Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    A ja myślę, że zawsze są problemy tam, gdzie inwestor, który podejmuje decyzję nie za bardzo zna się na rzeczy
    Z ust mi to wyjąłeś

    Comment

    • Mikko
      Senior
      • 12-2008
      • 583

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie wiem czy w najbliższym czasie:

      Dla mnie, już od dłuższego czasu, zdumiewający jest brak na tej liście Szczecina
      ostatnio byłem 'U Wyszaka' - idealne miejsce na browar restauracyjny biorąc pod uwage klimat i wystrój. Wystraczy wywalić biały fortepian

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19168

        Z tej strony wynika, że w rozruch browarków w Częstochowie i Lublinie zaangażowana jest ta sama osoba co w Szczyrzyc. Puławy i Gliwice to sprawka Kaspara Schulza a pozostałe? No chyba, że to mają być kolejne obiekty Bierhalle...

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pierun Wyświetlenie odpowiedzi
          a więc pozostaje przewiert sterowany co komplikuje sprawę.


          Przewiert sterowany to żaden problem. Koszt to ok. 150zł/m. No może w ścisłym centrum miasta mogą natrafić na jakieś cuda pod ziemią, chodź te przewierty potrafią sobie poradzić z nawet wiekszymi kamieniami. Chyba, że trafia na jakieś piwnice albo cuś.

          Wynajeliśmy kiedyś firmę żeby zrobiła nam taki przecisk. Długi był chyba na 80m. Pod torami kolejowymi i skrzyżowaniem. Zeszli chłopaki przewiertem na 3,5m, teoretycznie nic tam nie powinno być, a tu za chwilę zaczeła się woda saczyć w ogródku Okazało się, że jednak była rura wodna na takiej absurdalnej głębokości. Trochę też strachu było gdy asfalt zaczął falować gdy przejechał samochód, a spod torów zacząl wypływać bentonit

          Inwestor nie musi się znać. Inwestor wystąpił do zakładu energetycznego dostał warunki na taką moc, podpisał umowę gdzie stoi, że wykonają mu przyłącze w ciągu ok. 14msc i tyle.

          A to, że ktoś go nie uświadomił, że sprawy projektowe takich projektów gdzie trzeba wybudować stację transformatorowe może trwać kilka lat to inna sprawa.

          Winę ponosi też miasto, które gdy remontowało starówke i te kostki, powinno wystąpić do energetyki z zapytaniem czy nie potrzebują przebudować swojej sieci, bo jest okazja.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • zgroza
            Senior
            • 03-2008
            • 3597

            Z przeciskami sterowanymi potrafi być jazda, mimo że teoretycznie wszystkie kable, rury i kanały powinny być znane, a projekt uzgodniony w Zakładzie Uzgodnienia Dokumentacji.
            Pamiętam, mój tata kiedyś zaprojektował przecisk pod główną ulicą. Wodociągi klepnęły projekt, mimo że przecisk kolidował z rurą. No i skończyło się na korkach na pół miasta i rozkopanej ulicy.
            Lotna ekspozytura browaru

            Też Was kocham.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Z tej strony wynika, że w rozruch browarków w Częstochowie i Lublinie zaangażowana jest ta sama osoba co w Szczyrzyc.
              Piszą też, że otwarcie w Częstochowie może być już w maju. A mnie ciekawi sprawa, czy tym samym zniknie wyszynk piw z GABa? Zapewne tak. A szkoda, bo czy w Częstochowie (lub okolicy) można się ich gdzieś napić z beczki?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Piszą też, że otwarcie w Częstochowie może być już w maju. A mnie ciekawi sprawa, czy tym samym zniknie wyszynk piw z GABa? Zapewne tak. A szkoda, bo czy w Częstochowie (lub okolicy) można się ich gdzieś napić z beczki?
                Na dzień dzisiejszy piwa z GAB-a mają pozostać, a co będzie, zobaczymy.
                Z tego co wiem, a może nie wiem , w Częstochowie nigdzie nie leją z beczki GAB-a
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  Otwarcie 19.09.2009r.
                  Attached Files
                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10838

                    Piękny termin, będę mógł ten browar połączyć w jedną wycieczkę z Szczyrzycem.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Otwarcie 19.09.2009r.
                      Ta Czenstochovia to po łacinie, czy taki autorski pomysł właścicieli? Jakoś mi to zgrzyta.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9735

                        Łolaboga, co za nazwa...? Jak już gdzieś się pojawi fajny browar restauracyjny, to nazwę musi mieć powalającą... Może-by jakiś konkurs z nagrodami (np. abonament na piwo tamże) ogłosić?

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          Cieństochovia brzmi lepij
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                            Cieństochovia brzmi lepij
                            Częstohoffia Brauhaus rulaz!
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Moja propozycja Light Mountain Brewery .

                              A i jeszcze jedno dlaczego w logo jest monstrualny kruk, wielkości lwa?
                              Last edited by kopyr; 22-06-2009, 13:38.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23807

                                Oftenhide Brewery
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎