Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • D0mel
    Junior
    • 05-2004
    • 9

    Na stronie sami napisali nazwę swojego lokalu "Browarnia"... Wiecie co - chyba trzeba się napić, to przestaniemy narzekać na pierdołki
    Last edited by D0mel; 16-06-2008, 21:48.
    Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju /S.Kisielewski

    Comment

    • D0mel
      Junior
      • 05-2004
      • 9

      Poprawili
      Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju /S.Kisielewski

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2769

        Napisali też, że są na Starym Mieście w Gdańsku. Tymczasem z tego co się orientuje Stare Miasto w Gdańsku znajduje się tam gdzie są: Wielki Młyn i kościoły: św. Katarzyny oraz św. Brygidy. Spichlerz Nowa Pakownia jest natomiast umiejscowiony na prawym brzegu Nowej Motławy. Więc jego lokalizacja to Długie Ogrody.

        P.S.
        Sorry, że się czepiam o szczegóły. Ale skoro ktoś zaczął zwracać uwagę i zareagował autor strony to może i w tym wypadku sprostuje informację.

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
          Browar Tumski w Płocku już otwarty, ale na piwo warzone na miejscu trzeba jeszcze poczekać 2 - 3 tygodnie. Na razie leją tam Kasztelana. (...). Wybiorę się na początku lipca to może napiszę coś więcej.
          Czy już wiadomo czy polewają piwa z ich własnego browaru?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Pinio74
            Senior
            • 10-2003
            • 3881

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy już wiadomo czy polewają piwa z ich własnego browaru?
            Byłem w zeszły weekend i jeszcze nie było, a i nie wyglądało na to, że niedługo ma być. Myślę, że termin skosztowania ichniego piwa wskazany jako początek lipca był zbyt optymistyczny.
            Jak mówi info na stronie www.minibrowary.pl to na razie szukają piwowara: http://www.minibrowary.pl/node/1484
            BIRRARE HUMANUM EST

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              Według moich informacji aktualnie w Płocku jest piwowar pochodzący z Niemiec, który ma za zadanie uwarzyć pierwsze warki jak i również przyuczyć piwowara, którego tak usilnie poszukują.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                No to w Brovarni warzy się już od wczoraj

                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • tomek35
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 497

                  To wspaniała wiadomość , ciekawe, kiedy będzie gotowe do spożycia?

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Jest napisane, że właściciele chcą jeszcze w tym miesiącu. Czekałem tak długo, to wolałbym jeszcze ten tydzień albo i dwa odczekać. Niech się dobrze odleżakują.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • D0mel
                      Junior
                      • 05-2004
                      • 9

                      Toruń

                      Nowe wieści z Torunia (co prawda z szmatławej gazety ale wstępnie można się oprzeć):

                      1. Hotel-matka otwarty
                      2. Piwo zaczną warzyć w... grudniu...

                      Mam nadzieję że gazeta okaże się bardziej szmatława niż zakładam
                      Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju /S.Kisielewski

                      Comment

                      • gregbuk
                        Junior
                        • 02-2007
                        • 15

                        16.06.2008 :

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Browar Tumski w Płocku już otwarty, ale na piwo warzone na miejscu trzeba jeszcze poczekać 2 - 3 tygodnie.
                        Byłem tam 2 dni temu (18.07). Na pytanie kiedy będą rozlewać własne piwo, usłyszałem że... za 2-3 tygodnie

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Brovarnia na swojej stronie podała, że się otwiera w niedzielę 27 lipca.
                          A dzień wcześniej jubel dla VIPów.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gregbuk Wyświetlenie odpowiedzi
                            16.06.2008 :



                            Byłem tam 2 dni temu (18.07). Na pytanie kiedy będą rozlewać własne piwo, usłyszałem że... za 2-3 tygodnie
                            Byliśmy ze Slavoyem tamże przedwczoraj i dowiedzieliśmy się, że własne piwo będą lać za jakieś 4 tygodnie
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • piokl13
                              Senior
                              • 06-2003
                              • 946

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              ...
                              A dzień wcześniej jubel dla VIPów.
                              Znaczy dla nas
                              Mi ich strona nie chce się otworzyć.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Spróbuj ponownie - strona jest w budowie i częściej nie działa niż działa. W tej chwili śmiga.
                                A czy jesteś VIPem, to tego nie wiem. Jeśli napiszesz w sobotę wieczorem recenzję, to uwierzę
                                Last edited by Pendragon; 23-07-2008, 15:39.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎