Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak na was wpływają działania marketingowo-reklamowe?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19178

    #16
    dla mnie działają odstraszająco do produktu. zwłaszcza nachalne reklamy! z reguły nie oglądam reklam (wyłączam głos), przełączam na inny kanał, etc. jednak jeśli zaintryguje mnie (nawet w okrojonej przez moje działania) reklama staram się ją zobaczyć w całości. nie przesadzam jednak z ciągłym jej oglądaniem. w moim przypadku i tak o zakupie decydują inne kwestie. bełkot marketingowy chyba nie trafia do mnie.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #17
      Na mnie chyba nie działają, a na pewno nie działającw sposób zachęcający; jeśli już, to tylko informacyjny. Natomiast każda telewizyjna reklama piwa jest antyskuteczna

      Comment

      • remfire
        Senior
        • 03-2004
        • 1334

        #18
        Cytaty które zamiescił kibi przypominaja mi wywody po pytaniu zadawanym w szkole : Co autor miał na mysli ? Osoba potrafiąca lać wode mogła własciwie wszystko powiedziec byle tylko nie zniechęcić nauczyciela - tutaj podobnie , byle tylko nie zniechęcić odbiorcy - im więcej lania wody tym lepiej .
        W reklamach "lubie" jeszcze zwroty typu - spróbuj i przenieś się w krainę rozkoszy...
        " Uwielbiam" też - Nie zwlekaj , wyślij SMS - nagroda czeka na Ciebie !!!!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎