Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

O reklamach piwa w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piotras
    Senior
    • 08-2003
    • 307

    #31
    Była też reklama Perły zdaje sie, taka z laska w pubie której sie pali sukienka i szkoda bro na gaszenie. To chyba wszystko z poza "Układu". Ewentualnie jeszcze Brok ale nie wiem czy reklama Coolera z Cezarym Pazura to reklama piwa. Co do ankiety to jakies kryteria wogóle? Rok emisji? Myśle że pomysł ogólnie zbędny.

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #32
      Jest jeszcze reklama Łomży ale po pierwsze emitowana w Chicago a po drugie od paru tygodni to też produkt koncernowy

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #33
        chyba nie zapomnieliście o kilku reklamach "nie-molochowych" Gulczasa z Jablonowa ? One rowniez znajduja sie w mojej videokolekcji. To chyba jedyny browar z powstalych w latach 90. ktory mial wlasne reklamy w ogolnopolskiej TV. (no moze jeszcze Van Pur choć nie kojarzę a widzialem sporo reklam)
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10838

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
          chyba nie zapomnieliście o kilku reklamach "nie-molochowych" Gulczasa z Jablonowa ? One rowniez znajduja sie w mojej videokolekcji. To chyba jedyny browar z powstalych w latach 90. ktory mial wlasne reklamy w ogolnopolskiej TV. (no moze jeszcze Van Pur choć nie kojarzę a widzialem sporo reklam)

          Dawno temu, swoją reklamę w TV lokalnej miał także Browar Amber.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #35
            I jeszcze kilka lat temu Leżajsk się reklamował.Ale już wtedy chyba właścicielem browaru był Brewpol.

            Comment

            • enduro
              Member
              • 03-2006
              • 59

              #36
              Tatra Mocne - jej reklamy bardzo mi się podobają, sam pijąc te piwo w górach, ciemno, ognisko - sowy w tle, jeden znajomy - naprawdę coś cudownego, siedzisz i słuchacz i pijesz Tatrę Mocną. Te piwo naprawdę lubię, jak i reklamy.

              Comment

              • snorre
                Senior
                • 02-2006
                • 655

                #37
                Ostatnio pisaliśmy o ewentualnym reklamowaniu się przez małe browary. I oto wczoraj w poznańskiej wersji radia Eska usłyszałem reklamę Kolejorza z Czarnkowa! Reklama dość prosta: Ktoś krzyczy - jakie jest najlepsze piwo, a kibice odkrzykują :Kolejorz!
                Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre
                  Ostatnio pisaliśmy o ewentualnym reklamowaniu się przez małe browary. I oto wczoraj w poznańskiej wersji radia Eska usłyszałem reklamę Kolejorza z Czarnkowa! Reklama dość prosta: Ktoś krzyczy - jakie jest najlepsze piwo, a kibice odkrzykują :Kolejorz!
                  Jak już wspominamy o reklamowaniu się browarów w stacjach radiowych, to dodam, że od pewnego czasu w legnickim radiu Plus reklamuje się Browar Śląski z Lwówka, ogólnie zachwala oryginalność swoich piw a także uderza w lokalny patriotyzm.

                  Comment

                  • ana25
                    Junior
                    • 05-2006
                    • 9

                    #39
                    Witam,
                    (Może trochę z innej beczki.... ale w sumie też o reklamie piwa)
                    Piszę pracę magisterską odnośnie reklamy alkoholu, w tym i piwa. Mam więc do Was pytanie odnośnie starych reklam piwa "bezalkoholowego". Może ktoś z was ma jakieś materiały odnośnie reklamy piwa: "Zagłoba" ("Piwo na serio, reszta to fortel'), "Browar", "Mocne", czy innych tego typu reklam. Szczególnie zależy mi na ilustracjach (wycinkach) reklam TV, wyglądu butelek i puszek. Mam nadzieję, że macie coś w swoich zbiorach i ktos mi pomoże.
                    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      #40
                      Zgodnie z przyjetymi na tym forum zasadami proponuję byś najpierw się przedstawiła (najlepiej w dziale Przy piwie --> Przedstaw się!) a potem prosiła o pomoc. Sam mogę zaoferować zdjęcie reklamowej blachy bezalkoholowego Broka.

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • ana25
                        Junior
                        • 05-2006
                        • 9

                        #41
                        Witaj Shlangbaum! Miło Cię poznać.
                        Juz sie przywitałam ...a teraz ładnie proszę o pomoc

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19168

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ana25
                          Witam,
                          (Może trochę z innej beczki.... ale w sumie też o reklamie piwa)
                          Piszę pracę magisterską odnośnie reklamy alkoholu, w tym i piwa. Mam więc do Was pytanie odnośnie starych reklam piwa "bezalkoholowego". Może ktoś z was ma jakieś materiały odnośnie reklamy piwa: "Zagłoba" ("Piwo na serio, reszta to fortel'), "Browar", "Mocne", czy innych tego typu reklam. Szczególnie zależy mi na ilustracjach (wycinkach) reklam TV, wyglądu butelek i puszek. Mam nadzieję, że macie coś w swoich zbiorach i ktos mi pomoże.
                          Z góry dziękuję i pozdrawiam.
                          zdjęć można szukać w kolekcjonerstwie lub w galerii (reklamy). pewnie nie wszystko tam jest, ale reszta jak cię polubimy
                          Last edited by e-prezes; 23-05-2006, 20:50.

                          Comment

                          • ana25
                            Junior
                            • 05-2006
                            • 9

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                            zdjęć można szukać w kolekcjonerstwie lub w galerii (reklamy). pewnie nie wszystko tam jest, ale reszta jak cię polubimy
                            Witaj, dzięki za wskazówki. Jak wiesz jestem tu zupełnie nowa i nie poruszam się jeszcze tak sprawnie po forum. Myślę, że znalazłam we wskazanych przez Ciebie działach kilka przydatnych zdjęć. Pozdrawiam

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #44
                              Nie wiem czy była już ta reklama ale zamieszczam:

                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • Kemp
                                Senior
                                • 03-2002
                                • 357

                                #45
                                Jutro tj. 17 lipca o godz. 20:02 w TVP 1 przed prognozą pogody, zostanie wyemitowana po raz pierwszy reklama piwa Łomża Export. Zapraszam do oglądania i zamieszczenia opinii.
                                Kemp

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎