Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    program cykliczny - wizyta w CZPiP jednorazowa - na szczęście
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
      Wybacz, ale prędzej Ci wyrostek wytnę niż coś zmienię w proxy
      Dżizas
      Jeśli posiadasz Firefoxa: TORbutton, FoxyProxy. To tylko dwa. Można włączać i wyłączać. Strona docelowa "nie skuma" skąd jesteś. Na 'ograniczenia licencyjne" na YouTube działa, więc tu też powinno.
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        Oj tam, o piwie nic ciekawego tam nie ma, ale za to można obejrzeć kuchnię, całkiem sporą zresztą

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Oj tam, o piwie nic ciekawego tam nie ma, ale za to można obejrzeć kuchnię, całkiem sporą zresztą
          Bo to miało być o warzeniu piwa dla laików, bez użycia żadnych "słów", w sensie fachowego słownictwa i bez pokazywania garów i fermentorów (to takie nietelewizyjne) i bez pokazywania butelek (ustawa o przeciwdziałąniu) i bez pokazywania reklam (kufle odwrócili tyłem, reklam na ścianach nie zauważyli). A kuchnia, owszem, spora - w końcu dobieraliśmy chatę pod kątem warzenia piwa w tej kuchni
          Last edited by Marusia; 05-11-2010, 13:08.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • chitos
            Senior
            • 02-2009
            • 195

            Reportaż z małego niemieckiego browaru ukazujący proces produkcji piwa.


            Odcinek Galieo na temat powstawania piwa.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Jest i wersja z Waglewskim.
              Wagiel o reklamie:

              Jak to się stało, że pan – ikona muzyki niezależnej – wziął udział w kampanii reklamowej Żywca?

              Słyszałem: Waglewski to alternatywa, a sprzedał się Żywcowi. Mamy do czynienia z brakiem zrozumienia słowa „alternatywa”. Chodzi o oryginalność artystyczną. Co w tym złego, że dostaje się za nią pieniądze od browaru? Ważny jest efekt końcowy. Nie sprzeniewierzyłem się swoim wartościom. Dzięki „Męskiemu graniu” w Trójce po raz pierwszy pojawił się hip-hop Abradabu. Mój festiwal nie miał nic wspólnego z chałturą, za którą uważam udział w projektach chopinowskich finansowanych z rządowych pieniędzy. To jest dopiero obciach. Nie było większego od czasu Vanessy Mae, niskiej Azjatki na wysokich obcasach.

              Maciej Maleńczuk dziwi się, że reklamuje pan piwo, a woli wino.

              Mógłby się lepiej zorientować: Żywiec dystrybuuje również wina. Wszystko się zgadza.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • wichru
                Junior
                • 07-2007
                • 15

                "American Beer"

                Omyłkowo dałem ten film do "Fajnych" filmów, ale już się poprawiam.

                Polecam film dokumentalny "American Beer".

                Film utrzymany jest w konwencji relacji z wakacji. Wakacji które polegały na odwiedzeniu 38 browarów w 40 dni. Widzimy grupkę przyjaciół, którzy w dość imprezowy sposób chcą dowiedzieć się czegoś więcej o małych browarach, ich wyrobach i ludziach którzy je stworzyli.

                Trailer: TU

                Film można obejrzeć na http://veehd.com/
                "Always remember that I have taken more out of alcohol than alcohol has taken out of me." Sir Winston Churchill

                Comment

                • zgoda
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 3516

                  W 6 odcinku programu rozrywkowego "Samo się nie zrobi" dziennikarz Przemysław "Jah Jah" Frankowski pokazuje, jak w browarze w Ciechanowie powstaje piwo. W całości do obejrzenia w ipla (na ipla.tv jest tylko zajawka).

                  W Polsat Box Go możesz oglądać bez reklam ulubione seriale, filmy, programy rozrywkowe, bajki, newsy oraz najlepszy sport na żywo!
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • kjaros
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 377

                    27 lutego o godzinie 18:00 premiera nowej serii Browar tour na Discovery Channel.
                    Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wichru Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...)Polecam film dokumentalny "American Beer".
                      (...)Wakacji które polegały na odwiedzeniu 38 browarów w 40 dni. (...)
                      Trzeba przyznać, że tempo mieli spacerowe.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Trzeba przyznać, że tempo mieli spacerowe.

                        To samo od razu pomyślałem. Przy abernckim to są cienkie Bolki.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10837

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros Wyświetlenie odpowiedzi
                          27 lutego o godzinie 18:00 premiera nowej serii Browar tour na Discovery Channel.
                          Po obejrzeniu drugiej części tego programu jestem z lekka zniesmaczony.
                          Założenia programu wydawały mi się z goła odmienne, bo to co jest pokazywane na ekranie to jedynie nachalna promocja tylko jednego browaru, który w mojej ocenie warzy dość przeciętne piwa.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            Też oglądałem ten odcinek w którym żuto ziarno kukurydzy na potrzeby uwarzenia meksykańskiego piwa i pierwszy o mieszaniu dwóch róznych styli. Jak na program który nazwano "Browar Tour" jest tu za mocna koncentracja wokół jednego browaru i ogólnie więcej amerykańskiego show niż eksponowania wątków typowo piwnych które miałem ochotę zaobserwować.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              Widziałem oba odcinki. Po obejrzeniu pierwszego stwierdziłem dam im szanse a po drugim stwierdzam, że nic nie wnoszący program TV.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Tak jak wszystkie programy na Discovery tak i ten jest robiony według tego samego wzorca. To jest rozrywka dla niefachowców, dla ludzi, którzy kompletnie nic nie wiedzą o piwie.

                                Tak samo jak program o robieniu pojazdów ze złomu jest dla tych co nigdy młotka nie trzymali w rękach.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎