Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak podłączyć agregat?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lysy1414
    Junior
    • 04-2010
    • 1

    Jak podłączyć agregat?

    Witam.
    Jestem nieco zielony w temacie więc prosiłbym o maksymalnie proste wytłumaczenie, mianowicie:
    mam własny rollbar, agregat cornelius, zegar na butlę co2 z 2 wyjściami oraz dwa kegi piwa. Wszystkie węże są poodczpiane, nie wiem jak się za to zabrać. Opisuję sytuacje:
    -z kraników do nalewania piwa wychodzą cztery rurki, dwie krótsze i dwie dłuższe
    -z zegara na butli z co2 wychodzą dwa przyłącza
    -mam dwa 'zatrzaski' na kegi, z każdego wychodzą 2 przyłącza, jedno z góry, drugie z boku,
    -i agregat cornelius, z którego wychodzi sześć przewodów, u góry jest naklejka:
    z lewej strony[1, 2, 3 IN] gdzie nr. 3 to gumowy grubszy wąż, a 1 i 2 to rurki metalowe
    z prawej strony [1,2,3 OUT] gdzie jedna rurka ma większą średnicę, a dwie pozostałe taką samą.
    Jak to wszystko z sobą połączyć? od czego jest ten grubszy wąż i grubsza rurka na agregacie?
    prosiłbym o dokładne, ale proste wytłumaczenie jak to połączyć. Będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję.
    P.S impreza się szykuje
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    #2
    zdjęcie może by ułatwiło sprawę ?
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • kangurpl
      Senior
      • 03-2002
      • 2660

      #3
      uzupełnij profil

      Niestety ale bez pewności, że jesteś pełnoletni nie podam Ci żadnych informacji w tej materii.
      Butla z CO2 to nie zabawka, może zrobić krzywdę.
      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Comment

      • R_F
        Senior
        • 11-2003
        • 159

        #4
        Nie lepiej poprosić jakiegoś serwisanta z browaru, żeby Ci to podłączył i będzie po kłopocie.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎