Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #76
    a mnie się podoba.
    jest czytelnie i oryginalnie.
    na pewno eta przyciąga uwagę.
    czekam na zawartość flaszek.
    malkontentom polecam etę świątecznego skalaka.
    veni, emi, bibi

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #77
      Wiem że każdy ma swój gust, ale kojarzenie brodatej dziewczyny z kobietą na wózku lub facetem z cipą jest chyba lekką przesadą. To tylko komiksowy rysunek. Fochna z brodą w Kajku i Kokoszu ("Szranki i konkury") też was oburzyła i nie doczytaliście do końca?

      Nie mówię, że pomysł na temat tej etykiety mi się jakoś wyjątkowo podoba, ale daleko mu do "epatowania".

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Mnie jakoś nie pasi ta etykieta. Nie wiem dlaczego ale coś mnie kłuje w brodę
        Na szklanki i na samo piwo czekam z niecierpliwością.
        Chyba pierwszy raz jestem całkowicie zgodny z VanPuRzem .

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          #79
          Wszyscy się czepiają, przyczepię się i ja . Ale tylko troszkę

          Piana na logo browaru nie wygląda jak piana, moje skojarzenie to szklanka pełna puree ziemniaczanego. Dorzucić do tego podsmażony boczek, cebulkę, sól, pieprz i można pałaszować . Ewentualnie od biedy to może być mocno pracujący starter drożdżowy.

          Podoba mi się nazwa i sposób w jaki jest zapisana . Co do etykiety to jest w porządku, choć bez wielkich zachwytów, kwestia gustu. Daleki jednak jestem od bulwersowania się na kobietę z brodą, zresztą bardziej niż opakowanie interesuje mnie zawartość.
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • Parzon
            Member
            • 05-2010
            • 52

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Grafika mi się podoba, ale co do samej szklanki, wolałbym jakiś bardziej piwny kształt.
            Zgadzam się - również wolałbym "bardziej piwny kształt"

            ALE najważniejsza i tak jest zawartość. Czakam.
            Lubię kiedy się zieleni,
            lubię jak się piwo pieni...

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #81
              Tutaj wypowiadałem się o skostniałym krajowym piwnym marketingu no i się doigrałem

              Kolorystyka, stylistyka, kreska mi się podoba ale sam motyw kobiety z brodą potrafi wprowadzić w stan konfuzji. Ciekaw jestem bardzo kolejnych etykiet...
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • Parzon
                Member
                • 05-2010
                • 52

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                A ja się zgodzę z Krzysiem. Brodate laski mnie nie pociągają.
                Mnie również. Czekamy zatem na "naprawdę bogate wnętrze".
                Lubię kiedy się zieleni,
                lubię jak się piwo pieni...

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kolorystyka, stylistyka, kreska mi się podoba ale sam motyw kobiety z brodą potrafi wprowadzić w stan konfuzji.
                  No, coś w tym jest, ale pewnie o to chodziło Czyli nie wygląd się liczy itepe.
                  Poczekam z oceną do czasu, gdy będę to miała w ręku, ale wstępnie deklaruję, że mi się podoba. Nie mam nic do brodatych kobiet
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • HitRunError
                    Junior
                    • 07-2011
                    • 10

                    #84
                    Ja mam nadzieję na cały freak show. Np. DIPA: bliźnięta syjamskie.
                    A Lady Blanche pociągająca jak cholera. Monochrom tylko dodaje jej surowego uroku.

                    Comment

                    • szpaclaf
                      Member
                      • 09-2009
                      • 40

                      #85
                      Lepsze, niż kiczowate ety pinty, z pewnością eliminacja koloru wyróżni Alebrowar na pólkach. Tylko szkoda, że napis "lady blanche" jest napisany takim brzydkim fontem i do tego zniekształconym. Całościowo ok, wyróżnia się wśród większości nudnych polskich, niemieckich i czeskich etykiet, obecnych na polskich półkach. Ale szczyty projektowania to nie są.

                      Comment

                      • el_kurczako
                        Member
                        • 01-2012
                        • 62

                        #86
                        To ja może na przekór nie będę narzekać. Etykiety poprawne tyle w temacie, za to nareszcie szkło w stylu Amerykańskim. W szczególności kojarzy mi się ze szklankami Anchor Brewing.

                        Świetna inicjatywa myślę, że to dobra droga do piwnej rewolucji w Polsce. Większość piwowarów marzy o tym by mieć własny browar, Pijalnie itp. Pomysłów jest sporo, życzę sobie jak i wszystkim by jak najwięcej zostało urzeczywistnionych.

                        Last edited by el_kurczako; 20-04-2012, 17:50.
                        Na burzliwej: Tripel XXX
                        Na cichej: Amber Ale,
                        W butelkach: Belgian Wheat, AIPA, Porter Bałtycki, American Stout,

                        Comment

                        • AleBrowar
                          Senior
                          • 04-2012
                          • 167

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zgadzam się z Krzysiem i Slavoyem, swój komentarz co do etykiety umieściłem tu:


                          Ciekaw jestem następnej etykiety, faceta z cipką?
                          Specjalnie dla Ciebie link
                          http://www.facebook.com/AleBrowar

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #88
                            Broda nie broda, i tak wszystko zależy od zawartość butelki. Gratuluję sporej odwagi, mam nadzieję że Wasze piwo będzie stabilniejsze od firmowych gościszewskich wypustów, przy wyborze których zawsze ma się ten dreszczyk emocji w sklepie - czy to nie będzie kwas...
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • hotgorski
                              Junior
                              • 12-2011
                              • 21

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                              Specjalnie dla Ciebie link
                              To już niewiadomo czy powodem powstania tej etykiety była specyficzna dewiacja autorów tego piwnego projektu, czy właśnie dziecinada rodem z pudelka. Bo kilka postów wcześniej pisaliście o czerpaniu najlepszych wzorców zza wody. Tam jednak jest w znakomitej większości przypadków zabawa formą, zabawne treści, a tu wyszła infantylna próba bycia oryginalnym. Piszę tak ostro, bo naprawdę Wam kibicuję. Nie idźcie tą drogą...
                              Last edited by hotgorski; 20-04-2012, 20:19.

                              Comment

                              • zgroza
                                Senior
                                • 03-2008
                                • 3597

                                #90
                                A moglibyście wrzucić panią z brodą na jakiś ogólnodostępny serwer (flickr, soup.io)? Z FB i browaru zbyt trudno się linkuje...
                                Lotna ekspozytura browaru

                                Też Was kocham.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎