Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co z Krajanem w Muszkieterach?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • alnus
    Senior
    • 07-2007
    • 459

    Co z Krajanem w Muszkieterach?

    Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie, ale zaryzykuję. Do niedawna kupowałem piwa, głównie portera z Krajana w Inter Marche, ale ostatnio zniknęły z półek . W sklepie gdzie ostatnio kupowałem (Libiąż) oczywiście nic się nie dowiedziałem. W środę będę w Bielsku i zastanawiam się czy warto zajeżdżać do sklepu. Czy ktoś coś wie na ten temat? Czy to tylko chwilowy brak, czy muszę sobie poszukać Krajanów gdzie indziej?
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    #2
    Przeczytaj ten artykuł a wszystkiego się dowiesz: http://www.browar.biz/news.php?id=510
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • alnus
      Senior
      • 07-2007
      • 459

      #3
      Dzięki, jakoś przeczytałem wcześniej nagłówek, zabrzmiało optymizmem i nie czytałem dalej. Szkoda. Narazie pozostał tam jeszcze Boss, ale ostatnio coś zalatuje stęchlizną.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alnus Wyświetlenie odpowiedzi
        Dzięki, jakoś przeczytałem wcześniej nagłówek, zabrzmiało optymizmem i nie czytałem dalej. Szkoda. Narazie pozostał tam jeszcze Boss, ale ostatnio coś zalatuje stęchlizną.
        Właśnie wypiłem ich Koźlaka i stęchlizny nie czułem. A w Dąbrowie Górniczej jest tam do dostania jeszcze Bosman Full - nie do dostania gdzie indziej w moich okolicach.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎