Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Giełda i konkurs piw w krakowie 2008

    Relacja z XIII Krakowskiej Giełdy Birofilów i II Krakowskiego Konkursu Piw Domowych w Kronice Krakowskiej na TVP3 16 lutego 2008.


    Relacja z XIII Krakowskiej Giełdy Birofiliów i II Krakowskiego Konkursu Piw Domowych, która emitowana była w Kronice TVP3 Kraków 16 lutego 2008. Więcej na ww...


    (stary odnośnik: http://pl.youtube.com/watch?v=03YLB86k1-g#)
    Last edited by ART; 26-02-2008, 01:23. Powód: wstawiono aktualny odnośnik na prośbę autora

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum Wyświetlenie odpowiedzi
      Relacja z XIII Krakowskiej Giełdy Birofilów i II Krakowskiego Konkursu Piw Domowych w Kronice Krakowskiej na TVP3 16 lutego 2008.

      http://pl.youtube.com/watch?v=03YLB86k1-g#
      „(...) Do warzenia piwa potrzebna jest czysta wody. Z rzeki.”
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
        „(...) Do warzenia piwa potrzebna jest czysta wody. Z rzeki.”
        Ciekawe skąd wzięła to stwierdzenie dziennikarka

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          Dzisiaj zupełnie przypadkiem w trakcie konsumowania obiadu u mamy, przerzucając leniwie kanały w TV, usłyszałem na Discovery, że pszenica zebrana przez kombajn (który chyba był bohaterem tego programu) wystarcza na upieczenie iluś tam bochenków chleba albo uwarzenie kilku tysięcy litrów piwa! I to było tyle jeśli chodzi o piwo - ale może komuś z oglądających trafił do podświadomości fakt, że piwo robi się ze zboża, a nie tylko z chmielu
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            Dziś na TV Polonia w programie z cyklu Polska dobrze smakuje pt. Na Roztoczu kasza kipi pojawił się zwierzyniecki Pils w wersji 0,33l, oraz browar w Zwierzyńcu we własnej osobie. Co prawda Pan prowadzący program popijał go w przybrowarnianej knajpce prosto w butelki, ale ujęcia samej Pilsa były całkiem, całkiem
            Last edited by delvish; 06-09-2008, 12:29.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Dziś w regionalnej TVP Info w programie Agro-Fakty pojawił się materiał o tegorocznych zbiorach chmielu na Dolnym Śląsku. Pojawiły się także informacje o zamknięciu wszystkich przemysłowych dolnośląskich browarów, w tym info o upadku Lwówka w ostatnim czasie. Kilka zdań o Spiżu (bez podania nazwy).
              W sumie dość ciekawe info o marnej sytuacji browarowej na tych terenach.
              Last edited by JAckson; 07-09-2008, 14:16.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                Przed chwilą w Galileo na TV4 oglądaliśmy całkiem ciekawy program o niemieckim jednoosobowym minibrowarze (nie restauracyjnym). Nieźle opisany cały cykl warzenia (oprócz byków tłumacza). Warto!
                Fajny sprzęcik mają na tym zgniłym zachodzie...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • chromi
                  Member
                  • 05-2007
                  • 33

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dziś na TV Polonia w programie z cyklu Polska dobrze smakuje pt. Na Roztoczu kasza kipi pojawił się zwierzyniecki Pils w wersji 0,33l, oraz browar w Zwierzyńcu we własnej osobie. Co prawda Pan prowadzący program popijał go w przybrowarnianej knajpce prosto z butelki, ale ujęcia samej Pilsa były całkiem, całkiem
                  Powodem picia Zwierzyńca przez Pana prowadzącego program w przybrowarnej knajpie prosto z butelki mógł być fakt, że w tej knajpie podają Zwierzyńca w szklankach wyłącznie Perły.

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2770

                    8.11.2008 (sobota) w TVN24 w magazynie telewizyjnym Romana Młodkowskiego Firma poruszany będzie temat polskich browarów restauracyjnych.

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                      8.11.2008 (sobota) w TVN24 w magazynie telewizyjnym Romana Młodkowskiego Firma poruszany będzie temat polskich browarów restauracyjnych.
                      Taka prośba, jakby ktoś mógł to nagrać i mi podesłać potem na mail to byłbym wdzięczny. Nie będzie mnie wówczas w kraju, mam nadzieję, a chętnie bym ten odcinek obejrzał.
                      Myślę, że nie tylko ja byłbym zainteresowany.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        Generalnie sprawdź tu (http://www.tvncnbc.pl/). Tylko nie wiem, czy archiwum nie jest płatne.
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                          Generalnie sprawdź tu (http://www.tvncnbc.pl/). Tylko nie wiem, czy archiwum nie jest płatne.
                          Jest płatne, ale 4,88zł mogę wysupłać. Tylko cóś chyba opóźnienie mają spore, bo ostatni materiał z cyklu Firma jest, o ile dobrze patrzę, z 20 września.
                          Także prośba pozostaje aktualna.
                          Last edited by kopyr; 03-11-2008, 23:14.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                            8.11.2008 (sobota) w TVN24 w magazynie telewizyjnym Romana Młodkowskiego Firma poruszany będzie temat polskich browarów restauracyjnych.
                            Właśnie w TVN24 leci ten odcinek.

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9735

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                              Właśnie w TVN24 leci ten odcinek.
                              Taaaa... Ogladałem go z tzw. podzielną uwagą w poczekalni u dentysty...

                              Comment

                              • artur2
                                Senior
                                • 02-2008
                                • 535

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                Taka prośba, jakby ktoś mógł to nagrać i mi podesłać potem na mail to byłbym wdzięczny. Nie będzie mnie wówczas w kraju, mam nadzieję, a chętnie bym ten odcinek obejrzał.
                                Myślę, że nie tylko ja byłbym zainteresowany.
                                Dołączam się do prośby.
                                Mniej alkoholu, więcej smaku !
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎