Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwoteka
    Senior
    • 04-2008
    • 1209

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
    Etykieta jak najbardziej zachęcająca do kupna a na tle średniej polskiej miernoty - rewelacyjna. Fajnie prowokuje i swędzi. Proszę się nie przejmować opiniami forumowiczów, którzy na smaku piwa i owszem znają się dobrze ale jeśli chodzi o design to reprezentują typowo polski zachowawczy gust a racze jego brak - łany zboża łopoczące na wietrze historii.
    Właśnie takiego celnego podsumowania mi brakowało. Dzięki! Trafione w sedno...
    Piwoteka
    Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
    www.piwoteka.pl
    Sklep Piwoteki na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na G+
    Дед Мороз (Dziadek Mróz)
    Browar Piwoteka

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
      Fajnie prowokuje i swędzi.
      Swędzi w brodę
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
        Etykieta jak najbardziej zachęcająca do kupna a na tle średniej polskiej miernoty - rewelacyjna. Fajnie prowokuje i swędzi. Proszę się nie przejmować opiniami forumowiczów, którzy na smaku piwa i owszem znają się dobrze ale jeśli chodzi o design to reprezentują typowo polski zachowawczy gust a racze jego brak - łany zboża łopoczące na wietrze historii.

        Podstawowa zasada - o gustach się nie dyskutuje bo każdy ma swój. To, ze komuś, kto nie zgadza się z Twoim, wmawiasz jego brak, jest to wyraz jedynie braku poszanowania gustu innego niż Twój.

        Tobie, bezgustowne, prymitywne, mało śmieszne, wręcz tragiczne designy mogą się podobać, taki masz gust, ja się z nim nie zgadzam ale go akceptuję. To podstawowa różnica między nami, bo nie będę Ci wmawiać, że nie masz gustu jak Ty to robisz. Masz, swój, jest jaki jest ale go masz
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cerutis Wyświetlenie odpowiedzi
          ... Chcociaz baba z brodą może budzić mieszane uczucia to jednak projekt graficznie jest spójny...
          A co w niej jest spójnego? Brodata panienka w barokowej sukni i fryzurze z lat pięćdziesiątych XX w.?

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Przecież to ma budzić emocje! Gdyby to był kolejny projekt z poprawną etykietą to zginąłby na forum, a przede wszystkim na fejsbuku. Tak, popatrzcie ile postów i jak dużo ludzi przyciąga. Oto chodziło! Pomysłodawcom.
          Emocje budzi, owszem. Np. obrzydzenie u niektórych. A chyba nie o to chodziło.
          Mnie do kupienia i skosztowania zdecydowanie zniechęca.
          Last edited by Krzysiu; 23-04-2012, 05:33.

          Comment

          • AleBrowar
            Senior
            • 04-2012
            • 167

            Black Hope
            Attached Files
            http://www.facebook.com/AleBrowar

            Comment

            • kamcio1990
              Senior
              • 11-2010
              • 300

              No ciekawa grafika. Statek transportujący piwo do Indii dla brytyjskiej kolonii został przechwycony przez piratów. Fajny pomysł na nawiązanie historyczne do stylu India Pale Ale.
              Całość podoba mi się bardziej niż Lady Blanche.

              Comment

              • baania
                Senior
                • 10-2009
                • 317

                Jak dla mnie to bardziej poszukiwacz złota niż pirat.
                Podcast o piwie
                Podcast o piwie | Facebook

                Comment

                • AleBrowar
                  Senior
                  • 04-2012
                  • 167

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baania Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak dla mnie to bardziej poszukiwacz złota niż pirat.
                  Dokładnie, czarnego złota
                  http://www.facebook.com/AleBrowar

                  Comment

                  • grew
                    Senior
                    • 05-2009
                    • 766

                    Black Hope rodzi nadzieję Oby nie płonną... Czekam na premierę.

                    Comment

                    • sztetke
                      Senior
                      • 12-2009
                      • 355

                      Chrystepanie co może być gorsze od baby z brodą ,facet z wąsami.
                      A tak poważnie,to obie są fajne,choć oczywiście bardziej podoba mi się baba z brodą.

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamcio1990 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Statek transportujący piwo do Indii dla brytyjskiej kolonii został przechwycony przez piratów.
                        Gdzie Ty tam pirata widzisz? Poszukiwacz złota jak w mordę strzelił.

                        Ciekawe czy pojawią się głosy, że przecież szyszka chmielu jest mniejsza, nie czarna i się nie świeci

                        Mi się podoba, tak jak Lady Blanche. Jest z jajem, kompozycja udana, będzie się rzucać w oczy w sklepie. Premiera kolejnej etykiety jeszcze w tym tygodniu, czy w przyszłym?
                        Last edited by Mason; 23-04-2012, 10:26.
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • darko
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 2078

                          Ja w kwestii formalnej. Co to jest Black IPA? Czarne Indyjskie Jane Ale?

                          Comment

                          • Gringo
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 2151

                            A ja myślałem że to bomba i lont właśnie kończy się palić.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Dlaczego nazywacie piwa po angielsku? Planujecie eksport?

                              Po babce z brodą ten poszukiwacz złota wypada w bezpośrednim porównaniu trochę blado. Te krzywe oczy trochę rażą. Ale seria zapowiada się ciekawie.

                              Comment

                              • Mason
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 3280

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja w kwestii formalnej. Co to jest Black IPA? Czarne Indyjskie Jane Ale?
                                Zaiste, to po prostu AIPA tylko że czarna . Powszechnie uważana za nowy amerykański wynalazek, co oczywiście nie jest prawdą . W 1888 roku w Burton warzono piwo, które smakowało bardzo podobnie jak pale ale, ale było czarne. No i oczywiście mocno chmielony (200g chmielu na ok. 25 litrów, plus porcja do chmielenia na zimno!) India Export Porter eksportowany w dużych ilościach do Indii. IEP eksportowano dwukrotnie więcej niż IPA, ot taka ciekawostka
                                JEDNO PIVKO NEVADI!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎