Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pawlosek12
    Senior
    • 11-2012
    • 107

    Jaki to browar otwarcie lato 2021.

    Comment

    • Pankracy
      Senior
      • 10-2007
      • 2768

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pawlosek12 Wyświetlenie odpowiedzi
      Jaki to browar otwarcie lato 2021.
      Jest ich kilka. Sprecyzuj.

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2768

        Browar Janczar
        Pstrągowa 815
        38-121 Pstrągowa

        Browar na terenie obiektu sportowo-wypoczynkowego "Siedlisko Janczar", o którym już kiedyś wspominałem.
        Przynajmniej od lutego mają w sprzedaży własne piwo. Leją na wynos do butelek PET.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi

          Jest ich kilka. Sprecyzuj.
          Zrozumiałem, że to pytanie o nazwę browaru w Ostrowcu Świętokrzyskim.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pankracy
            Senior
            • 10-2007
            • 2768

            Jeszcze nie ma.
            Na budynku przyszłego minibrowaru jest tylko baner reklamowy Restauracji Margeritha (ten sam właściciel).

            Comment

            • Hilariusz
              Junior
              • 04-2021
              • 5

              Byliście w Mirsku w browarze? Znalazłem coś takiego w sieci: https://mirsk.eu/do-mirska-na-piwo. Chciałbym się wybrać, ale nie wiem, czy jeszcze działa.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10836

                Raczysz żartować w tym dniu, prawda?
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10737

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hilariusz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Byliście w Mirsku w browarze? Znalazłem coś takiego w sieci: https://mirsk.eu/do-mirska-na-piwo. Chciałbym się wybrać, ale nie wiem, czy jeszcze działa.
                  Aż tacy starzy nie jesteśmy
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2768

                    Browar Rzemieślniczy Mnich Gielniowski
                    ul. Piłsudskiego 97
                    26-434 Gielniów

                    start: 2019

                    Browar restauracyjny uruchomiony na jesieni 2019 (w październiku były testy warzelni), a oficjalnie otwarty 31.12.2019. Mieści się w restauracji Ostoja Huzara przy stacji benzynowej Huzar w Gielniowie. Sprzęt jest produkcji chińskiej. Dwunaczyniowa warzelnia i trzy tanki (10 hl). W planach jest rozbudowa o kolejne tankofermentory. Aktualnie dostępne sa dwa piwa (pilzner, marcowe). Piwowar ma uwarzyć w najbliższym czasie IPA.

                    Butelki "Mnicha" można kupić poza Gielniowem na jednej ze stacji benzynowych sieci Huzar w Radomiu.

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9729

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Butelki "Mnicha" można kupić poza Gielniowem na jednej ze stacji benzynowych sieci Huzar w Radomiu.
                      Są dwie

                      Comment

                      • Pankracy
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2768

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi

                        Są dwie
                        Na tej stacji benzynowej Huzar, którą zarządza firma Mar-Rom.

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4305

                          Start 2019 i do tej pory nikt o tym nie wiedział? Co najmniej dziwne....

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2768

                            Piwa z "Mnicha" są odnotowane w 2020 roku na serwiesie Untapptd. Jednak ktoś zrobił to tak niechlujnie, że z podanych tam informacji nie wiadomo prawie niczego.
                            Druga sprawa. Lockdown przyczynia się do ograniczenia dostępności informacji od początku 2020 roku. Takich kwiatków jak "Mnich" do zweryfikowania jest jeszcze na pewno kilka.

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              No szok lekki bo faktycznie uchowali się chyba blisko półtora roku przynajmniej bez wiedzy takiej ogólnopolskokolekcjonerskiej. Fakt że z tego co wypatrzyłem na ich FB to ulokowali się w okresie terroru gastronomi w małej miejscowości czy też wsi gdzieś pod Radomiem w przydrożnym zajeżdzie a sam browar jakoś wstydliwie ukrywają. Praktycznie nie ma nic o nim na ich stronie , praktycznie żadnych zdjęć warzelni (gdzieś podobno załapała się "łaskawie" w kadrze) , żadnych zdjęć już 3 różnych uwarzonych piw butelkowych i w ogóle. Zamiast tego pokazują białe obrusy na wesele i jakieś serniczki. Ich sprawa ale jako browar faktycznie są niezauważalni. Sprzedaż piw na pewnie pełnych konkurencji półkach na (podobno) raptem dwóch stacjach benzynowych w dużym Radomiu jednak może uciec naszej uwadze. Tak przynajmniej sobie to wytłumaczyłem bo jakby nie było browar rzutem na taśmę obecnej administracji załapał się na mój rejon kolekcjonerski
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • Pankracy
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2768

                                Nowy Browar Gdański

                                ul. Jana Kilińskiego 9A,
                                80-452 Gdańsk

                                Ruszają z warzeniem we Wrzeszczu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎