Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ranking piw o klasycznej goryczce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • salvit
    Member
    • 12-2010
    • 81

    Ranking piw o klasycznej goryczce

    Piję piwo od 40 lat. Zawsze mi smakowało.Od parunastu lat, od początków sprzedaży polskich browarów kapitałowi zagranicznemu piwo przestało mi smakować jak dawniej.Piłem nadal, bo piwo to życie, ale zacząłem się zastanawiać dlaczego smakuje mi coraz gorzej.Doszedłem do wniosku, że oprócz wielu czynników najważniejszy to BRAK GORYCZKI W PIWIE!.Próbowałem wielu piw i niestety jedyne piwo, które ma choć trochę goryczki to piwo Pils z browaru restauracyjnego Bierhalle. Reszta to dla mnie słodkie popłuczyny bez smaku.Co się stało z goryczką w piwie????. Proszę o Wasze opinie.A może znacie jakieś piwa o szlachetnej chmielowej goryczce!
    Pozdrawiam
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    temat wałkowany wiele razy. Polski konsument nie lubi goryczki, więc koncerny dają mu to co lubi.

    Nie ma tu nad czym dyskutować. Jeżeli piwo jest za gorzkie to polski konsument każe dolać do szklanki sok malinowy.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika salvit Wyświetlenie odpowiedzi
      A może znacie jakieś piwa o szlachetnej chmielowej goryczce!
      Zawiercie Bursztynowe i PINTA - Atak Chmielu
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12205

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika salvit Wyświetlenie odpowiedzi
        A może znacie jakieś piwa o szlachetnej chmielowej goryczce!
        A nie możesz kupować np. niemieckich, są już do dostania. Od biedy nawet w Lidlu.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎