Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Zdaje mi się, że nawet już to widziałem jakiś czas temu. Pod względem piwnym nic ciekawego - Staropramen, Kozel czy PU

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika domaluj Wyświetlenie odpowiedzi
      Na kuchni+ był wczoraj odcinek wspaniałego programu No reservation (Bez rezerwacji).
      Anthony Bourdain odwiedził czeską Pragę. Oprócz pyszności kuchni czeskiej dużo było mowy o piwie. Polecam ten program, niestety nie ma na razie w programie zaznaczonej powtórki tego odcinka.
      O kurczę, tego odcinka jeszcze nie widziałem. W jego programach piwo na stole gości często Ale przecież wczoraj był odcinek z Ekwadoru
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Zdaje mi się, że nawet już to widziałem jakiś czas temu. Pod względem piwnym nic ciekawego - Staropramen, Kozel czy PU
        A chyba nie do końca, wizytują nawet któryś z małych browarów, ale za cholerę nie pomnę jaki...
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • tomolek
          Hophead
          • 05-2006
          • 1752

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
          O kurczę, tego odcinka jeszcze nie widziałem. W jego programach piwo na stole gości często Ale przecież wczoraj był odcinek z Ekwadoru
          Ten o Pradze leciał moment wcześniej.
          www.ohbeautifulbeer.com

          www.mateuszdrozdowski.pl

          „Kwaśny Edi herbu Koreb

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
            O kurczę, tego odcinka jeszcze nie widziałem. W jego programach piwo na stole gości często Ale przecież wczoraj był odcinek z Ekwadoru
            Codziennie są 2 odcinki, jedne powtórkowy z dnia poprzedniego i jeden "nowy".

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • domaluj
              Senior
              • 04-2012
              • 303

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Zdaje mi się, że nawet już to widziałem jakiś czas temu. Pod względem piwnym nic ciekawego - Staropramen, Kozel czy PU
              Była wizytacja w jakimś starym, zdezelowanym zewnętrznie, ale wciąż działającym browarze i robiącym pyszne piwo browarze.

              Kiedyś zastanawiałem się co by było gdyby Bourdain przyjechał do Polski. Po tym odcinku
              zostałem pocieszony. Skoro tam tak bardzo podobało mu się świniobicie, kaszanka, kiełbasa i inne tego typu rarytasy, to i nasz kraj dałby jakoś radę.

              Tylko piwo należałoby zastąpić wódką żeby spełnić wymagania...

              Comment

              • tomolek
                Hophead
                • 05-2006
                • 1752

                No za to właśnie Antka lubię, że on prosty chłopak jest i proste żarcie lubi. Nie jakaś tam Francja elegancja czy gejowska kuchnia fusion :]
                www.ohbeautifulbeer.com

                www.mateuszdrozdowski.pl

                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                Comment

                • Cez
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1789

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika domaluj Wyświetlenie odpowiedzi
                  [...]
                  Kiedyś zastanawiałem się co by było gdyby Bourdain przyjechał do Polski. Po tym odcinku
                  zostałem pocieszony. Skoro tam tak bardzo podobało mu się świniobicie, kaszanka, kiełbasa i inne tego typu rarytasy, to i nasz kraj dałby jakoś radę.

                  Tylko piwo należałoby zastąpić wódką żeby spełnić wymagania...
                  Kiedyś pokazywał kuchnię polską na podstawie restauracji w USA, pierogi, kotlety itd.
                  Poza tym on uwielbia wieprzowinę, więc byłoby co pokazywać i degustować.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                  [...] gejowska kuchnia fusion :]
                  Czy możesz podać argument za tym, że kuchnia fusion jest gejowska?
                  Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    Ten browar to Kout na Sumave. Zwiedzał go z Evanem Railem.
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ten browar to Kout na Sumave. Zwiedzał go z Evanem Railem.
                      No to Pendi, coś jednym okiem oglądałeś...
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        Z odwiedzonych knajp zarejestrowałem tylko U Medvidku. Cały odcinek był pełen piania jakie to czeskie piwo jest najlepsze na świecie, ale i tak najfajniejsza była scena ze świniobicia.
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Antek to lagerofil i na dodatek o koncernowym skrzywieniu. Toż on zawsze ma w ręku badłajzery, fostersy i inne labaty blu

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                            Antek to lagerofil i na dodatek o koncernowym skrzywieniu. Toż on zawsze ma w ręku badłajzery, fostersy i inne labaty blu
                            Powiedzmy sobie szczerze: były narkoman, przez pół serii nikotynista i alkoholik (to bez zmian)
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Okama to ja dwoma oglądałem, pamięć za to też mam dobrą, ale krótką. Antonego, jak już tu napisano, kojarzę jako pijcę raczej przypadkowo-koncernowego. No ale co ma pić, skoro takim go częstują. Toteż i tak mi się skojarzył z czeskimi koncernami.
                              Last edited by Pendragon; 25-07-2012, 17:17.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • jacekwerner
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                                Z odwiedzonych knajp zarejestrowałem tylko U Medvidku. Cały odcinek był pełen piania jakie to czeskie piwo jest najlepsze na świecie, ale i tak najfajniejsza była scena ze świniobicia.
                                U Medvidku był tylko w dolnej sali oczywiście popijając pilznera. Odwiedził też Pivovarsky Klub ( gdzie zajadał się golonką ), było też spotkanie na piwie ( chyba też pilzner ) z Dawidem Cernym ( tym od Entropy ).
                                Last edited by jacekwerner; 25-07-2012, 17:40.
                                Ochotnicza Straż Piwna
                                BAZA = 7446

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎