Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Restauracyjny w Kaliszu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GDAM
    Member
    • 06-2006
    • 36

    #91
    browar Kalisz

    Ciekawa sprawa z tym browarem może ktoś wie jaki jest do niego nr.telefonu bo w
    telekomunikacji nic takiego nie mają pod żadną nazwą?!!!

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #92
      Może ten browar to wirtualny wytwór?
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • PawełM
        Junior
        • 10-2006
        • 21

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GDAM
        Ciekawa sprawa z tym browarem może ktoś wie jaki jest do niego nr.telefonu bo w
        telekomunikacji nic takiego nie mają pod żadną nazwą?!!!
        Chyba jeszcze nie mają telefonu przynajmniej z telekomunikacji.

        Comment

        • czarekmarek
          Junior
          • 01-2003
          • 4

          #94
          czy wiadomo kiedy bedzie otwarcie??

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19170

            #95
            Więcej tu pytań i niedomówień niż konkretnych informacji. Nie będę oryginalny... tak trudno tam podejść zapytać??

            Comment

            • PawełM
              Junior
              • 10-2006
              • 21

              #96
              Moze i nietrudno ale myslisz ze robotnicy coś wiedza na ten temat ?Ponieaz bywam w tej okolicy codziennie widzę zółwie tempo "przynajmniej z zewnątrz" posuwajacych sie prac.Czyli albo właścicielowi nie zalezy na szybkim otwarciu albo problem jest bardziej zlozony a jak nie wiadomo o co chodzi to najczęściej są to pieniadze.O braku takowych na wykończenie lokalu słyszalem plotki w lipcu.Widać było w nich cos prawdy bo lokal nadal zamkniety i bardzo sie ucieszę jeśli wogole wystartuje w tym roku.

              P.S. Sytuacja jest o tyle dziwna ze chyba w maju odmalowano całą kamienicę na niebiesko-błękitny kolor czyli starczyło kasy na elewacje a na koniec brakło ?Sam chciałbym znac przyczynę tak dużych opóźnień

              Comment

              • Krzem
                Junior
                • 05-2005
                • 6

                #97
                Ja jestem z Kalisza i o browarze dowiedziałem się niedawno. I zabieram się z zamiarem sprawdzenia go. Tylko niewiem czy on jeszcze funkcjonuje gdyż takie głosy też do mnie dochodziły.

                Comment

                • Krzem
                  Junior
                  • 05-2005
                  • 6

                  #98
                  Jeśli coś wiecie więcej to djcie znać. Jak zdobęde jakieś informacje na bierząco zdam relacje.

                  Comment

                  • Krzem
                    Junior
                    • 05-2005
                    • 6

                    #99
                    Radom to niewiem ale jeśli chodzi o Kalisz to:
                    1. Najstarsze miasto polskie
                    2. Dobry dojazd
                    3. Klimatyczny Złoty Róg
                    4. Oraz osoba z odpowiednim kapitałem i znajomościami żeby takie coś stworzyć.

                    Comment

                    • Krzem
                      Junior
                      • 05-2005
                      • 6

                      Masz racje "Złoty Róg" już nie jednego sezonu pokazał na co go stać, degustatorów na 100% nie zabraknie. Kalisz jako ok. 100tyś miasto chłonie takie ciekawe mejsca gdyż panuje tu spory deficyt.
                      A jeśli o mnie chodzi to z większą chęcią wybrał bym się do mniejszej miejscowości w celu zwiedzenia takiego miejśca niż do wielkiej metropoli.
                      A tak poza tym to w końcu chciałbym zobaczyć jak im tam produkcja idzie jaki mają sprzęt no i oczywiście popróbować.

                      Comment

                      • Krzem
                        Junior
                        • 05-2005
                        • 6

                        O przepraszam jestem mgr inż. technologiem piwowarstwa i też staram się być czynny he he. I też pochodze z Kalisza. Pozdrawiam Mawas.

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          Cieszy nas bardzo, że pojawił się nowy forumowicz z zacnego miasta Kalisza. Prosiłbym jednak o cytowanie wypowiedzi, ktore komentujesz bo trudno się połapać w Twoich postach Robi się to za pomocą przycisku 'Cytuj', który znajduje się pod każdą wypowiedzią. Cytowany tekst też możesz edytować i łączyć kilka cytatów w jednym poście.

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Cez
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1789

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                            Cieszy nas bardzo, że pojawił się nowy forumowicz z zacnego miasta Kalisza. Prosiłbym jednak o cytowanie wypowiedzi, ktore komentujesz bo trudno się połapać w Twoich postach Robi się to za pomocą przycisku 'Cytuj', który znajduje się pod każdą wypowiedzią. Cytowany tekst też możesz edytować i łączyć kilka cytatów w jednym poście.
                            Najpierw myślałem, że rozmawia sam z sobą

                            Czekamy na wieści z Kalisza
                            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                            Comment

                            • Mawas
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 299

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzem
                              O przepraszam jestem mgr inż. technologiem piwowarstwa i też staram się być czynny he he. I też pochodze z Kalisza. Pozdrawiam Mawas.
                              Cieszę się, że jest kolejny piwowar w Kaliszu.
                              Z tego co piszesz to jesteś zawodowiec w tej branży.
                              Jako amator browarnik, liczę na cenne rady zawodowca
                              Powodzenia
                              http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                              Comment

                              • PawełM
                                Junior
                                • 10-2006
                                • 21

                                Prace wykończeniowe dobiegaja chyba w koncu do finału.Wczoraj zagladałem do środka lokalu i wyglada bardzo ładnie.Zapytałem czy jest szansa napic sie piwa jeszcze w tym roku na co jeden z robotników odpowiedział twierdząco.Miejmy nadzieję że tak bedzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎