Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • surmar
    Junior
    • 10-2003
    • 18

    #91
    Bardzo dobry pomysł. Etykieta ma przyciągnąć wzrok i wzbudzić zainteresowanie. Po tych wszystkich wypowiedziach widać, że wzbudza kontrowersje a między innymi o to w tym chodzi.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
      Specjalnie dla Ciebie link
      Was to kręci lub bawi? Mnie obrzydza, nawet fotomontaż
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #93
        Przecież to ma budzić emocje! Gdyby to był kolejny projekt z poprawną etykietą to zginąłby na forum, a przede wszystkim na fejsbuku. Tak, popatrzcie ile postów i jak dużo ludzi przyciąga. Oto chodziło! Pomysłodawcom.

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #94
          Na forum by nie zginął. Ale masz rację, że trendy wyznacza dzisiaj wrażliwość fejsbukowa.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Was to kręci lub bawi? Mnie obrzydza, nawet fotomontaż
            Becik, a pamiętasz kto powiedział, że to jak wygląda opakowanie nie jest ważne i jak tylko piwo będzie dobre to może być sprzedawane nawet w słoiku (z pamięci podaje).

            Comment

            • czesiek1102
              Member
              • 12-2011
              • 44

              #96
              przeglądając wszystkie wypowiedzi wnioskuję, że etykieta jest jak najbardziej trafna: wzbudza zainteresowanie, kontrowersje, wiele emocji - tu na forum jak i na FB, pomyślcie co będzie jak trafi na półki!! Osobiście widząc taką etykietę (szczególnie jak będzie dokładny opis zawartości) sięgnąłbym po takie piwo.

              Co do kobiety z brodą: A jeśli to rodem z fantazy kobieta krasnoludzica? One też miały brody
              www.lafamilia.com.pl

              Comment

              • lzkamil
                kierowca bombowca
                • 01-2003
                • 3611

                #97
                Mnie ten trawestyt z etykietki nie bulwersuje, ale też nie przekonuje. Nie umiem myśleć za innych, ale zgaduję że ludzi nie będących piwnymi sekciarzami zniechęci.

                No ale ja jestem sekciarz i choćby na etykiecie była koprofagia i nekrofilia to mam nadzieję że zawartość flaszki mnie nie zawiedzie
                Lepszy jabol pod okapem
                niż GŻ, CP i KP !


                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #98
                  Mi się eta nie podoba, ale jak sobie przypomnę etykiety takiego np. Flying Dog'a to przyjmuję, ze takie rzeczy się jednak sprzedają. Po prostu trzeba pić piwo beczkowe, a nie butelkowe
                  Ciekawy jestem jakie będą następne etykiety.
                  Oby piwo było lepsze niż ety
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Broda nie broda, i tak wszystko zależy od zawartość butelki. Gratuluję sporej odwagi, mam nadzieję że Wasze piwo będzie stabilniejsze od firmowych gościszewskich wypustów, przy wyborze których zawsze ma się ten dreszczyk emocji w sklepie - czy to nie będzie kwas...
                    To nie fair, że ART wypowiada się o brodach .
                    A bardziej do rzeczy, też mnie nurtuje kwestia loteryjki: a) świeże piwo z Gościszewa - pycha, miłe zaskoczenie, b) piwo świeże inaczej - poczęstować szwagra... . Mam nadzieję, że dacie radę, bo zepsuta baba z brodą, to już dla mnie za dużo...

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Becik, a pamiętasz kto powiedział, że to jak wygląda opakowanie nie jest ważne i jak tylko piwo będzie dobre to może być sprzedawane nawet w słoiku (z pamięci podaje).

                      Oczywiście bo i tak kupię to piwo, nawet gdyby w kartonie czy w słoiku (w słoiku już kupowałem), co nie zmienia faktu mojego zdania o samej etykiecie
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        Etykietka nie budzi we mnie skrajnych emocji.
                        Ale kolegom z Alebrowaru o to chyba chodziło, wprowadzić małą kontrowersję, kobiety z c...ą nie umieszczą bo złamią prawo. A tak, piwo z kobietą z brodą robi już wokół siebie szum.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          Facet z cipą pod okiem będzie zły?
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Żywiec
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 1571

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale kolegom z Alebrowaru o to chyba chodziło, wprowadzić małą kontrowersję, kobiety z c...ą nie umieszczą bo złamią prawo. A tak, piwo z kobietą z brodą robi już wokół siebie szum.
                            Coś mi to przypomina

                            Comment

                            • Gringo
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 2151

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              Facet z cipą pod okiem będzie zły?
                              Może być pies ... http://www.jollypumpkin.com/artisanales/bambiere.htm

                              Comment

                              • Mikko
                                Senior
                                • 12-2008
                                • 583

                                Etykieta jak najbardziej zachęcająca do kupna a na tle średniej polskiej miernoty - rewelacyjna. Fajnie prowokuje i swędzi. Proszę się nie przejmować opiniami forumowiczów, którzy na smaku piwa i owszem znają się dobrze ale jeśli chodzi o design to reprezentują typowo polski zachowawczy gust a racze jego brak - łany zboża łopoczące na wietrze historii.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎