Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19168

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elroy Wyświetlenie odpowiedzi
    ... Widząc siebie i słysząc miałem ochotę zapaść się pod ziemię ...
    elroy ja również. najbardziej naturalnie wypadł Titus, co też potwierdził na warsztatach krótką konferansjerką

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      Fajny ten materiał z Wielkim B i lożą degustatorów w roli głównej. Każdy taki atak domowych piwowarów w mediach to duża rzecz i szczerze mówiąc nie przejmowałbym się lapsusami językowymi, czy jakimiś wpadkami merytorycznymi dziennikarzy i prezenterów.
      Zdecydowanie najważniejsze jest to, że naród dowie się o możliwości zrobienia w domu własnego piwa. Znacznie lepszego i innego niż to, które produkują koncerny. W ten sposób buduje się świadomość.
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • coder
        Senior
        • 10-2006
        • 1347

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
        Fajny ten materiał z Wielkim B i lożą degustatorów w roli głównej.
        Tak, Wielki_B wypadł bardzo sympatycznie.
        Zazdroszczę mu tych degustatorów, też by mi się przydał ktoś kto fachowo i bez ogródek skrytykuje (konstruktywnie) moje piwo.
        Pozdrawiam

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4998

          A ja zazdroszcze degustatorom

          Mimo, ze musza poswiecac na to wszystkie piatki.
          5410 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • Wielki_B
            Senior
            • 02-2005
            • 1968

            Te piwożłopy zapomniały wspomnieć o kosztach, jakie z tytułu ich "degustowania" ponoszę. I nie mieli wcale wpływu na to, które piwo pojechało na konkursy. Nie od dzis wiadomo, że telewizja kłamie!
            Przyznam jednak, że to dzięki nim udało mi sie wyeliminować zakażenie jakąś wstrętną bakterią, które tropiło mnie przez wiele warek.

            Moją ideą było pokazanie, że każdy może sobie uwarzyć piwo w domu. No i prawie sie to udało, choć ideę tę nieco zburzył (nieświadomie) dziennikarz, który po słowach, że do produkcji piwa potrzebne są jedynie "garnek, wiertarka (!), ziarno jęczmienne i chmiel", dodał "oraz wiele innych składników". Lecz, jak zauważył Iommi, dla przeciętnego widza nie miało to pewnie żadnego znaczenia, bo chodzi o budowanie świadomości.

            Jak słusznie zauważył Endrio, w materiale były eksponaty komercyjne (piwo w lodówce i szklanki Browaru Żywiec). Prócz tego chwaliłem ten browar za to, że na własnym podwórku wspierają domowe browarnictwo i pielęgnują historię polskiego browarnictwa. Te wypowiedzi nie zostały zamieszczone.

            PS. Wypadłem sympatycznie? No nie wiem... Wiem natomiast to, że każdy, kto widział/słyszał ten materiał nie miał wątpliwości, że nakręcono go u hanysów!
            A taka chłodziarka jest na prawdę baaaardzo praktyczna. "Przelitrażowałem" pod kątem zużycia energii: 30 zł/miesiąc!

            Comment

            • iommi
              Senior
              • 07-2003
              • 1522

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B Wyświetlenie odpowiedzi
              Te piwożłopy zapomniały wspomnieć o kosztach, jakie z tytułu ich "degustowania" ponoszę.
              A Coder napisał, że zazdrości Ci degustatorów. Mógłbyś ich wypożyczać na przykład - za gotówkę, albo w barterze. Albo układ podobny jak z kotem u Karguli i Pawlaków w "Samych swoich"... Pewno wyszedłbyś na swoje!
              *****************************

              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

              *****************************

              Comment

              • piokl13
                Senior
                • 06-2003
                • 946

                Takie mini, mini Wczoraj oglądałem po raz kolejny Dyzmę, ostatni odcinek. Gdy szedł ulicą widoczny przez chwilę był słup ogłoszeniowy z podniszczonym plakatem, a na nim duże napisy: jasne, marcowe, porter, świętokrzyskie. Chyba chodziło o piwo. Świętokrzyskie to jakiś wymarły gatunek?
                Last edited by piokl13; 25-06-2007, 10:36.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  29.06.2007 - AKTUALNOŚCI - TVP3 Katowice

                  Na Katowickiej telewizyjnej Trójce, pokazali materiał o browarze w Żywcu i walczących z nim okolicznych mieszkańcach. Rzecz dotyczy konfliktu wokół tankofermentatorów. Otóż ludzie obawiają się wycieku amoniaku służącego go chłodzenia. Sprawa jest w sądzie. Tymczasem browar rozbudowuje się - Była wypowiedź przedstawiciela browaru który mówił o tym że kolejne tankofermentatory będą bezpieczne bo chłodzone glikolem, a ten jest bezpieczny. Życzę mu zdrowia, ale gadał bzdury. Pracowałem m.in. z klimatyzacją gdzie czynnikiem chłodzącym był glikol i wiem co się dzieje w przypadku wycieku.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • jaro109
                    Member
                    • 11-2004
                    • 71

                    MIŚ PUSHUPEK

                    Krótkie "kartoony" w 4fun.tv. o misiu i jego nierozgarniętym przyjacielu króliku.
                    Pushapek jako wierny "miłośnik" dużej ilości piwa konsumowanego niemalże non stop,
                    bierze udział w różnych zabanych lub mniej zabawnych historiach z częstym przerywnikiem - w postaci zdrowego (oj, bardzo zdrowego) beknięcia po opróżnionej
                    butelce. Ta offowa kreskóka nie robi piwu zbyt dobrego wizerunku sprowadzając go do
                    roli nierozłącznego rekwizytu misia - żula.
                    Attached Files

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23806

                      w sobotę był Borewicz, porucznik. odcinek - kradzież w wagonie pocztowym. Często Okocim w tle (w sumie był to niejako corpus delicti), zdarzył się i Żywiec.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Super! Gratulacje LajboCKi!
                        Rozesłałem linka po mojej firmie... Robi wrażenie!
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • alnus
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 459

                          Mam nadzieję, że jednak nie zrobiono grzańca z pszenicznego. Na takie diktum zabrałbym chyba to piwo z powrotem. Mimo wszystko gratuluję "bycia w TV"

                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            Dziś pan Makłowicz w swoich podróżach kulinarnych używał niesteryzowanego Lwówka przy smażeniu pstrąga. Dodał że to fantastyczne piwo można dostać chyba tylko na dolnym śląsku. Widać jakiś archiwalny odcinek.
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • alnus
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 459

                              A wokół biegali mężczyźni poprzebierani za żołnierzy z dawnych lat. Czy aby nie było tam forumowych kolegów?

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Nie, to robiła ekipa z Kłodzka, 47 regiment. Faktycznie kręcone to było prawie rok temu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎