka jeszcze tej nocy (tj z 12.04. na 13.04.2006) o 00:30.
                          Jutro (13.04.2006) zaś w tym samym cyklu Spragniony podróżnik: Belgia piwny raj The Thirsty Traveller o godz. 09:30, 19:30 oraz 00:30.
                          Last edited by adam16; 12-04-2006, 20:54.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • grzes_ch
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 612

                            Wczoraj w nocy ( 24.00 ) na Discovery bardzo ciekawy program pod tytułem Urban Explorers - Miejscy Odkrywcy.
                            Grupa młodych ludzi penetruje opuszczony browar Pabst w Milwaukee ( USA )

                            Comment

                            • darko
                              Senior
                              • 06-2003
                              • 2078

                              Zdaje się, że ten program jest powtarzany co jakiś czas. Widziałem go w listopadzie ub. roku.

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Senior
                                • 03-2005
                                • 5828

                                To może nagra ktoś ?

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎