Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rekord

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    Click image for larger version

Name:	rekord5.jpg
Views:	363
Size:	18,5 KB
ID:	2327723 Ostatnio śledzę nowy rekord: ilość aktywnych userów, tyle, że dolną granicę. Dziś jest 232, ale minimum było osiągnięte (przynajmniej zarejestrowałem) 17 lipca 2022 - 224
    Last edited by e-prezes; 03-09-2022, 16:45.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      Rośnie?

      Ja zawsze brałem miesięczny okres i tu niewiele się zmieniło. ART widzę bierze 2 tygodniowy okres i on rośnie. Kwestia czy nie zmieniły się kryteria aktywności, bo postów jakoś nie przybywa, a aktywność rośnie.
      Last edited by e-prezes; 14-11-2022, 17:33.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19165

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Rośnie?
        Rośnie... Gdyby ktoś pół roku temu mnie zapytał czy przekroczy 300 to bym się uśmiał do łez, bo bardziej liczyłem, że spadnie do 100. No i człowiek się rozczarował

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          Odświeżam...29 maja było 219, czyli najniższe odkąd śledzę dolną granicę

          Comment


          • e-prezes
            e-prezes commented
            Editing a comment
            212 było 10 czerwca. /UPDATE/ 211 było 5 i 13 sierpnia 2023
            Last edited by e-prezes; 13-08-2023, 12:08.
        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          O dziwo statystyki b.biz również w sierpniu pokazują (na głównej) rekordowy in + wynik 3580 userów. Kompletnie niewyobrażalny i wirtualny. Dolna granica dalej się przesuwa i 15 sierpnia było już 210. Zresztą jak przejrzy się listę userów wg. ostatniego logowania z ostatniego miesiąca, czyli od dziś do 16 lipca daje to ledwie 351 userów aktywnych.
          Click image for larger version  Name:	210.jpg Views:	58 Size:	24,8 KB ID:	2334536
          Last edited by e-prezes; 18-11-2023, 12:38.

          Comment


          • e-prezes
            e-prezes commented
            Editing a comment
            A mimo, że skoczyła ostatnio odwiedzalność dzięki newsletterowi to faktycznych aktywnych (piszących) jest ok 50.
        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          Usilne prośby i błagania oraz akcje mające podnieść morale niestety nie działają. Przekroczyliśmy kolejną barierę... dziś 206. I będzie niżej.

          Comment


          • e-prezes
            e-prezes commented
            Editing a comment
            Ja czekałem na 199, ale muszę jeszcze poczekać...

          • e-prezes
            e-prezes commented
            Editing a comment
            I 4 stycznia się doczekałem przekroczenia 200. 5-go stycznia był najniższy 195

          • e-prezes
            e-prezes commented
            Editing a comment
            dziś 191. piknie...
        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2292

          Piwne życie teraz dzieje się poza browarbizem. Nie przyciągniesz młodych z takim brakiem elastyczności m.in. w sposobie wyświetlania forum. Tutaj mamy już prawie skansen.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Usilne prośby i błagania oraz akcje mające podnieść morale niestety nie działają. Przekroczyliśmy kolejną barierę... dziś 206. I będzie niżej.
            Eeee... yyyyy.... przeprowadzasz jakieś akcje, prośby... błagania?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • telek
              PremiumUżytkownik
              • 05-2011
              • 530

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              A mimo, że skoczyła ostatnio odwiedzalność dzięki newsletterowi to faktycznych aktywnych (piszących) jest ok 50.
              Jakiemu newsletterowi, bo chyba coś przegapiłem?

              Comment


              • e-prezes
                e-prezes commented
                Editing a comment
                Poprzedni skok był wywołany newsletterem dla klientów CP. Ja nie jestem, więc nie dostałem, ale potwierdziłem u kogoś kto dostał. Aktualny wzrost teraz tez wynika z takiego działania. Widać to kto w ostatnich 2 tygodniach odwiedzał b.biz poza betonem - zeropostowcy.
                Last edited by e-prezes; 16-02-2024, 23:11.

              • ART
                ART commented
                Editing a comment
                Newslettery o nowościach i promocjach idą do zainteresowanych zamiennie raz na tydzień od kilku lat, panie bardzo dobrze zorientowany
            • telek
              PremiumUżytkownik
              • 05-2011
              • 530

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Newslettery o nowościach i promocjach idą do zainteresowanych zamiennie raz na tydzień od kilku lat, panie bardzo dobrze zorientowany
              Aaa, te to dostaję, tylko przegapiam reklamę bb

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19165

                Newsletter (lub forma, którą ja naśladuje, a jeszcze nie jest spamem) to coś przydatne komuś, kto ma wiele stron i czasem nie wie, że gdzieś ma zajrzeć coś zobaczyć. To tak w skrócie. Z racji, że coś mało się dzieje w bogosferze (dla mnie interesującego) to włączyłem sobie tu i ówdzie przypominajki, bo niektórzy naprawdę się starają i szkoda to marnować. Koniec końców wróciłem do dawnego. Sprawdzam kiedy chce, kedy mam chęć i czas. Dlatego dla mnie newsletter jest spamem. Zmusza mnie do czegoś czego w danej chwili nie chcę. Owszem zawsze można go wyłączyć i ja to już dawno zrobiłem, gdzie to było niezbędne. Zeropostowcy czy klienci CP po destrukcji dawnego b.biz i tak w małym stopniu przyczyniają się do rozwoju forum browar.biz, więc dla ARTa jest to reklama i podbijanie statystyk i tak umierającego forum.
                Last edited by e-prezes; 18-02-2024, 21:35.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎