Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przelewki czyli zielone w wiśniowym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • otvirak
    Senior
    • 04-2005
    • 769

    Przelewki czyli zielone w wiśniowym

    Dzisiaj browarowi Witnica udało się mnie zaskoczyć. Zakupiłem dwa Wiśniowe. Po wlaniu do szkła okazały się... zielone Może to być przyczynek do tematu o piciu piwa z butelki Nie polecam
    A poważnie: czy komuś się to zdarzyło i co można z tym zrobić? Reklamować? W sklepie? U producenta? Bo osobiście wolę pić to, co zakupiłem
    P.S.
    Do P.T. Admina: jeśli podobny post już był (co nie daj Bóg), proszę o łagodny wymiar kary
    Attached Files
    niepoprawny czechofil


    Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
    WISŁA MISTRZ!
  • Kwadri
    Senior
    • 10-2009
    • 1216

    #2
    To na pewno były niedojrzałe wiśnie
    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #3
      Kiedyś w Omercie było coś podobnego aczkolwiek nie pamiętam w jakiej konfiguracji.
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #4
        Może to jakaś promocja jest, tak jak było z mlekiem - jeśli w kartonie była woda zamiast mleka to była jakaś nagroda.
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • franekf
          Senior
          • 06-2004
          • 944

          #5
          Poczytaj temat o tym piwie w piwo konkretnie, nie Ty pierwszy trafiłeś niedojrzałe
          p.s. taki kolor wiśniowego piwa zapewne świadczy o "naturalnych składnikach i tradycyjnej recepturze"
          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
          Piwny Janusz bez Teku

          Comment

          • PiwnicaZamkowa
            codziennie od 16:00
            • 05-2011
            • 805

            #6
            Oj to proste. Wiśnie zbierane z drzew na północnym stoku. Mało słońca

            Comment

            • Feti
              Senior
              • 10-2010
              • 801

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
              p.s. taki kolor wiśniowego piwa zapewne świadczy o "naturalnych składnikach i tradycyjnej recepturze"
              Z IX wieku. A co? Idź na całość! Idź na całość!

              Comment

              • darekd
                Senior
                • 02-2003
                • 12208

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika otvirak Wyświetlenie odpowiedzi
                A poważnie: czy komuś się to zdarzyło i co można z tym zrobić? Reklamować? W sklepie? U producenta?
                Mi osobiście podobny przypadek zdarzył się raz. Dotyczyło to niemieckiego Rossdorfera






                ale nie reklamowałem, bo mi smakowało Ale w przypadku polskiego możesz zwrócić uwagę w sklepie, może to dotyczy większej partii piw.

                Comment

                • otvirak
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 769

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mi osobiście podobny przypadek zdarzył się raz. Dotyczyło to niemieckiego Rossdorfera






                  ale nie reklamowałem, bo mi smakowało Ale w przypadku polskiego możesz zwrócić uwagę w sklepie, może to dotyczy większej partii piw.
                  No właśnie! To zielone coś mi nie smakowało A swoją drogą... co pili ci goście przy taśmie? Bo zielone za słabe na taki efekt
                  niepoprawny czechofil


                  Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
                  WISŁA MISTRZ!

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mi osobiście podobny przypadek zdarzył się raz. Dotyczyło to niemieckiego Rossdorfera
                    Szkoda, że nie Kormorana

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Sokół83
                      szynkarz
                      • 12-2004
                      • 1598

                      #11
                      Prawdopodobnie barwnik się rozłożył. Oczywiście naturalny
                      Z INNEJ BECZKI

                      www.fotopolska.eu

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎