Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wydajność Browaru Zwierzyniec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #46
    Nie wiem po co, ale słyszałem, że Żwierzyniec był li tylko dla Perły rozlewnią. Skoro dokupili to czemu nie reorganizowali browaru dalej?
    Jeszcze jak podasz które browary o wydajności 100-200 tyś hl warzą w systemie czterozmianowym to będę w stanie uwierzyć w Twoją kalkulację.

    Comment

    • Krzysztof
      Senior
      • 04-2001
      • 1689

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Ile wg Waszmości Perła leżakuje piwo? I dlaczego rok ma 280 dni? Mówimy o 4-zmianowym systemie pracy.
      Rok ma 364 dni tj. 52 tygodni*5 dni = 260 dni
      Zakładając że wzmożony sezon trwa od marca do końca lipca daje to 153 dni tj 22 tygodnie. Załozyłem więc, że w tym czasie warzelnia pracuje także w sobotę. Daje to
      dodatkowe 22 dni. Jeżeli odliczymy święta to liczba 280 dni wydaje się realna. Załozyłem żew sierpniu sprzedaje się piwo udotowane w czerwcu i w lipcu.

      Co do lezakowanie piwa w Perle. Jeżeli Zwierzyniec ceniony był za technologię klasyczną a ta przewiduje długie leżakowanie. Więc 30 dni lezakowania nie jest niczym niezwykłym a być może nawet zbyt krótkim...
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • luter
        Junior
        • 04-2002
        • 2

        #48
        Ech, poczytałem powyższe dyskusje w tym wątku. Jak dla mnie to mało ważne ile, ważne żeby było dobre A, że właśnie opuszczam Wrocław i wracam po 14 latach do Zamościa, to mam nadzieję, że ktoś z głową zaopiekuje się browarem w Zwierzyńcu Zdrowie

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎