Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Okrasa dziś gotuje z piwem. A na początku programu wystąpi w Bierhalle. Pojawił się też na chwilkę forumowy Krzysztof
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • arzy
      Senior
      • 06-2002
      • 2814

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
      Okrasa dziś gotuje z piwem. A na początku programu wystąpi w Bierhalle. Pojawił się też na chwilkę forumowy Krzysztof
      Powtarzają może ten program?
      Last edited by arzy; 29-04-2006, 13:53.
      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      Bractwo Piwne
      Skład Piwa
      Piszę poprawnie po polsku!

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
        Powtarzają może ten program?
        Chyba nie, ale pewności nie mam.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          Tyskie ponad wszystkie ...

          Jeżeli ktoś z KP mnie czyta to proszę przestańcie bo jesteście nudni jak flaki w oleju !
          Co program TV to Wy i wasze zas ... reklamy, Tyskiego nie czujecie jak i nie znacie śląskiej ziemi !
          Różnica wynika chyba z tego , że poznańskie to zabór pruski zaś Śląsk zawsze śląski !

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Dziś (tj. 13 maja 2006) o 23.40 w telewizji PLUS program "Historia piwem pisana". To powtórka programu emitowanego już w lutym 2005r, a opisywanego na pierwszej stronie tego tematu (post 22 i kilka kolejnych).
            Last edited by adam16; 13-05-2006, 21:24.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              W TVN24 w tzw "bez komentarza" pokazano piwo dla psów, dostępne w marketach w dziale z żywnością dla zwierząt i w .. knajpach. Pokazano też kobietę warzącą, jak sądzę, piwo z gotowca sugerując, że robi to ona dla swojego pupila.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • lukex
                Senior
                • 12-2005
                • 262

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yendras
                2 marca na TV Puls o 22.45 kolejny odcinek "Historii piwem pisanej" - tym razem Poznań.

                W zasadzie z wątku Czesa o zbliżającym się cyklu w TV Planete rozwinął się ogólny temat "piwo w telewizji" - może to jakoś wydzielić albo zmienić nazwę wątku na bardziej ogólną ?
                DZISIAJ O 23,30 powtórka

                Comment

                • Aldach
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1269

                  Na odbieranym w niektórych sieciach kablowych (np UPC) programie Travel Channel (nie mylić z Discovey Travel) emitowany jest bodaj codziennie ale w różnych godzinach cykl "Spragniony podróżnik" opisujący różne firmy związane z produkcją wszelakich alkoholi. Browary zajmują w tym cyklu poczesne miejsce - np jutro (sobota 12.08.06) o 12.30 będzie odcinek dedykowany piwom Bremy:

                  "Spragniony podróżnik
                  12.08 sobota 12:30 Travel
                  30 min,
                  W teutońskiej przygodzie nie można pominąć zabawy naszego podróżnika podczas słynnego, odbywającego się już od 950 lat jarmarku w Bremie. Poza wieloma gatunkami piw będzie miał on okazję poznać te najlepsze i najbardziej cenione na świecie."

                  opis za Interia.pl

                  Jak już pisałem cykl ukazuje się chyba codziennie w różnych godzinach, na Interii jest dosyć sensowny program z krótkimi opisami czego dotyczy dany odcinek.

                  Comment

                  • huanghua
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 1910

                    Czy ktoś z Sznownych Forumowiczów dysponuje torrentami odcinów serialu z pocżatku tej dyskusji? Jak zauważyłem sebox postawił je na ftp które już nie działa, ale może ktoś trafił na nie w wersji "torrentowej"?
                    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
                      Czy ktoś z Sznownych Forumowiczów dysponuje torrentami odcinów serialu z pocżatku tej dyskusji? Jak zauważyłem sebox postawił je na ftp które już nie działa, ale może ktoś trafił na nie w wersji "torrentowej"?

                      Pewnie! Niektórzy je mają nawet w Trójmieście
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • huanghua
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 1910

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                        Pewnie! Niektórzy je mają nawet w Trójmieście
                        W takim razie szczerzę gębę w geście spoufalenia
                        Jak się domyślam "w Trójmieście" jest to w wersji CD/DVD? Jak możemy się dogadać?
                        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10837

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
                          W takim razie szczerzę gębę w geście spoufalenia
                          Jak się domyślam "w Trójmieście" jest to w wersji CD/DVD? Jak możemy się dogadać?
                          Spotkać mnie możesz prawie zawsze na spotkaniach Pomorskiej Ławy Piwnej. Najbliższe już w poniedziałek.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            TVN Style, program "Martha Steward". W tym programie pokazali browar Ommegang i gotowali na piwie Hennepin.
                            Tak mi w każdym razie przekazano bom sam jeszcze nie widział.
                            Last edited by adam16; 19-11-2006, 22:40.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • kangurpl
                              Senior
                              • 03-2002
                              • 2660

                              Ja widziałem, więcej tam było gotowania niż o browarze, ale sam browar pokazali od środka.
                              No i o piwie coś powiedzieli. Browar warzy m.in. wędzonego portera
                              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Comment

                              • mark33
                                Idę po piwo do piwnicy.
                                • 04-2005
                                • 3283

                                W piątek 24.11.2006 Travel 23:00

                                Spragniony podróżnik , Niemcy piwa Bremy, The Thirsty Traveller

                                W teutońskiej przygodzie nie można pominąć zabawy naszego podróżnika podczas słynnego, odbywającego się już od 950 lat jarmarku w Bremie. Poza wieloma gatunkami piw będzie miał on okazję poznać te najlepsze i najbardziej cenione na świecie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎