Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
    Typowe sklepy z piwem nie są w każdym mieście, ale za to jakieś delikatesy, jak Piotr i Paweł czy Alma już częściej można spotkać
    PiP lub Almy tez nie ma w każdym mieście
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
      Niestety sieciówki kasują za wszystko: miejsce na półce, pozycjonowanie piwa, wystawienie palety, wystawienie lodówki, promocje, hostessy....chore
      To prawda, ale nie cała prawda. Jak im zależy, to biorą towar z hurtowni i nikt za półkę nie płaci. Jestem prawie pewien, że Belgiums Best nie płaci za półkę, we wrocławskich supermarketach gdzie można kupić piwa z małych browarów, również nikt nie płaci za te indeksy. Co innego jak ktoś chce wprowadzić piwo do każdego sklepu sieci.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        PiP lub Almy tez nie ma w każdym mieście
        W każdym nie, ale większe prawdopodobieństwo spotkanie takiego delikatesu, a niżeli sklepu z piwami. Miasta się rozbudowują, za tym idą galerie handlowe, a tam często pojawiają sie te sklepy.
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
          W każdym nie, ale większe prawdopodobieństwo spotkanie takiego delikatesu, a niżeli sklepu z piwami. Miasta się rozbudowują, za tym idą galerie handlowe, a tam często pojawiają sie te sklepy.
          Dla laika owszem, dla browarbizowicza znalezienie sklepu specjalistycznego nie powinno być problemem.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10739

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
            W każdym nie, ale większe prawdopodobieństwo spotkanie takiego delikatesu, a niżeli sklepu z piwami. Miasta się rozbudowują, za tym idą galerie handlowe, a tam często pojawiają sie te sklepy.
            Myślisz że wszyscy browarbizowicze mieszkają w Warszawie ,Poznaniu czy innym dużym mieście i biegają do galerii handlowych do Almy, PiP po ciekawe piwo ?
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Znalezienie problemem nie jest, ale dotarcie tam już tak. Jestem tego żywym przykładem. Studiuję w Opolu, tam takiego sklepu nie ma(chyba, że jakimś cudem mi to umknęło), przez Wrocław tylko przejezdżam, a żeby się do jakiegoś sklepu tam dostać, muszę lecieć przez miasto z 90-litrowym plecakiem, mając na uwadze, że goni mnie czas na kolejny pociąg. Do tego jestem jeszcze po całym dniu zajęć i na samą myśl włóczenia się po Wrocławiu mnie skręca.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Myślisz że wszyscy browarbizowicze mieszkają w Warszawie ,Poznaniu czy innym dużym mieście i biegają do galerii handlowych do Almy, PiP po ciekawe piwo ?
                Oczywiście, że nie. Uważam po prostu, że łatwiej jest trafić na delikatesy, a niżeli na sklep z piwem, to wszytsko.
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10739

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oczywiście, że nie. Uważam po prostu, że łatwiej jest trafić na delikatesy, a niżeli na sklep z piwem, to wszytsko.
                  Można zerknąć tu http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=114592413071226441346. 00046b09f322827202c55&ll=52.146973,21.84082&spn=6. 054906,19.775391&z=6
                  Last edited by anteks; 05-04-2011, 12:36.
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                    AIPA już się warzy, a do końca roku zaplanowaliśmy jeszcze 9 innych piw.
                    Panowie, mam nadzieję, że wykażecie się odrobiną poszanowania dla polskiej tradycji i oprócz jakichś anglosaskich dziwadeł uwarzycie też PHL (Polish Honey Lager).

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23806

                      Albo przynajmniej jakieś American PHL
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Zdrój
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 284

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Panowie, mam nadzieję, że wykażecie się odrobiną poszanowania dla polskiej tradycji i oprócz jakichś anglosaskich dziwadeł uwarzycie też PHL (Polish Honey Lager).
                        Najbliższe piwa (5) zaplanowane są na mur beton (w browarze są już surowce).
                        Ale w następnych trzech, warzonych w drugiej połiwie roku, możnaby coś jeszcze pomieszać
                        Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Zaraz się zacznie koncert życzeń
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Niepasteryzowane Regionalne Miodowe (NRM)
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • dreads
                              Basowy
                              • 09-2009
                              • 520

                              Wszystko jedno, co to będzie, byle było aspiracyjne i relewantne

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                                No nie wiem, trzeba sprawdzić...
                                Drugiego takiego bajarza ja ty na forum nie ma.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎