Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Mamy ten materiał na płytce, ale trzebaby go przyciąć do samego fragmentu o piwowarstwie.

    Comment

    • fteo
      Senior
      • 05-2003
      • 1139

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Mamy ten materiał na płytce, ale trzebaby go przyciąć do samego fragmentu o piwowarstwie.
      A co innego ciekawego LajboCKi chcą ukryć przed resztą Polski?
      http://lotnictwo.net.pl/
      http://www.flightradar24.com/
      http://www.airshow.sp.mil.pl/

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        materiał jest o Krakowie i akurat z połowę jednego .vob-a jest o piwowarstwie i to tak jakoś w środku.
        Last edited by e-prezes; 23-05-2007, 22:53.

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          Dziś o 7 rano na TV TRWAM (!) pokazano dokument "Trapiści w Holandii" gdzie kilka minut poświęcono wytwarzaniu piwa w klasztorze Westvleteren. Nie widziałem oryginalnego tytułu reportażu i nie wiem czy to tłumacz czy reżyser się pomylił bo Westvleteren w Belgii leży oczywiście. Powtórka dziś o 11.30.
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            widzieliśmy kilka miesięcy wstecz przez przypadek w sumie. filmik był z ubiegłego wieku więc może te tereny były jeszcze holenderskie
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • endrio
              PremiumUżytkownik
              • 10-2004
              • 222

              Jutro w TVN24 w programie Prosto z Polski o godz. 17.10 powinien się ukazać materiał nagrany ze zdobywcą dla swego piwa tytułu Grand Champion V Konkursu Piw Domowych, co dokładnie w nim będzie, nie wiem, ale na pewno wart obejrzenia.

              A może wypowie się sam zainteresowany?

              Comment

              • banaszek
                SłabyUżytkownik
                • 02-2005
                • 617

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                widzieliśmy kilka miesięcy wstecz przez przypadek w sumie. )
                Każdy mówi, że przez przypadek TV Trwam włączył. U mnie "przez przypadek" dkrasnodebski włączył Maryję. Radio takie. I co... Teraz śpiewamy "oto jest dzień".


                Comment

                • huanghua
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 1910

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika endrio Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jutro w TVN24 w programie Prosto z Polski o godz. 17.10 powinien się ukazać materiał nagrany ze zdobywcą dla swego piwa tytułu Grand Champion V Konkursu Piw Domowych, co dokładnie w nim będzie, nie wiem, ale na pewno wart obejrzenia.

                  A może wypowie się sam zainteresowany?
                  Może to ktoś nagrać, przekręcić przez kompa i zeFTPować?
                  W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                  Comment

                  • Wielki_B
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 1968

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika endrio Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jutro w TVN24 w programie Prosto z Polski o godz. 17.10 powinien się ukazać materiał nagrany ze zdobywcą dla swego piwa tytułu Grand Champion V Konkursu Piw Domowych, co dokładnie w nim będzie, nie wiem, ale na pewno wart obejrzenia.

                    A może wypowie się sam zainteresowany?
                    Nie wiem, czy będzie wart obejrzenia, bo materiał ma być kręcony jutro o 10, a emisja o 17.10. Nie będę więc miał wpływu na to, co sie ukaże, a co będzie wycięte. Na pewno nie będzie żadnego warzenia piwa.
                    Postaram się jednak zrobic jak najlepsze wrażenie!

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      Przed kręceniem poczęstuj ich swoim piwem żeby wiedzieli o czym kręcą
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • dkrasnodebski
                        cymbał
                        • 05-2003
                        • 2316

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika banaszek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Każdy mówi, że przez przypadek TV Trwam włączył. U mnie "przez przypadek" dkrasnodebski włączył Maryję. Radio takie. I co... Teraz śpiewamy "oto jest dzień".
                        Nie było mowy o żadnym przypadku. Chciałem was trochę po katechizować, pogany jedne.
                        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                        www.radoslawstolar.pl

                        Comment

                        • iommi
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1522

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie wiem, czy będzie wart obejrzenia, bo materiał ma być kręcony jutro o 10, a emisja o 17.10. Nie będę więc miał wpływu na to, co sie ukaże, a co będzie wycięte. Na pewno nie będzie żadnego warzenia piwa.
                          Postaram się jednak zrobic jak najlepsze wrażenie!
                          Wszystkich oczekujących na Wielką rolę Wielkiego B informuję (bo on pewno zbyt skromny będzie), że pojawi się on na antenie TVN 24 dopiero jutro. Godzina bez zmian...
                          *****************************

                          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                          *****************************

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4998

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
                            ... jutro. Godzina bez zmian...
                            Dzieki za info!
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mamy ten materiał na płytce, ale trzebaby go przyciąć do samego fragmentu o piwowarstwie.
                              no to jest na YouTubie

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                hehehe, własnej gorzelni, ehhh blondynki
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎