Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie jest Kriek?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wichru
    Junior
    • 07-2007
    • 15

    Gdzie jest Kriek?

    Mam pytanie. Czy Krieki są dostępne tylko w określonych porach roku? Bo od 3 tygodni próbuje upolować jakiegokolwiek Krieka i nici. Próbowałem w sklepie we Włocławku, w zofmarze i w peronie 6 w Łodzi i wszędzie mi mówią że ich hurtownie nie mają na składzie tego rodzaju piwa. A jak jednak nie zależy to od pory roku, to gdzie mogę je nabyć.

    P.S. Framboise kupiłem bez problemu.
    "Always remember that I have taken more out of alcohol than alcohol has taken out of me." Sir Winston Churchill
  • Dreamer
    Senior
    • 05-2003
    • 1576

    #2
    Ciekawa teoria Pewnie po prostu miałeś pecha, bo nigdy nie słyszałem, żeby jakiekolwiek krieki (czy to lambiki, czy zwykłe piwa owocowe z dodatkiem soku) były sezonowe.... Chyba, że ktoś wie coś więcej na ten temat - też chętnie się dowiem...
    Blog: Piwna Brytania

    Comment

    • pezet
      Improwizator
      • 03-2006
      • 481

      #3
      Taką sobie uknułem teorie
      W pewnym sensie jest to produkt sezonowy. Najlepsze piwa tego typu robione są ze świeżych wiśni, a nie z soków czy aromatów. Idąc tym tropem dojrzałe wisienki dostępne są tylko w sezonie letnim, więc piwko jest sezonowe

      A tak poważnie. Piwa typu Kriek są dostępne przez cały rok. Tylko w Polsce ich brak. Nie ma na tego typu trunki zbyt wielu amatorów gdyż nie jest to moim zdaniem piwo "łatwe".

      Tego niestety kiepskiego Krieka dostaniesz w sieci PiP, Bomi i w sklepie importera we Wrześni.
      Być może w tym sklepie w Łodzi też to piwo kupisz: EURO-ALKO Galeria Alkoholi ul. Kostki Napierskiego (pawilon przy bloku 161). Nigdy tam nie byłem, a adres i info o prawdopodobnej obecności w tym przybytku piw belgijskich ściągnąłem ze strony importera.
      Owocnych poszukiwań.
      Last edited by pezet; 04-11-2007, 21:52.
      „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
      Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
      Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • falcon
        PiwBiz
        • 07-2004
        • 284

        #4
        Kriek

        Witam
        Nie jest aż tak źle

        Mamy w stałej ofercie prawdziwego krieka - ST. LOUIS


        Jest oficjalny importer tego piwa.

        Zapraszam

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎