Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pensja piwowara

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pszeniczny
    Junior
    • 11-2009
    • 14

    Pensja piwowara

    Hej.
    Przeszukałem wstępnie forum (może za mało) i nie znalazłem jaka jest średnia pensja piwowara w mikrobrowarach w Polsce. Znalazłem, że były jakieś obliczenia kosztów produkcji dla pensji 5000zł, ale to wszystko co znalazłem.
    Moje pytanie brzmi jakie jest wynagrodzenie piwowarów w Polsce i czy jest/jaki dodatek od sprzedaży?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Last edited by Pszeniczny; 11-01-2011, 10:42.
  • szefunio
    Senior
    • 01-2007
    • 481

    #2
    Co masz na myśli pisząc mikrobrowary? Czy chodzi Ci o browary restauracyjne, czy o regionalne? W regionalnych piwowar zarabia od 1,5 tys do 10 tys. zł brutto, więc te 5 tys. może być w okolicach średniej arytmetycznej.
    Robię to co lubię - produkuję piwo.

    Comment

    • Chmielo
      Senior
      • 01-2007
      • 128

      #3
      Dodatek od sprzedaży to chyba dla handlowców. Piwowarowi pozostaje chyba poza pensją jakaś premia, satysfakcja i uśmiech prezesa. Ale cóż, nie pracuję w tej braży (szukam pracy - taka mała prywata) więc mogę się mylić.

      Comment

      • skitof
        Senior
        • 11-2007
        • 2478

        #4
        W Niemczech dyplomowany piwowar może liczyć na ok. 2700 euro. Ale doświadczenie i renoma może podwoić tę stawkę. Student na praktykach dostaje 600-700 euro.

        Comment

        • Pszeniczny
          Junior
          • 11-2009
          • 14

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefunio Wyświetlenie odpowiedzi
          Co masz na myśli pisząc mikrobrowary? Czy chodzi Ci o browary restauracyjne, czy o regionalne? W regionalnych piwowar zarabia od 1,5 tys do 10 tys. zł brutto, więc te 5 tys. może być w okolicach średniej arytmetycznej.
          Myślę o browarze restauracyjnym. Wiem, że są jeszcze jakieś dodatki od sprzedaży.
          Dziękuję wszystkim za odpowiedź.
          Pomyślności.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23805

            #6
            To się podziel tą wiedzą, do tego służy forum - wymianie informacji
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • natalka
              Senior
              • 07-2010
              • 128

              #7
              kolezanka swego czasu ważąc piwo zarabiała ok 2,5koła.
              Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
                kolezanka swego czasu ważąc piwo zarabiała ok 2,5koła.
                Niezła fucha. Ważyć sobie piwo za 2,5 koła.

                PS. Skrzynka ma 20 piw

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12205

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
                  kolezanka swego czasu ważąc piwo zarabiała ok 2,5koła.
                  mam wagę, to może i ja się nadam, praca wydaje się prosta

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #10
                    A tak kilka godzin temu chciałem zapytać, czy szykuje się nowy browar w Trójmieście i chyba się nie myliłem?

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pszeniczny
                      Junior
                      • 11-2009
                      • 14

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      To się podziel tą wiedzą, do tego służy forum - wymianie informacji
                      Rozmowy trwają. Jak bedę wiedział więcej i na pewno, to nie omieszkam się podzielić z Szanownymi Forumowiczami.

                      Nie wiem jaka jest w Polsce średnia pensja głównego piwowara i zapytuje żeby wiedzieć o jakich pieniądzach rozmawiać z pracodawcą.
                      Jak na razie rozpiętość jest duża, od 1,5 do 10 tysięcy brutto na miesiąc.

                      Dziekuję za odpowiedzi.
                      Pomyślności.

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
                        kolezanka swego czasu ważąc piwo zarabiała ok 2,5koła.
                        Anorektyczka jakaś. Zakładam że przeciętne 1 piwo w "opakowaniu" to około 1 kg
                        Ale może źle Cię zrozumiałem i miałaś na myśli ... np piwo w KEGu
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          #13
                          Hm, tutaj istotne jest chyba także to, ile waży koło. Takie do TIR-a, to ładnych parę kilo musi...

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #14
                            Pszeniczny, wybierasz się do Szymbarku czy też chodzi o jakiś inny browar?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎