Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Restauracyjny w Kaliszu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • naczelnik
    Senior
    • 08-2003
    • 1884

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer
    tylko co z nim zrobić, wyciągnąć? ściana się zawali.
    Sprobowac wyciagnac, albo kogos lepiej poprosic...i w dluga
    Popieram domowe browary!

    Polakom gratulujemy naczelnika

    Zamykam browar.
    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

    Comment

    • weizen
      Junior
      • 12-2006
      • 3

      pierwsze wrażenia

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krotoszyniak
      Jestem ciekaw pierwszych ocen.

      Na początek witam wszystkich serdecznie.Dołączyłem do Was bo sądzę,że będę mógł często słuzyć pomocą odnośnie informacji dotyczących browaru kaliskiego.Chciałbym też abyście pamiętali że to naprawde dopiero początki, więc nie starajmy sie na siłę oceniać samego funkcjonowania (obsługa,wiedza kelnerów na temat produkcji piwa,dostępne pozycje w menu itp.) Chociaż moim zdaniem do samej obsługi nie powinno być żadnych zastrzeżeń Wprawdzie nie będę dostępny na co dzień,ale jak tylko będę posiadał ciekawe informacje,które będę mógł przekazać to natychmiast się nimi podzielę.Jestem przekonany, że w przyszłości kaliski browar jescze nie raz wszystkich pozytywnie zaskoczy... Jeżeli chodzi o moje subiektywne odczucia co do smaku dostępnych na dzisiaj piw to są naprawde wyśmienite, chociaż najbardziej skłaniam się w strone przenicznego Powiem szczerze że na dzień dzisiejszy piwo podawane w 'Złotym Rogu" należy do najlepszych w naszym kraju.I nie mówie tego z samej sympatii do tego browaru,bo w końcu jest w moim mieście, ale te słowa usłyszałem od człowieka, który wprowadza właśnie tą markę na polski rynek.Wiem że bedzie otwierał teraz browar w Radomiu i Gdańsku ale zaznaczył że na pewno będzie wpadał do Kalisza bo jak podkreślił piwo tutaj podawane nalezy do tych z najwyższej półki Tak więc zachecam wszystkich do odwiedzania bo naprawde warto! ps. Polecam równierz piwo wiśniowe i podwójnie chmielone dostępne w Warszawie w browarze o nazwie "Browarmia" na Krakowskim Przedmieściu. Pozdrawiam!

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika weizen
        Wiem że bedzie otwierał teraz browar w Radomiu i Gdańsku
        hmm, a mówił coś ten Jegomość o terminach realizacji tego zacnego planu ?

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
          hmm, a mówił coś ten Jegomość o terminach realizacji tego zacnego planu ?
          co do obiektywizmu w ocenach piwa poczynionego przez sprzedawcę instalacji browarniczej która stanęła w Kaliszu - pewnie bym polemizował Wszak każda pliszka swój ogonek chwali
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • urbaniaka
            Junior
            • 11-2006
            • 4

            Ni nie, nawet ubikacji nie darowałeś

            Comment

            • weizen
              Junior
              • 12-2006
              • 3

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
              hmm, a mówił coś ten Jegomość o terminach realizacji tego zacnego planu ?




              mówił tylko że prosto z kalisza jedzie do Gdańska bo teraz tam bedzie nadzorował prace przy powstawaniu browaru...

              Comment

              • weizen
                Junior
                • 12-2006
                • 3

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                co do obiektywizmu w ocenach piwa poczynionego przez sprzedawcę instalacji browarniczej która stanęła w Kaliszu - pewnie bym polemizował Wszak każda pliszka swój ogonek chwali



                zgadzam się z Tobą aczkolwiek jest to człoweik który większość dni w roku spedza w różnych browarach w europie i jak zamawiał przy mnie już 7 piwko to na pewno nie mogło go odtracać

                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika weizen
                  zgadzam się z Tobą aczkolwiek jest to człoweik który większość dni w roku spedza w różnych browarach w europie i jak zamawiał przy mnie już 7 piwko to na pewno nie mogło go odtracać

                  Zakładam że tym człowiekiem był nijaki Sasha....
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • Krotoszyniak
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 516

                    Kiedy beda butelki na wynos? Bede mial kogos z Ratebeer w styczniu by to miejsce odwiedzil . Browar juz dodany wiec dobrze (fajnie) by bylo jesli sekcja Toronto posmakowala nowosci z Polski.
                    Admin z Ratebeera
                    Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                    Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                    Comment

                    • Krotoszyniak
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 516

                      Bump, slyszalem ze jest planowane butelkowanie piw z Waszego browaru, moze wiadomo kiedy to nastapi?
                      Admin z Ratebeera
                      Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                      Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23805

                        mkoże się dowiemy w piątek
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • monne
                          Senior
                          • 02-2006
                          • 914

                          Lokal przyjemny, można pooglądać co nieco. Wnętrze urządzone dość precyzyjnie pod klimat z malutkim wyjątkiem: 2 telewizory ustawione na Vive. Kojarzy mi się to z moją stołówką studencką ... Muzyka raz puszczana z telewizora, a niekiedy skądinąd . Przyczepię się również do wentylacji - słaba!
                          Piwo. W Pszenicy (13%) wyczuwalny chmiel. Zaskoczyło nas to ( mnie i Marusię), być może dlatego, że często pijemy Primatora w Lamusie. Czeska Pszenica jest delikatniejsza i nie czuć tak chmielu...
                          Dunkel "Beer" 12,8% podawane 0,4l. Nie potrafię określić smaku, nie było nic charakterystycznego. Słodkawy. Na jego temat na pewno Ktoś się jeszcze wypowie.
                          Pils "Beer" 12%. No i tak jak najbardziej lubię Pszeniczne, a Pilsami gardzę, tak wczoraj było odwrotnie. Delikatne, lekko chmielone. Bardzo dobre, lekkie piwo.
                          Miodowego nie było oczywiście.
                          .



                          Comment

                          • PawełM
                            Junior
                            • 10-2006
                            • 21

                            No niestety z tym miodowym to są lekkie kpiny.Od poczatku go nie ma a kiedy tylko sie człowiek spyta kiedy bedzie to zawsze ta sama odpowiedź :niedługo

                            Na telewizorach oprocz Vivy czasami jest coś innego mają niestety sygnał z kablówki więc za dużego wyboru nie ma ale oczywiście mogliby się postarać.
                            Z wentylacja niestety prawda.Szczegolnie w dolnej sali.Do góry jest w miarę ale też tylko w sali dla palących.Małej sali dla niepalących nie polecam.Zbyt blisko kuchni.No chyba ze ktos lubi takie wonie

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              Już niedługo wybieramy się z Cukierniczką do Kalisza. I zwiąku z tym mam pytanie do mieszkańców Kalisza czy oprócz Złotego Rogu jest jakaś ciekawa knajpa/mordownia z beczkowym Bartkiem lub Fortuną?
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                                Piwo. W Pszenicy (13%) wyczuwalny chmiel. Zaskoczyło nas to ( mnie i Marusię), być może dlatego, że często pijemy Primatora w Lamusie. Czeska Pszenica jest delikatniejsza i nie czuć tak chmielu...
                                Po prostu pszeniczka kaliska jest trochę za mocno chmielona jak na ten rodzaj piwa
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                                Dunkel "Beer" 12,8% podawane 0,4l. Nie potrafię określić smaku, nie było nic charakterystycznego. Słodkawy. Na jego temat na pewno Ktoś się jeszcze wypowie.
                                Pils "Beer" 12%. No i tak jak najbardziej lubię Pszeniczne, a Pilsami gardzę, tak wczoraj było odwrotnie. Delikatne, lekko chmielone. Bardzo dobre, lekkie piwo.
                                Miodowego nie było oczywiście.
                                I tu się zgadzam w całej rozciągłości - dunkelek trochę nijaki, za to pilsik wyśmienity!
                                A co najważniejsze, bo wytrąbieniu 8 piw rano nie było kaca

                                Wystrój bardzo ładny, nawet kinkiety nawiązujące kształtem i tworzywem do tanków warzelnych, wentylacja wg mnie była bardzo dobra, po prostu znowu była przy stolików większość paląca

                                Polecam ten lokal - jeść nie jedliśmy, bo jakoś cena 20 zł za tatara powoduje, że mi jakoś apetyt zanika
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎