Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja tego piwa nie kupię, ale nie z powodu festyniarskich etykiet. Nie lubię piw ekstremalnych, a witbiery to również nie moja bajka.
    Ty masz domową fabrykę i głos, jako skrajny, nie jest podliczany

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja tego piwa nie kupię, ale nie z powodu festyniarskich etykiet. Nie lubię piw ekstremalnych, a witbiery to również nie moja bajka.
      Ja wita planuje kupić tylko raz w celach degustacyjnych, po prostu nie lubię witbierów
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Usiu
        Junior
        • 08-2009
        • 14

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja pierdzielę, jak dzieci, dosłownie jak dzieci: "wejdź na stronę i zobacz co on tam ma, jakie śmieszne" A co ma człowieku piernik do wiatraka w tym przypadku?
        Krytyka Krzysia wobec grafiki na etykietach, robienie z siebie eksperta. Po przejrzeniu jego strony widać jaki z niego grafik-spec.

        Comment

        • remikola
          Senior
          • 06-2011
          • 188

          Dobre trochę nas nie było ale dzięki czujnym klientom pozostajemy na czasie;-) Wracając do listy dystrybucji, premiera już tuż tuż.. Jest szansa że piwo trafi do Katowic na Mariacką?
          Pivo je gorivo!

          Comment

          • AleBrowar
            Senior
            • 04-2012
            • 167

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remikola Wyświetlenie odpowiedzi
            Dobre trochę nas nie było ale dzięki czujnym klientom pozostajemy na czasie;-) Wracając do listy dystrybucji, premiera już tuż tuż.. Jest szansa że piwo trafi do Katowic na Mariacką?
            Proszę o info na pw lub meila.
            A resztę naszych towarzystwa zapraszam na jutro na prezentację ostatniej etykiety
            http://www.facebook.com/AleBrowar

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
              Biorąc pod uwagę jak się sprzedają piwa z Pinty, to ów target jest wystarczający dla takiego projektu. Wydaje się, że ludzie są tak bardzo spragnieni czegoś ciekawego na polskim rynku piwnym, że opakowanie nie ma większego znaczenia, ważne żeby się wyróżniało na półce, tak aby konsument go nie przegapił.
              Śmiem twierdzić, że target browar.bizowy nie jest w stanie wypić całej produkcji PINTY i AleBrowaru. Musimy szukać konsumetów poza tą niewielka (bez urazy) grupą klientów.

              Comment

              • AleBrowar
                Senior
                • 04-2012
                • 167

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                Śmiem twierdzić, że target browar.bizowy nie jest w stanie wypić całej produkcji PINTY i AleBrowaru. Musimy szukać konsumetów poza tą niewielka (bez urazy) grupą klientów.
                nie sposób się nie zgodzić
                http://www.facebook.com/AleBrowar

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                  A resztę naszych towarzystwa zapraszam na jutro na prezentację ostatniej etykiety
                  Czekam z niecierpliwością
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • AleBrowar
                    Senior
                    • 04-2012
                    • 167

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czekam z niecierpliwością
                    Ja też
                    http://www.facebook.com/AleBrowar

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Usiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Krytyka Krzysia wobec grafiki na etykietach, robienie z siebie eksperta. Po przejrzeniu jego strony widać jaki z niego grafik-spec.
                      Dziekuję za wysoki poziom merytoryczny dyskusji w wykonaniu Usia i Dabu, specjalisty od hamulców. Zazdrość bierze, z jaka niezwykłą precyzją i siła argumentów potrafią przekonać do swego zdania.

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Usiu Wyświetlenie odpowiedzi
                        (...) Po przejrzeniu jego strony widać jaki z niego grafik-spec.
                        Ja grzymbolę! Następny! To żeby ocenić etykietę, trzeba być grafikiem? Żeby ocenić piwo - piwowarem? No a jak film, to reżyserem lub producentem filmowym?
                        A już wiem! Żeby ocenić na "nie", to trzeba. Ale żeby wychwalać, to można już być anonimowym iksem bez profilu.
                        Obie etykiety, a właściwie osoby na nich, totalnie mi się nie podobają. Są koślawe i odstraszające. Ja to piwo kupię, choćby było owinięte w Nie, Wyborczą, czy Gazetę Polską ze stemplem zastępczym, bo interesuje mnie to co za szkłem - PIWO. Gdyby to jednak był produkt, którego nie jestem sekciarzem (brzydkie słowo), to raczej bym się od tego produktu odwrócił po zobaczeniu tej ety na półce.
                        I jak napisał zgoda, nikt mi nie płaci podawanie rozwiązań. Ja, jako konsument wymagam innych. Jakich? - niech się producent wysili, żeby mnie połechtać.
                        Nie jestem tradycjonalistą. Ety obecnych ostatnio na polskich półkach 'egzotycznych' piw Flying Doga (i nie tylko) są prowokacyjne, czasem wręcz mocno dekadenckie, ale trzymają się kupy i są dopicowane w szczegółach. etc.
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • zgroza
                          Senior
                          • 03-2008
                          • 3597

                          A mnie etykiety BrewDoga absolutnie się nie podobają. Etykiety z AleBrowarumoże nie są moimi ulubionymi, ale mają jakiś charakter. Idą w kierunku wyznaczonym przez amerykańskie browary - piwo nie jest nowym winem, ale czymś, co nie jest snobistyczne, a bardziej alternatywne, a piwowarzy to generalnie pozytywnie zakręceni ludzie. Uważam, że zarówno pani z brodą, jak i pan z wąsami są wystarczająco intrygujący, żeby awangarda się tym zaintersowała. Wystarczy. Poza tym porównując ety z AleBrowaru czy z Pinty z etykietami krajanowego Koźlaka (zarówno w wersji natywnej, jak i radomskiej) to jest jednak poziom ponad polską rzeczywistość.
                          Lotna ekspozytura browaru

                          Też Was kocham.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                            Śmiem twierdzić, że target browar.bizowy nie jest w stanie wypić całej produkcji PINTY i AleBrowaru. Musimy szukać konsumetów poza tą niewielka (bez urazy) grupą klientów.
                            Bo i może target (?) BrowarBizu nie czuje konieczności spijania wszystkiego co wyprodukujecie

                            Swoją drogą, AleBrowar - jeszcze nie wypuściliście na rynek piwa a już wiecie kto go nie wypije...
                            Last edited by ART; 26-04-2012, 00:33.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Piwoteka
                              Senior
                              • 04-2008
                              • 1209

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              Bo i może target (?) BrowarBizu nie czuje konieczności spijania wszystkiego co wyprodukujecie

                              Swoją drogą, AleBrowar - jeszcze nie wypuściliście na rynek piwa a już wiecie kto go nie wypije...
                              A to źle, że wiedzą? Istnieje spora grupa osób, które piją dobre piwo i nie korzystają w żaden sposób z browar.bizu. Śmiem twierdzić, że jest ich co najmniej kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt, razy więcej niż użytkowników browar.bizu. I to dla nich właśnie powstaje to piwo i oni są tym "targetem" (tfu!).
                              Nikt tu nie umniejsza roli browar.bizu, ale miejmy świadomość, że istnieje świat poza nim!
                              Piwoteka
                              Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                              www.piwoteka.pl
                              Sklep Piwoteki na Facebooku
                              Piwoteka Narodowa na Facebooku
                              Piwoteka Narodowa na G+
                              Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                              Browar Piwoteka

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                A to źle, że wiedzą? Istnieje spora grupa osób, które piją dobre piwo i nie korzystają w żaden sposób z browar.bizu. Śmiem twierdzić, że jest ich co najmniej kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt, razy więcej niż użytkowników browar.bizu. I to dla nich właśnie powstaje to piwo i oni są tym "targetem" (tfu!).
                                Z tego stwierdzenia wynika że AleBrowar miałby wykluczać z grona odbiorców swego produktu browarbizowiczów - w co śmiem wątpić, no chyba że chłopaki reklamują się tu tak dla żartu.

                                Nikt tu nie umniejsza roli browar.bizu, ale miejmy świadomość, że istnieje świat poza nim!
                                A ktoś takiej świadomości nie ma?

                                Jeśli na rynku przewija się rocznie ponad 800 marek piwa a statystyczny indywidualny browarbizowicz lubi poznawać nowe piwa, to i logicznym będzie wniosek że nie będzie generował wolumenu dla producenta. Więc może i zaplanowany zbiór potencjalnych odbiorców piw Pinty czy Alebrowaru jest większy, ale w jego ramach mieści się podzbiór znacznej części społeczności browarbizu. Jeśli jednak weźmiemy takiego browarbizowicza prowadzącego przykładowo lokal z ciekawym piwem, to on ma też wpływ na osoby spoza browarbizu. A już taki Marek Puta będąc browarbizowiczem i prowadząc Piwotekę, robi już spory obrót dla Pinty, nieprawdaż?
                                Last edited by ART; 26-04-2012, 01:38.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎