Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

O reklamach piwa w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Robaczek
    Member
    • 02-2005
    • 63

    #16
    Piwo w filmach reklamowych TV

    Wieczorem w TV na porządku dziennym puszczane są filmy reklamowe różnych marek browarów oferujących na polskim rynku swoje piwne produkty. Ostatnio modne są filmiki reklamowe piwa Żywiec pt. "Prawie jak ... Żywiec". W internecie pokazały się parodie reklam Żywca. Posiadam cztery takie filmiki. Jeśli ktoś jest chętny i chce otrzymać te parodie filmików Żywca niech pisze na PW. Stwierdzam, że obecnie browary prześciagają się w tworzeniu reklam. Browar Okocim jednak wypuszcza najfajniejsze reklamy TV, szczególnie piwa marki Harnaś.
    Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Robaczek
      Browar Okocim jednak wypuszcza najfajniejsze reklamy TV, szczególnie piwa marki Harnaś.
      Ostatnia reklama Harnasia zwróciła moją uwagę utworem "Bo Jo Cię Kochom", lekko przerobionym pod piwo, przez Andrzeja Dziubka i De Press.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #18
        Wracając do reklamy a właściwie serii reklam z ekipą 3 lub 4 kolesi pijących piwo w klimatach domowo-podwórkowych to oczywiście że była to reklama mojego ukochanego Krolewskiego i to jeszcze w czasach gdy było ono warzone w swoim browarze-mateczniku , ehhhh... Do tej pory slysze jeszcze towarzyszącą każdej reklamie piosenkę "Przygoda , przygoda. Każdej chwili szkoda...". Jak dla mnie to była jedna z fajniejszych serii reklam piwa choć może nie jestem obiektywny w tym przypadku gdyż po prostu lubię tą markę piwa. Pamietam też iż bardzo fajne były reklamy EB - przynajmniej pod wzgledem występujących w nich lasek
        Do czasu wyjazdu za granicę tj tak do jesieni 2004 (inaczej mowiac do czasu gdy jako nowosc pojawila sie reklama Redd'sa malinowego - "wyscig ciezarowek przed tunelem") nagrywalem sobie na poczciwego videlca VHS polskie reklamy piwne (i sporo reklam zagranicznych).W ten sposob przez okolo (hmmmm...tu zastanowienie ile) 5-8 lat nagralem mysle ze z setke roznyh polskich reklam piwa. Niestety nosnik z jakiego korzystalem (VHS) jest juz deko archaiczny i marzylo by mi sie przeniesienie tego na zapis cyfrowy co oczywiscie jest mozliwe ale...
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • dkrasnodebski
          cymbał
          • 05-2003
          • 2316

          #19
          Nie wiem panie Cooper co znaczy to "ale..." ale jak będziesz w Polsce daj mi znać to Ci to z vhs na dvd przerobię.
          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

          www.radoslawstolar.pl

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            #20
            Fajna sprawa , piszę się na te CD.
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              #21
              Załatwiajcie to na PW bo się ktoś o prawa autorskie doczepi

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #22
                Dzisiaj ujrzałem na Polscacie reklamę Wojaka. Co prawda nie ma zbyt dużo elementów związanych z piwem, jednak jest dość ciekawa i widowiskowa.

                Comment

                • oniRy
                  Junior
                  • 01-2005
                  • 8

                  #23
                  Lubię reklamy Okocim Mocne o dwóch orłach
                  Przygoda z kogutem oraz ze strusiem, innych nie widziałem
                  Niezłe reklamy też zrobione są z Żubrem, co w cieniu puszczy...

                  A do ankiety przychylam się

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                    Dzisiaj ujrzałem na Polscacie reklamę Wojaka. Co prawda nie ma zbyt dużo elementów związanych z piwem, jednak jest dość ciekawa i widowiskowa.
                    Ja widziałem spot w TV i dla mnie to jest śmiech - goście wyglądaja jakby uciekali z więziennego konwoju, ewentualnie jak kibole uciekający po ustawce po wjeżdzie policji - a nie byli żołnierzami/wojakami.
                    Drugą żenującą reklamą browaru Belgia, jest reklama Gingersa - ło matko. Wiem, ze nie jestem targetem, ale...
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • snorre
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 655

                      #25
                      Chodzi o tą z żabkami i "So you like it?" Czasami jak widzę takie reklamy wydaje mi się, że celowo są takie tandetne, żeby zwrócić uwagę (mnie na przykład rozczuliły te żabki...) -takie standardowe, dopieszczone, eleganckie reklamy (n.p. w stylu reklam funduszy emerytalnych czy towarzystw ubezpieczeniowych- "troszczymy się", "dbasz o rodzinę..." bla, bla, bla...) w ogóle nie zapadają mi w pamięć...
                      Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        #26
                        Warto też zwrócić uwagę na inną rzecz. Wczoraj reklama Wojaka leciała w tym samym paśmie, co Gingersa. Świadczy to o tym, iż browar Belgia przystąpił do ofensywy reklamowej. Ciekawe co z niej wyniknie dla Wojaka.

                        Comment

                        • Robaczek
                          Member
                          • 02-2005
                          • 63

                          #27
                          Nie zły pomysł !!! Jestem za rozpisaniem ankiety na najlepszą telewizyjną reklamę polskiego piwa i najlepszą serię reklam telewizyjnych polskiego piwa. Już jestem ciekaw, kto zwycięży.
                          Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Robaczek
                            Nie zły pomysł !!!
                            To zły czy dobry, w końcu?
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • snorre
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 655

                              #29
                              To może teraz mniejsze browary zaprezentują swoje reklamy - ach, rozmarzyłem się - jakaś reklama Fortuny ze smokami. A swoją drogą, czy Fortuna lub Czarnków nie mogłyby zrobić reklamy choćby dla naszej lokalnej poznańskiej WTK - przecież nie mają tam chyba zawrotnych cen...
                              Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                              Comment

                              • breslauer
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2690

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
                                A może by na bazie naszych ostatnich doświadczeń rozpisać ankietę na najlepszą telewizyjną reklamę polskiego piwa? Wtedy by się okazało co się tak naprawdę podoba Forumowiczom. Byłaby to właściwa weryfikacja naszych gustów i upodobań!
                                Z gruntu fałszywe założenie. Na telewizyjne reklamy stać tylko największe koncerny-molochy. Czyli wybór ograniczałby się do wyrobów GŻ, KP, CP - czyli wniosek byłby taki, że w takim razie że forumowiczom naprawdę podobają się piwa koncernowe? Jaka to weryfikacja gustów i upodobań?
                                Chociaż widziałem w TV reklamę Goolmana, jest też reklama Wojaka... A jeśli już chodzi o gusta, to może w końcu zobaczę w TV reklamę Portera z Cieszyna (albo Brackiego)? co, GŻ nie stać na zrobienie reklamy Portera?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎