Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Stasiek
    Senior
    • 02-2007
    • 608

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika relaksio Wyświetlenie odpowiedzi
    I tez na sportowo-z Adamkiem...
    ... której się własnie czepnęła PARPA:
    http://www.tvn24.pl/-1,1642277,0,1,a...wiadomosc.html:
    [...]Udział znanego sportowca w reklamie piwa jest złamaniem ustawy o wychowaniu w trzeźwości - twierdzi dyrektor Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Krzysztof Brzózka.

    Jak podkreśla, reklama piwa nie może kojarzyć się z sukcesem życiowym i zawodowym ani ze sprawnością fizyczną. - Jeśli Tomasz Adamek to nie jest sprawność fizyczna, to co? Intelekt? Mister Polonia? - z ironią pyta się szef PARPA.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9735

      Aaaaaale... pozostałe "twarze" tej reklamy chyba także można potraktować jako osoby, które osiągnęły sukces zawodowy.


      A pseudo-góral, wyprowadzający konia z płonącego lasu w reklamie (chyba) "Tatry" (choć kuń czarny bardziej podchodziłby pod "Książ" ) też może zostać uznany za kolesia, który osiągnął sukces (konia ocalił...)?

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Aaaaaale... pozostałe "twarze" tej reklamy chyba także można potraktować jako osoby, które osiągnęły sukces zawodowy.
        Do twarzy dołączył Wenta, a więc znowu sport. Za to z czasopisma Media & Marketing można się dowiedzieć, że Muniek nie dołączył, choć proponowali mu dużo kasy.

        Przez chwilę słuchałem też audycji w TOK FM, w której analizowali tę kampanię, ale nie wiem jak była konkluzja. Specjalista dziwił się, że pakują Żywca w niszę, zamiast iść szerokim frontem.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • Raciborz
          Senior
          • 06-2004
          • 594

          Na AleKino,leciała dziś genialna komedia czechosłowacka "Postrzyżyny"(nieiwem czy to dobre tłumaczenie).Oryginalny tytuł "Postriziny",film opowiada o piwowarze i jego żonie .Akcja toczy się w browarze Nymburk,tuż po I wojnie światowej.Kolejna emisja 29.4 o 18.20 polecam

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            Film był kilkakrotnie opisywany na browar.biz ale pozwolę sobie tutaj ciebie sprostować. Według scenariusza akcja miała się rozgrywać w browarze Nymburk, ale faktycznie dzieje sie to w browarze w Dalešicach: http://www.browar.biz/artykuly.php?id=149&str=3
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Raciborz
              Senior
              • 06-2004
              • 594

              Dzięki za inforamcje,sugerowałem się opisem filmu.Ale mi też ta brama wjazdowa nie pasowała do Nymburku.Co nie umiejsza że film jest genialny

              Comment

              • unkel
                Senior
                • 08-2008
                • 244

                Wczoraj na Polsacie widziałem chyba nową reklamę Kasztelana niepasteryzowanego: http://www.youtube.com/watch?v=f7tXEQqF7B0
                Last edited by unkel; 07-05-2010, 11:20.

                Comment

                • kishar
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 1691

                  Oglądam sobie ostatnio całkiem fajny serial Breaking Bad a tu pojawia się piwna niespodzianka. Mianowicie w odcinku 5 drugiego sezonu jeden z bohaterów Hank - agent DEA, w swoim garażu butelkuje piwo domowe, używając przy tym kapslownicy stołowej, a patrząc po pólkach, warzył chyba to piwo z ekstraktów i przesadził z ilością cukrów przy kapslowaniu bo mu kilka butelek wystrzeliło w nocy budząc go.

                  Comment

                  • snorre
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 655

                    Uprzedziłeś mnie - chciałem już jakiś czas temu wspomniec o tym filmie i tej scenie
                    Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                    Comment

                    • R_F
                      Senior
                      • 11-2003
                      • 159

                      Nowa reklama piwa Faxe Original.

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika R_F Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nowa reklama piwa Faxe Original.

                        http://www.youtube.com/watch?v=yRzj1gQdQ7A
                        Ale beznadziejna eta. Wygląda jak piwo z najniższej półki w Netto czy Lidlu.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak podkreśla, reklama piwa nie może kojarzyć się z sukcesem życiowym i zawodowym ani ze sprawnością fizyczną. - Jeśli Tomasz Adamek to nie jest sprawność fizyczna, to co? Intelekt? Mister Polonia? - z ironią pyta się szef PARPA.
                          Czyli alkohol powinni reklamować wyłącznie otyli nieudacznicy życiowi. Zapuszczę się trochę i zgłoszę swoją kandydaturę

                          A w ogóle to ową sprawę umorzyli, ale nie znam szczegółów.

                          Za to cieszy mnie nawet reklama Kasztelana Niepasteryzowanego, choć sugeruje że piwo powstaje z chmielu :/. Ale być może zaszczepi w ludziach wiedzę, że istnieją piwa niepasteryzowane i być może jeden z drugim uzna że takie jest lepsze, a jeśli nie to zawsze można liczyć na pęd do zdrowego odżywiania
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                            Za to cieszy mnie nawet reklama Kasztelana Niepasteryzowanego, choć sugeruje że piwo powstaje z chmielu :/. Ale być może zaszczepi w ludziach wiedzę, że istnieją piwa niepasteryzowane i być może jeden z drugim uzna że takie jest lepsze, a jeśli nie to zawsze można liczyć na pęd do zdrowego odżywiania
                            Ta reklama jest dla mnie totalną porażką. Jeśli coś zaszczepia, to wiarę w kolejne magiczne hasło: "niepasteryzowane". Jeszcze do niedawna sam ją miałem, ale mi przeszła po informacjach o mikrofiltracji (że nie wspomnę o degustacji samego Kasztelana NP )

                            A tekst "browarnik zaś musi tylko dopilnować, by tego piwa nie spasteryzować" jest w ogóle szczytem chucpy, debilizmu i marketingowej wody z mózgu. Nie każ mi pisać, dlaczego.

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ta reklama jest dla mnie totalną porażką. Jeśli coś zaszczepia, to wiarę w kolejne magiczne hasło: "niepasteryzowane". Jeszcze do niedawna sam ją miałem, ale mi przeszła po informacjach o mikrofiltracji (że nie wspomnę o degustacji samego Kasztelana NP )
                              Ja myślę, że taki typowy klient piwny jeśli już coś wie o piwach niepasteryzowanych to to, że ich przydatność do spożycia jest bardzo krótka i mogą być mętne i jechać drożdżami. Wypije takiego Kasztelana i się nie otruje to może stwierdzi że te piwa nie są takie złe i sięgnie w przyszłości po inne niepasteryzowane produkty. Tak mi się wydaje - ja np. swoją przygodę z piwem które ma smak zacząłem od Żywego - właśnie dałem się nabrać na hasło o niepasteryzacji, zasmakowało mi i zacząłem próbować piw innych niż typowe polskie koncerniaki. I doszło do tego, że sam zacząłem warzyć, więc magia niepasteryzacji działa

                              A tekst "browarnik zaś musi tylko dopilnować, by tego piwa nie spasteryzować" jest w ogóle szczytem chucpy, debilizmu i marketingowej wody z mózgu. Nie każ mi pisać, dlaczego.
                              Nie każę
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Przełączam sobie pod koniec meczu Niemcy - Anglia na TVP1 a tam jakiś serial o jeziorach, łódkach, ratownikach (potem przeczytałem, że to "Przystań") a tam w jednej scenie przychodzi pan do hoteliku, czy też raczej pensjonatu a tam w barze nalewak z logo Świeżego z Kormorana. Gość chciał napić się piwa, to dostał kufelek... i butelkę Świeżego.
                                I czemu pani mu nie nalała z beczki?
                                Ale i tak incydent warty odnotowania. Jakby nie było to jest forma reklamy Kormorana.
                                Żadne tam wymyślone "Bartki" czy "Chmiele", tylko prawdziwe piwo

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎