Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze "Tanie Piwa"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Ja polecam zielonego Janowa. Mój ulubiony pils od pół roku.
    Ostatnio brałem skrzynkę - w zwykłym spożywczym policzono mi 2zł za 0,5l.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13951

      Zazdroszczę dostępu do Janowa i to za taką cenę!

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Wg mojej hipotezy zła opinia o Janowie ma źródła w latach 70tych kiedy piwo to (przynajmniej do Biłgoraja) docierało zazwyczaj skwaśniałe lub zjełczałe. Niestety Browar w Janowie był w owych czasach czymś na wzór PGRu i miał w wielkim poważaniu opinie konsumentów... Mój tata nie pijał nic poza świetnym ponoć w owych czasach Leżajskiem (obecnie dla mnie nie akceptowalnym).
        A u nas mówili, że najgorszy jest Jatutów; pamiętam historie o pływających "farfoclach" a wujek zaklinał się że w jednej z butelek widział oko

        A w temacie: to teraz stawiam na Racibórz Halne Pils, cieniutkie ale stosunek cena/jakość mnie powala: 1,29 w Marii na Kobierzyńskiej w Krk.

        Comment

        • kjaros
          Senior
          • 03-2007
          • 377

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
          A w temacie: to teraz stawiam na Racibórz Halne Pils, cieniutkie ale stosunek cena/jakość mnie powala: 1,29 w Marii na Kobierzyńskiej w Krk.
          To sporo przepłaciłeś - mi udało się kupić te piwo w raciborskim "oszołomie" za całe 99 groszy... Wczoraj kupiłem w browarze skrzynkę Racibora Pełnego i skrzynkę Hajduka Mocnego za 54 zł
          Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

          Comment

          • n-man
            Junior
            • 03-2013
            • 17

            Najlepsze piwo do 3zł

            witam!

            jestem typowym amatorem piw typu tyskie, żubr czy lech które kosztują do 3 zł niestety cena 5zł za lepsze piwo jest dla mnie zaporowa tym bardziej jak mam ich wypić 4-5, kiedyś te "zwykłe" piwa były dużo lepsze a teraz bardzo często spotykam się z taka sytuacja że jednego dnia kupuje tyskie i jest rewelka a kupione innego dnia jest paskudnym sikaczem.

            i zgodnie z tematem chciałbym was zapytać jakie piwa do 3zł są wg was najlepsze, które polecacie i najbardziej wam smakują ?!

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23809

              Jak mam się zamknąć w 3 zł za butlę, to piję piwa produkcji żony
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2837

                A Namysłów w "Staromiejskiej" ( specjalna promocja pana Staszka ) ?
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                • n-man
                  Junior
                  • 03-2013
                  • 17

                  fajnie ze tak szybko odpisujecie, piwka zapisuje i lece do sklepu bede szukał miło by było jakbyscie tez powiedzieli w jakich sklepach dane piwka można znaleźć.

                  Comment

                  • damiano70
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 306

                    sarmackie za 3 zl masz 1l. Napisz gdzie mieszkasz bo nie ma sensu wymieniać sklepów 100 km od Twojego domu
                    Tato nie pij - zostaw dla syna

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Lagerowe z Ciechana
                      Pils z jabłonowskiej Manufaktury

                      Comment

                      • KajusAnt
                        Senior
                        • 02-2013
                        • 347

                        Jako mocne i nie drogie. (sam nie wierzę, że to napisałem)

                        Comment

                        • Sokół83
                          szynkarz
                          • 12-2004
                          • 1598

                          Wrocławskie z Lwówka kupisz poniżej 3zł
                          Perlenbacher w Lidlu 2zł z hakiem
                          Sarmackie z Biedrony kiedyś kupowałem po 3,20zł za litr (słownie jeden litr). Raz tylko trafiło mi się wadliwe
                          Kiedyś zakupiłem też w Aldim Schulten Bräu Pilsner za jakieś 2,20zł i była to najlepsza marketówa jaką piłem
                          Z INNEJ BECZKI

                          www.fotopolska.eu

                          Comment

                          • Gringo
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 2151

                            Nie napisałeś skąd jesteś. Ale jeżeli masz blisko granicę z Czeską Republiką to polecam odwiedzić któryś z marketów i zrobić zakupy na zapas.
                            Ja dzisiaj w Tesco kupiłem Primator Weizen za 17CZK, czyli niecałe 3 złote, Svijany Knize 15 CZK i wiele innych ciekawych propozycji w dobrych cenach.

                            Comment

                            • n-man
                              Junior
                              • 03-2013
                              • 17

                              http://i.imagebanana.com/img/6rm05re...314_144830.jpg tu pare piwek do 3 zł jakie udalo mi się kupić w 2 sklepach, na pierwszy ogień Specjal no i przyznam że moje amatorskie gardełko jest zaskoczone jestem z Białegostoku jak coś
                              Last edited by n-man; 14-03-2013, 14:53.

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                Jak z Białegostoku to odwiedź ten sklep: Białystok, Słonimska 21, Piwa Świata.
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎