Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #76
    Facebookowi, a także parówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE
    Zróbcie stronę www z checkboxem o pełnoletności, to zawitam.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • zgoda
      Senior
      • 05-2005
      • 3516

      #77
      Ajtam, ajtam.

      Pejsbuk to podstawa publicity. Jak czegoś nie ma na pejsbuku, to nie warto się tym zajmować.
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #78
        Żeby nie było, że tylko Pendragon jest jak Don Kichot, ja też protestuję przeciwko zamkniętemu dostępowi do fejsbuka.
        Ludzie! Internet u swoich korzeni obiecywał nieograniczony dostęp do informacji

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          #79
          Popieram przedmówcę
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            #80
            Kichanie w banię, robicie aferę jak cholera. Załóżcie sobie fikcyjne konto na facebooku, np. "Don Kichot z Pomorza" i po sprawie z udostępnianiem jakichkolwiek informacji o sobie.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #81
              Ja nie zamierzam się rejestrować na żadnym nowym portalu, wystarczy mi zachodu z pamiętaniem tych loginów i haseł, które już mam. Spokojnie będę czekał na wieści w niniejszym temacie, w końcu od tego jest forum piwne.

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                #82
                Tu nie chodzi o kwestię udostępniania informacji o sobie(przynajmniej u mnie), ale kwestię łatwego dostępu do niej samej. Poza tym nie mam konta na fb, bo po prostu nie chcę go mieć i nie ma dla mnie znaczenia czy to konto fickyjne czy w 100% prawdziwe.
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • wasyll
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 1823

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Spokojnie będę czekał na wieści w niniejszym temacie, w końcu od tego jest forum piwne.
                  Krótko i na temat, najważniejsze informacje z pewnością nie ominą tego tematu
                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  • delvish
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 3508

                    #84
                    Fejsik to guano. Idźcie pod prąd
                    Trendy trzeba wyprzedzać, a nie taplać się w mainstreamie.
                    Last edited by delvish; 03-04-2011, 22:32.
                    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                    (Frank Zappa)

                    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                    Comment

                    • wasyll
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 1823

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                      Fejsik to guano. Idźcie pod prąd
                      Masowa migracja na Twitter'a?
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • kony
                        breweriarz
                        • 08-2005
                        • 1701

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                        Fejsik to guano. Idźcie pod prąd
                        Trendy trzeba wyprzedzać, a nie taplać się w mainstreamie.
                        Rozumiem i szanuję Twoją postawę ale śmiem twierdzić, że gdybyś prowadził działalność komercyjną tego typu to nie oparł byś się pokusie skorzystania z tak łatwego a jednocześnie skutecznego, popularnego i przede wszystkim darmowego środka reklamy
                        Pamiętaj, że my wszystkiego nie wypijemy. Trzeba sprzedać parę hekto żeby warzyć następne. To wszystko dla naszego wspólnego dobra

                        Comment

                        • marcopolok
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2334

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                          Rozumiem i szanuję Twoją postawę ale śmiem twierdzić, że gdybyś prowadził działalność komercyjną tego typu to nie oparł byś się pokusie skorzystania z tak łatwego a jednocześnie skutecznego, popularnego i przede wszystkim darmowego środka reklamy
                          Pamiętaj, że my wszystkiego nie wypijemy. Trzeba sprzedać parę hekto żeby warzyć następne. To wszystko dla naszego wspólnego dobra
                          Lepiej bym tego nie ujął

                          Oczywiście śpieszę z informacją, że w żaden sposób nie pomijamy browar.biz i na bieżąco będziemy o wszystkim informować. Ponadto, wspólnie z Adminem mamy kilka pomysłów i planów do zrealizowania.
                          bez brody...

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #88
                            Pomysł świetny, też taki miałem (i nie tylko) Cieszę się że właściwi ludzie się tym zajęli. Trzymam kciuki za powodzenie. Jeśli ceny piw nie będą rujnujące (o smak póki co się nie martwię), na pewno po Wasze piwa będę sięgał z wielką ochotą!
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #89
                              Za takie przedsięwzięcie trzymam kciuki z całych sił
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                #90
                                Głupio wyszło. Z uwagi na sporadyczny dostęp do netu ostatnimi czasy - o Pincie dowiedziałem się wczoraj z fb. Dopiero dziś znalazłem ten wątek... Także nie umniejszałbym siły fb...

                                Dla inicjatorów przedsięwzięcia wielki szacunek, gratulacje i życzenia powodzenia. Dokonaliście autentycznego przełomu w polskim piwowarstwie! Chylę czoła!
                                Last edited by Seta; 05-04-2011, 07:41.
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎