Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

SEN

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #76
    iron napisał(a)
    I cały przywieziony ładuneczek koźlaczków przekazuje ... ironowi (morda razy trzy)
    I cały przywieziony ładuneczek dzieli pomiędzy forumowiczów. Ja niestety przespałem ten moment i dla mnie zabrakło...
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • easy
      Senior
      • 04-2003
      • 204

      #77
      Śniło mi się...

      ... że Brok wyprodukował pszeniczniaka!!! Sprzedawali go w przezroczystych butelkach. Etykieta miała białe tło i czarny nadruk, tak samo było na kapslu. To mój pierwszy typowo piwny sen. Mógłby być proroczy, gdyby nie fakt, że kosztował ten specyfik 39,99 EUR. i tak sobie pomyślałam,że Albeertos pewnie będzie chciał spróbować...
      Obudziłam się zlana potem...
      Przyciągam piwne magnesy... :-)

      Comment

      • Cordel
        Senior
        • 09-2001
        • 1087

        #78
        Taaa, a mnie się śniło, że mi gardło podżynają...Strasznie traumatyczne przeżycie, jak na przedświąteczny czas...
        "Mam powody
        Powstrzymywać się od wody.
        Od wody mnie w brzuchu kole:
        Pijam tylko alkohole."
        Jan Lemański

        Comment

        • biermann
          Senior
          • 09-2001
          • 2552

          #79
          Może nie do końca piwo jako napój ale jak najbardziej w temacie. Śniło mi sie, że jestem na jakimś dachu i odrywam papę a tam co kawałek jakaś wypasiona, nieznana, przedwojenna etykieta a to Kobylepole, a to Lackowski czy Hugger. Było tak realistycznie (może poza dachem), że jak się obudziłem chciałem pójść do "swojej świątyni piwnej" w piwnicy i jeszcze raz je pooglądac - takie były piękne i wtedy zaczął się horror - bo okazało się, że to jednak był tylko sen
          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #80
            Dzisiejszej nocy w moim śnie odwiedzałem wszystkie bary Opola w poszukiwaniu ciekawych piw lanych. Niestety wszędzie była masówka Jedna restauracja posiadała kaseton browaru Kormoran ale piwa beczkowego nie było. Jedynym pocieszeniem było to iż szef tej restauracji obiecał że sprowadzi piwo z tego browaru, tak więc Opolanie będziemy mieli piwo beczkowe z Olsztyna

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #81
              Takiego snu to jeszcze nie miałem, a różne rzeczy mi sie śnią...

              Byłem w dziale piwnym w jakichś delikatesach. Bez samoobsługi, trzeba było prosić sprzedawców za ladą.
              A za ladą w charakterze sprzedawcy stał sobie Piecia... Poprosiłem go o jakieś piwo w dziwnej butelce z zielona etykietą z koniczynką(ponoć Namysłów) i podał mi je, ale z kwaśna miną, mówiąc, że niedobre. Ściśle mówiąc, podał od razu dwa, drugie mocne w butelce 0,75.

              Kupiłem też trochę piw zagranicznych, z tego część w otwartych plastikowych kubeczkach. Patrzę, a w jednym takim kubeczku pływa sobie rybka. Świetnie, myślę, to sobie piwo wegetariańskie sprawiłeś, matole. No ale nic, może wymienię się z Zythumem (też był w sklepie i zarzucał kasjerce, że chciała go orżnąć; stał akurat przy ladzie i numerował długopisem banknoty).

              Nie wiedzieć czemu szlajałem się jeszcze trochę wzdłuż tego stoiska piwnego - i co widzę w jednej z lodówek? Piwa domowe! W szkle z ładnymi etykietami, ale głównie w półtoralitrowych plastikach po wodzie z nabazgraną nazwą piwa na poobdzieranym skrawku papieru. Ale i tak już dużo wydałem, więc stwierdziłem, że następnym razem...

              Już nie mogę się doczekać.

              Comment

              • lukuj
                Senior
                • 07-2003
                • 320

                #82
                biermann napisał(a)
                ...Było tak realistycznie (może poza dachem), że jak się obudziłem chciałem pójść do "swojej świątyni piwnej" w piwnicy i jeszcze raz je pooglądac - takie były piękne i wtedy zaczął się horror - bo okazało się, że to jednak był tylko sen
                No to zajrzyj tutaj http://free.polbox.pl/a/adamby/, i trochę potrenuj. Może następne sny będą jeszcze realniejsze,
                Pozdrawiam,
                KETTLER brewery
                www.lukuj.republika.pl

                Comment

                • lukuj
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 320

                  #83
                  lukuj napisał(a)
                  No to zajrzyj tutaj http://free.polbox.pl/a/adamby/ i trochę potrenuj. Może następne sny będą jeszcze realniejsze,
                  Pozdrawiam,
                  przecinek skiepścił lint, może teraz zadziała...
                  KETTLER brewery
                  www.lukuj.republika.pl

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #84
                    Koszmar piwowara domowego

                    Śniło mi się dzisiaj, że robiłam warkę i działo się to na jakiejś imprezie wesołej. Po zakończeniu chmielenia poszłam na chwilę gdzieś (pewnie na piwo) a po powrocie chciałam zlać brzeczkę do fermentora. Niestety, okazało się, że w środku pływa gąbka do mycia naczyń. Duch ryzykanta się we mnie odezwał - wyjęłam gąbkę i dalej przymierzam się do zlewania - ale, niestety, okazało się, że oprócz gąbki pływa w środku jeszcze.... ślimak i ogórek

                    Wymiękłam, warka poszła do kibla - mam nadzieję, że to nie jakieś proroctwo
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 4628

                      #85
                      Piwa ogórkowego, to jeszcze nie było... (ślimakowego zresztą też) .

                      A szkoda - może to byłby nowy przebój rynkowy - idealne do schaboszczaka. A ślimakowe eksportować do Francji .
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        #86
                        Parę dni temu miałem sen, w którym wiele się działo (ale nie na temat, więc o tym nie napiszę), potem zaś zakupiłem sobie piwo pod nazwą "Bies" (w butelce, etykieta w płomiennej czerwieni i brązach). I - oczywiście - zaraz się obudziłem. Nawet nie wiem, skąd to piwo było i jak smakowało: niecierpliwie czekam na drugą część tego snu, ale jakoś nie nadchodzi...

                        Aha, przy okazji rezerwuję tę nazwę na własne potrzeby browaru domowego.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • ergie
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 1041

                          #87
                          Po wizycie w Żywcu na ostatniej giełdzie śniła mi się giełda birofilska na terenie browaru przy ul. Lubicz w Krakowie.
                          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                          ------------------------------------------------------------------
                          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #88
                            Koszmar piwowara

                            No, ja to się dziś w nocy zasmuciłam. Śniło mi się, że nastawiłam pszeniczne na drożdżach od MJP, czyli od Mapajaka (co zresztą zamierzam zrobić w sobotę) i postawiłam fermentor obok obecnie fermentującego "Chimaya". I oba się zepsuły
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Borysko
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1144

                              #89
                              MJP to by było od Majapaka

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #90
                                Hehe, faktycznie - pasuje
                                Ale mi chodziło o to, że MJp dostał drożdże od Mapajaka, a wczoraj zebrał ze swojego piwa "działki" dla mnie i dla Jerzego
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎