Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Jestem bardzo ciekawy jak amerykańskie chmiele pokażą się w moim ulubionym stylu czyli porterze bałtyckim. Ciągle też czekam na klasycznego portera bałtyckiego uwarzonego przez rzemieślników.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      A ja niezmiennie czekam na lekkie, sesyjne piwo do picia w knajpie. To takim nie jest.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Chcesz mnie wygryźć z pozycji największego marudy forum?

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          Mam za mały staż

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Chciałem rzucić, że pewnie Imperator Bałtycki, ale kto mi teraz uwierzy, ech... A mogłem wreszcie coś na forum wygrać...

            PS Sesyjne powinno być tanie, a Pinta tania nie jest (choć w knajpie różnica się nieco zmniejsza).

            Comment

            • Marcin_wc
              Senior
              • 09-2005
              • 2115

              Wspaniała wiadomość. Szkoda, że nie ma już najlepszego piwa z Jabłonowa, od biedy może być Imperator z Pinty.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                PS Sesyjne powinno być tanie, a Pinta tania nie jest (choć w knajpie różnica się nieco zmniejsza).
                A czyja to wina?

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Tuska.

                  Chodzi mi o to, że z uwagi na wielkość i sposób produkcji (wynajem browaru) Pinta nie jest w stanie wypuścić piwa konkurencyjnego cenowo np. z Lagerowym, więc tak naprawdę jedyną drogą jest dla nich robienie piw, jakich więksi gracze nie mają. Inna sprawa, że jak ci więksi gracze zrobią piwo z asortymentu rzemieślników/kontraktowców, to w sklepie bywa ono jeszcze droższe (patrz seria Podróże Kormorana).

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Senior
                    • 08-2012
                    • 2868

                    Nie chcę tu wyjść na największego pijaka na forum, ale brakuje mi jednej, niezwykle ważnej informacji
                    Ile to piwo będzie miało procent alkoholu?

                    Comment

                    • Hapek
                      Senior
                      • 03-2013
                      • 100

                      Czyli co, nowy styl Imperialny Porter Bałtycki - IPB?

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        O matko! Nawet na najświętszy skarb narodowy podnieśliście łapska ociekające sosną i cytrusami?
                        Już widzę ten płacz niektórych blogerów.

                        A piwa nie mogę się doczekać.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • jestemowca
                          Member
                          • 11-2013
                          • 43

                          Sądząc po zawartości ekstraktu miałem nadzieję, że może to będzie Russian Imperial Stout ;-) Nie mniej jednak Imperatora Bałtyckiego też bardzo chętnie spróbuję jak tylko się pojawi. Czekamy!
                          Piwo Radom ;-)

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czyżby Imperator Bożonarodzeniowy

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zdrój Wyświetlenie odpowiedzi
                            Orkan Ksawery to już historia... Nadchodzi PINTA Imperator Bałtycki 24,7°

                            Doceniamy wartość Porteru Bałtyckiego, warzonego z powodzeniem przez kilka polskich browarów.
                            Ale po swojemu robimy krok naprzód, żeby zobaczyć co jest dalej
                            Spełniliśmy własne marzenia i stworzyliśmy Imperatora Baltyckiego - ciemnego, mocnego lagera ze słodu i chmielu.

                            Piwo dostępne będzie wyłącznie w butelkach o poj. 0,33 l.
                            Będzie tez specjalna szklanka do Imperatora - również o poj. 0,33 l (na zdjęciu).

                            W sklepach I.B. powinien pojawic się ok. 19-23.XII.2013.
                            Niedługo więcej informacji, co, dlaczego i jak.
                            Czyli prawie zgadłem
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              Jak będzie wyglądała możliwośc nabycia szklanki?
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Wypuścicie koszulkę do Imperatora? Może jeszcze przed świętami?
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎