Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze "Tanie Piwa"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • domaluj
    Senior
    • 04-2012
    • 303

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi
    TATRA - dostępne w karzdym szanującym się spożywczaku
    Błagam, to może Harnaś jeszcze - też pyszny i z nutą góralszczyzny...

    np. Wrocławskie, Konstancin Jasne Pełne i inne wyżej wymienione,

    może dostępne nie w kaŻdym sklepie, ale popularne

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      U mnie poniżej 3 zł to Amber Naturalny (2.00 w butelce) i Remus (1.39 w butelce). Nieco powyżej 3, bo za 3.20 Lagerowe. No a ostatnio Bohemia Regent w Biedronce - 2.99

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Gonzo1
        Member
        • 12-2008
        • 65

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        U mnie poniżej 3 zł to Amber Naturalny (2.00 w butelce) i Remus (1.39 w butelce). Nieco powyżej 3, bo za 3.20 Lagerowe. No a ostatnio Bohemia Regent w Biedronce - 2.99
        1,40 za Remusa! Chciałbym, żeby w moim osiedlowym sklepie było takie "niskobudżetowe" piwo!

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          To i ja się wypowiem. Mam dwa piwa.
          Ciechan Lagerowe- 2.80 zł.
          Manufakturowy Pils- 2.49 zł.
          Zdecydowanie te dwa piwa.

          Comment

          • n-man
            Junior
            • 03-2013
            • 17

            jakos nie moge sie doczekać aż spróbuje Ciechana lagerowego, jutro podskocze po pracy na piotra i pawla i do biedroni wylukać tego Bohemia

            Comment

            • cap-n-go
              Senior
              • 05-2005
              • 273

              Ciechan lagerowy, manufakturowy pils
              Z szeroko dostępnych Maestic z Lidla całkiem przyjemny

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Z tego co czytam o nowym wypuście Manufakturowego Pilsa, to raczej wypadnie Wam z repertuaru.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • n-man
                  Junior
                  • 03-2013
                  • 17

                  piotr i paweł mistrz wśród piwek, mega wybór do 3zł myslalem ze to bardzo drogi sklep ale ceny ma naprawde przystępne przy weekendzie takie piwka wskakują na warsztat(wszystkie oprócz trybunał miodowe kosztują w przeliczeniu poniżej 3zł za butel, ciekawe piwka były po 3.30 itp ale to juz przekroczenie testowanego budżetu) :

                  Comment

                  • moracz
                    Senior
                    • 11-2009
                    • 121

                    Jak dla mnie zaporowy budżet to 3 zł w kieszeni i chęć na piwo Jeśli jesteś w stanie kupić 5 piw za 3 zł, to jesteś w stanie też kupić 3 piwa po 5 zł. A nawet jedno za 15 zł. Nie zawsze trzeba wypić ich kilka, ale to tylko moje zdanie. Stąd nie rozumiem twierdzenia, że ma się ograniczony budżet, skoro planuje się przeznaczyć 15-20 zł na alkohol. To jest budżet, w którym mieści się baaaardzo dużo piw z różnych stron świata i wszystkie polskie, poza jakimiś edycjami specjalnymi (np. Ciechan Porter Grudniowy za 55 pln)

                    Comment

                    • n-man
                      Junior
                      • 03-2013
                      • 17

                      kolego Moracz, pisałem o sytuacji typowo towarzyskiej przy której pije się piwko bardziej do podchmielenia się niż do degustacji, do degustacji nie żałuje sobie na piwko a temat mnie jakos wkręcił i teraz testuje takie piwka do 3zł i temu kupuje ich po 10 sztuk, jestem w trakcie Lagerowego 2.99zł w PiP, im bliżej końca tym lepsze, wypiłem też gniewosza ciemnego 2.5/5 ... testujemy dalej
                      Last edited by n-man; 22-03-2013, 19:10.

                      Comment

                      • chechaouen
                        Senior
                        • 01-2011
                        • 1180

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika n-man Wyświetlenie odpowiedzi
                        piotr i paweł mistrz wśród piwek, mega wybór do 3zł myslalem ze to bardzo drogi sklep ale ceny ma naprawde przystępne przy weekendzie takie piwka wskakują na warsztat(wszystkie oprócz trybunał miodowe kosztują w przeliczeniu poniżej 3zł za butel, ciekawe piwka były po 3.30 itp ale to juz przekroczenie testowanego budżetu) :

                        http://www.imagebanana.com/view/o5mq...322_174330.jpg
                        To z tego co żeś kupił Ciechan Lagerowe zdecydowanie nr 1
                        Pilsa z Manufaktury dużo ludzi już w tym wątku wymieniło, bardzo solidne, mocnogoryczkowe piwo. Ja mam dużą słabość do lidlowego Perlenbachera (2,29 zł). Przy tej cenie zaskakująco szlachetny, fajnie zbalansowany smak. Poza tym w Warszawie i okolicach, jak się zakręcisz, bez problemu kupisz piwa z browaru Konstancin za ok. 2,50-2,90 zeta (Konstancin, Mazowieckie, Starodawne, Dawne itd.). W tych cenach sprzedają je makety API i M&L. Ale tak jak mówię - to sieciówki z Wwy i okolic.
                        Wrocławskie też w tych granicach cenowych bywa niezłe, ale jest mocno nierówne. W sumie nie polecam
                        PS (edit). A i jeszcze Zamkowe Niepasteryzowane za 2,29 zł (Piotr & Paweł) jest całkiem przyswajalne.
                        Last edited by chechaouen; 22-03-2013, 19:22.

                        Comment

                        • n-man
                          Junior
                          • 03-2013
                          • 17

                          ciechan dla mnie słaby nie moje gusta, właśnie za mocne, wziełem chyba wszystkie piwa jakie były do 3 zł ktorych wczesniej nie piłem teraz biore na celownik Trybunalskie miodowe
                          Last edited by n-man; 22-03-2013, 19:35.

                          Comment

                          • chemmobile
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 2168

                            Dwie uwagi do ciebie, n-man:
                            - podejrzewam, że sam nie wiesz czego oczekujesz od piwa;
                            - błędy ortograficzne, gramatyczne i okropna stylistyka powodują, że głowa boli od czytania twoich postów.
                            Może spróbuj określić co najchętniej widziałbyś w piwie, wówczas łatwiej będzie podpowiedzieć ci najlepsze piwa w twoim przedziale cenowym.
                            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika n-man Wyświetlenie odpowiedzi
                              ciechan dla mnie słaby nie moje gusta, właśnie za mocne, wziełem chyba wszystkie piwa jakie były do 3 zł ktorych wczesniej nie piłem teraz biore na celownik Trybunalskie miodowe
                              Piwo Rysy, poniżej trójki i jeszcze pojemność 0.66 no i dla słabych to to nie jest
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                                ....Może spróbuj określić co najchętniej widziałbyś w piwie, wówczas łatwiej będzie podpowiedzieć ci najlepsze piwa w twoim przedziale cenowym.
                                Trochę wody w Wiśle upłynie nim kolega n-man będzie wiedział czego chce. Na razie to chętnie alkoholizuje się.
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎