Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ceny piwa - piwo w cenie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oafhb Wyświetlenie odpowiedzi
    Dzisiaj wIntermarche w Chojnowie Amber natur niepasteryzowane po 1.79.....
    To ogólnopolska promocja
    Była w gazetce
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • tomolek
      Hophead
      • 05-2006
      • 1752

      #77
      Do najbliższego Intermarche ma ze 200 km, niestety problem dumpingowych cen w sklepach sieciowych Lublina nie dotyczy...

      U mnie (w sklepach specjalistycznych) Amber kosztuje 2,99 zł, Lwówek/Ciechan 3,5-3,7 zł, inne browary regionalne jeszcze drożej. Droższe Pinty kupowałem ostatnio po 7,4 zł.

      W dużych sklepach tych piw raczej nie ma, jak są to kosztują jeszcze więcej.
      www.ohbeautifulbeer.com

      www.mateuszdrozdowski.pl

      „Kwaśny Edi herbu Koreb

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
        Do najbliższego Intermarche ma ze 200 km, niestety problem dumpingowych cen w sklepach sieciowych Lublina nie dotyczy...

        U mnie (w sklepach specjalistycznych) Amber kosztuje 2,99 zł, Lwówek/Ciechan 3,5-3,7 zł, inne browary regionalne jeszcze drożej. Droższe Pinty kupowałem ostatnio po 7,4 zł.

        W dużych sklepach tych piw raczej nie ma, jak są to kosztują jeszcze więcej.
        Drogie piwo masz
        Ja u siebie Lwówek po 3.29, Ambera od 1,99
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #79
          W moim małym, polkowickim, Tesco normalnie "rewolucja" o której Pendragon.
          Lwówek Książęcy za 3,99 a Ratuszowy za 4,29 Drożyzna jak się patrzy.
          Czy oni mają rozum? W marche Lwówki za 3,29 i 3.49.
          Potaniało za to Miodowe z Corneliusa i jest za 3.99
          Na cenę Piwa na miodzie gryczanym z Jabłonowa spuszczę zasłonę milczenia .
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            W moim małym, polkowickim, Tesco normalnie "rewolucja" o której Pendragon.
            Lwówek Książęcy za 3,99 a Ratuszowy za 4,29 Drożyzna jak się patrzy.
            Czy oni mają rozum? W marche Lwówki za 3,29 i 3.49.
            Potaniało za to Miodowe z Corneliusa i jest za 3.99
            Na cenę Piwa na miodzie gryczanym z Jabłonowa spuszczę zasłonę milczenia .
            A dlaczego u Was ma być lepiej??


            Żołądki przecież jednakowe...
            :]
            Last edited by tomolek; 26-01-2012, 22:25.
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              #81
              Dyczkin, a kiedy ty ostatnio w Tesco był? Odkąd pamiętam, to Lwówek Książęcy w tym markecie stał po 3,99 zł. To jakaś forma "targetowania"
              Intermarche to chyba jedyny market, w którym piwa są w podobnej cenie jak w typowym spożywczaku osiedlowym. Choć brak dumpingu cenowego to pewnie wynik rozproszonych zakupów, a nie dobra wola operatora/właściciela sieci. Jeszcze jedna rzecz podoba mi się w Intermarche - piwa na półkach układane są gatunkami: jasne pełne osobno, smakowe-owocowe osobno, miodowe osobno, portery osobno, itd. Przynajmniej tak jest we Lwówku Śl.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #82
                Raz kupiłem Lwówka po 2,99 bo miał krótki termin. I to był najsmaczniejszy Książęcy jaki piłem.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dyczkin, a kiedy ty ostatnio w Tesco był? Odkąd pamiętam, to Lwówek Książęcy w tym markecie stał po 3,99 zł. To jakaś forma "targetowania"
                  W moim Tesco są po raz pierwszy. Po innych Tescach nie chodzę za często.
                  Ichnie targetowanie mam w głębokim poważaniu.
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎